هدایت به ایمنی با ‘زنان بر روی چهار چرخ’

هیجان زده و عصبی و مشتاق چهار زنان رانندگان تاکسی زنان در چرخ (WoW) نمی توانید صبر کنید برای شروع کار. حیدرآباد اولین سرمایه گذاری عجب است “زنان برای زنان’ تاکسی سرویس. لباس پوشیدن و در لباس خود — pista-سبز مد و بنفش chudidar — دسته اول از چهار زن رانندگان که در حال حاضر تحت GPS آموزش خود را به پایان برساند صبحانه و نشستن به چت. لبخند بر چهره خود را منعکس اشتیاق خود برای شروع کار. این که فاز اول مرسی آغاز شده توسط Jyotsna Angara بنیانگذار YoDee بنیاد اهداف به رول از 100 زن رانندگان تاکسی در ماه مارس سال 2021.

Dhanalakshmi V D Sharada T Sharada D و Sowjanya M — همه سنين 28 و 40 سال — انتخاب ساخته شده را به رانندگی خود را برای استقلال مالی بسیار در برابر تصویب خانواده خود را.

به عنوان ما شروع به صحبت Sharada D می شود اشک چشم. او یک مربی با Maruti رانندگی مدرسه و پدر و مادر تنها است. او می خواهد به یک مثال به دخترش. “شوهرم مرا ترک کرد و من شده اند با مراقبت از دختران من. من می خواهم آنها را به رشد قوی و اعتماد به نفس و از لحاظ اقتصادی مستقل است. تنها حمایت من بود وقتی که من تصمیم به رانندگی بود Jyotsna خانم. او به معنای واقعی کلمه دست برگزار شد و ما از طریق بار دشوار” گفت: Sharada D.

برای شروع با مرسی را طبقه کابین و اطراف Hitec شهر Madhapur و Gachibowli تنها در طول روز زمان است. آنها را به کار پنج روز در هفته است. “همانطور که ما حرکت به جلو و اضافه کردن بیشتر رانندگان بیشتر مناطق تحت پوشش خواهد شد و زمان تمدید خواهد شد. کابین خدمات می تواند رزرو آنلاین از طریق EasyCommute برنامه. زنان رانندگان علاوه بر رانندگی آموزش دیده بودند در ساختمان اعتماد به نفس, راه قوانین و مقررات و دفاع از خود. آنها نیز داده شد جهت در مفهوم”atithi devo bhava‘ (مهمان خدا). آموزش کمک های اولیه کوچک و تعمیرات اساسی زبان انگلیسی و مهارت های ارتباطی توپوگرافی شهر, نقشه های گوگل-سواد بودند و همچنین بخشی از آموزش خود می گوید:” Jyotsna.

Jyotsna اضافه شده است که وسایل نقلیه در حال تامین زنان و کودکان وزارت رفاه و یارانه به میزان 35 درصد و دولت حتی از ارائه 10% حاشیه پول مورد نیاز است.

های که در آن او بود محض نیاز به تقویت وضعیت مالی خود را ساخته شده است که او را به این حرفه Dhanalakshmi V می گوید: “شوهرم درآمد به عنوان یک برق کافی نیست به پا صورتحساب های پزشکی از من بزرگتر است. او دارای یک سوراخ در قلب خود و نیاز به توجه پزشکی است.” چه مشکل است که او با آن مواجه بودند ؟

“به پشت چرخ یک, اعتماد به نفس, احساس, اما سخت ترین بخش برای من بود به صلیب بزرگتر شکن با سرعت هموار” او می خندد. T Sharada می پیوندد “نیز شیب نوردی. دست ترمز و شتاب دهنده ترفند” او لبخند می زند.

Steer to safety with ‘Women on Wheels’

در حالی که تی Sharada است که همچنین یک راننده نمی کنم خیلی از رانندگی تا یک روز هنگامی که دختر خود او را مجبور به دست و فرمان به مادرش. “ما در حال بازگشت از ما ایجاد کرد. آن را تاریک و شوهرم خسته شده بود. حتی پس از آن او اصرار داشت او را به درایو. به عنوان شب سقوط کرد دختر من sternly به او گفت پدر به دست فرمان به من و گفت: او احساس بسیار امن تر اگر من سوار همه ما بازگشت به خانه. شوهر من تا به حال هیچ چاره ای اما برای تعویض صندلی. پس از آن روز او هرگز به سخره من در مورد انتخاب من” لبخند Sharada.

زنان بر روی چهار چرخ است که با حمایت دولت از Telangana گروه از زنان در توسعه و رفاه کودکان. TSRTC حمل و نقل اداره پلیس سلطان-Ul-شود آموزش و پرورش, جامعه, Radisson Blu, ما, اتصال, منطقه 9 خانمها دایره دور میز هند و چند نفر دیگر.

“YoDee معنی لبا Shakthi. هدف از عجب است و برای سود و نه اشخاص. آن است که برای متحد کردن زنان و ایده های پشتیبانی خود را شخصی و حرفه ای زندگی” به اطلاع انگشت کوچک سینگ از YoDee. صحبت کردن در مورد برنامه های آینده Jyotsna سهام که Sh(e) خودرو در سندان. این برق خودرو دوباره خواهد بود توسط زنان برای زنان. “جزئیات همان هستند که کار می کرد و همان به اشتراک گذاشته خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ما در حال آماده به رول. برای شروع با ما رول 100 خودرو” می افزاید: Jyotsna.

آیا خانم ها در صورت هر گونه اتفاقات ناگوار — کوچک یا بزرگ — در حالی که یادگیری ؟ “نه” Sharada می گوید: با غرور و افتخار. “هیچ کدام از اتومبیل های ما رو حتی یک خراش جزئی. که آن نیز چون ما یاد گرفتیم در شبیه ساز ، که به ما یک ایده از فرمان زاویه و فاصله حفظ شود, U-تبدیل و غیره” می افزاید: Sowjanya. “ما زمان زیادی از زمان به کارشناسی کارشناسی ارشد پارکینگ معکوس” می خندد Dhanalakshmi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>