استفان کاری و نقش برجسته را به رزمندگان’ از دست دادن به رپتورز سرگرم کننده

اگر شما بر این باورند که بهترین سناریو برای رزمندگان طلایی امور خارجه در نهایی خود را در 20 بازی این فصل در حال پخش است و به اندازه کافی برای سرگرم کردن طرفداران اما در نهایت از دست دادن در سه ماهه چهارم به حفظ قرعه کشی درفت NBA موقعیت — شما خواهید بود بسیار هیجان زده با آنچه اتفاق افتاده است پنج شنبه شب در برابر تورنتو رپتورز.

Stephen Curry بازگشت از شکسته دست است که هزینه او را 58-مستقیم بازی ها و شبیه کاری قدیمی در زمان wowing تعقیب مرکز جمعیت با چند نقش برجسته. برخی از قابل توجه لحظات شامل بدون, نگاه, چپ دست کمک اندرو ویگینز قابل توجه شات-ساعت ضرب و شتم سه اشاره گر و به خصوص قابل توجه چهار نقطه بازی.

کاری به پایان رسید و با 23 امتیاز در 27 دقیقه بود که درست در 24-28 دقیقه محدوده سر مربی استیو کر هدفمند برای رزمندگان ، با کاری در صف رزمندگان جرم ثبت 34 گلها در برابر 16 گردش, شبیه برخی از Kerr جرائم از فصل گذشته است.

رزمندگان انتهایی چهار با 30 ثانیه به سمت چپ تا به حال شانس به جلو و در عرض یک اختیار داشتن اما یک جفت از Damion لی از دست رفته رایگان می اندازد و پس از آن از دست رفته و سه اشاره گر مهر و موم پیروزی برای تورنتو. لی تا به حال غیر این صورت قوی شب که او به ثمر رساند 23 امتیاز و آمار در پنج از 12 سه نقطه تلاش است.

Wiggins به ثمر رساند 21 امتیاز اما متصل در تنها سه نفر از او نه عکس سه نقطه. در یک نقطه در طول پخش تلویزیونی TNT تحلیلگر Reggie Miller اعلام کرد که Wiggins باید بیشتر سازگار با این سه نقطه شات اگر او می خواهد به چوب در اطراف در دراز مدت. ارزیابی Wiggins بعدی به کاری مهم خواهد بود برای رزمندگان قبل از offseason.

رزمندگان بعدی بازی در برابر فیلادلفیا 76ers در روز شنبه.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>