استفان مور در اقتصاد: ‘آن را برای رفتن به یک بد تابستان’

اقتصاددان استفان مورStephen MooreSunday نشان می دهد بحث تبدیل به بازگشایی تظاهرات استفان مور در اقتصاد: “ما ممکن است تبدیل به یک گوشه’ دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تست قابلیت انفجار منتقدان WH در طول جلسه بیشتر در یکشنبه پیش بینی کرد که در تابستان ارائه نمی دهد هر گونه کمک های ایالات متحده را محاصره اقتصاد است.

“این رفتن به یک زمان واقعا دشوار برای خرده فروشی…فروشگاه مانند میسی.. در حال رفتن به یک زمان سخت…چرا که بسیاری از آنها دچار مشکل شدند و در حال حاضر” مور گفت: رادیو میزبان جان Catsimatidis در روز یکشنبه.

“بلکه مردم فقط برای رفتن به یک کمی بیشتر با احتیاط در مورد رفتن به فروشگاه ها و…آن را برای رفتن به یک بد تابستان.”

تبلیغات

مور متحد از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMajor گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘عملیات در پیچ و تاب سرعت به دنبال در 14 بالقوه COVID-19 واکسن به سرعت مسیر Tlaib, Lowenthal قلم op-ed درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آزادی کمک به فلسطینی ها برای مبارزه با COVID-19 بیشتر است که در کاخ سفید coronavirus اقتصادی نیروی کار گفت که بسیاری از ایالت ها می تواند نرخ بیکاری بین 15 و 20 درصد و اضافه کرد که او فکر نمی کند آمریکا را ببینید نور در انتهای تونل تا اواسط تا اواخر ماه اوت.

“در پاییز شروع می کنیم به دیدن خوبی بازیابی” مور اشاره کرد.

مور نظر می آیند به عنوان عمده فروش و خرده فروش میسی برنامه ای برای باز کردن 68 فروشگاه پس از آن توقیف کسب و کار خود را در اواسط ماه مارس. با توجه به داده ها از وزارت بازرگانی خرده فروشی کاهش یافته است 9 درصد در ماه مارس بزرگترین افت در رکورد با توجه به دولت ،

خرده فروشان که باز چهره دو چالش: ارائه به مشتریان خود را با فردی مناسب, دنده محافظ, و در تلاش برای متقاعد کردن خریداران به خرید در فرد است.

در شش هفته گذشته بیش از 30 میلیون آمریکایی را برای ثبت و بیکاری این تعداد تنها انتظار می رود در هفته های آینده. قبل از شروع این بیماری همه گیر در ایالات متحده کاهش نرخ بیکاری شد و در حدود 3.5 درصد است. اقتصاددانان برآورد کرده اند که این تعداد در حال حاضر معلق در هوا در حدود 20 درصد است.

اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر نیز منعکس شده در ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی که کاهش 4.8 درصد در سه ماهه اول, بزرگترین رکود پس از بحران مالی است.

از طریق چهار محرک اقتصادی بسته های کنگره و رئیس جمهور باید تزریق بیش از 3 تریلیون دلار به اقتصاد کشور.

جان Catsimatidis است که یک سرمایه گذار در تپه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>