ماندن در خانه و لذت بردن از خام و لذتبخش ترش انبه

در تعدادی از خانواده ها در سراسر کشور از آن زمان دیگر برای همه ی کشور عوامل به عقب به عنوان انبه می شود به قانون نه فقط جوانه های چشایی بلکه روز به روز منو. خام انبه در بازار در حال حاضر و نزد آنها به ارمغان می آورد به ذهن و افکار بسیاری از غذاهای از ترشی دسر.

به طور سنتی وجود دارد که بسیاری از دستور العمل های هند است که آیا عدالت به ترشی میوه ای خام انبه. هنگامی که یک سقوط از یک درخت که آن میدارد تا نمی تواند تصمیم بگیرد که آیا به خوردن خام آن با یک نم نمک و فلفل و یا طبخ آن در دال. می گوید: Madhu ردی از Aiyor بای مزرعه آلی انبه مزرعه در Telangana “هر سال من معمولا بیش از انبه خام از مزرعه. است که حتی زمان آن را به صورت ترشی. بنابراین هر سال من آنها را به آلی, جمعه بازار, جایی که آنها به معنای واقعی کلمه در عرض چند ساعت ناپدید. خام انبه به فروش می رسد در طول سال این روزها اما واقعی-آبی خام انبه عاشق تنها خرید آن را در طول این فصل است.”

Sun dried shrimp and raw mango

پس چه شده است بهترین زمان برای خرید و افراط در خام انبه? Madhu می گوید که در جنوب هند این میوه می شود رفتن به منوی decider “تنها پس از مارس. Telugu مردم همه با خود خام انبه غذاهای پست-Ugadi (تلوگو جدید سال)” می افزاید: Madhu.

به عنوان گرما در ضربات انبه پخته و خام را با شکر و مخلوط با نمک و ادویه جات ترشی جات مانند jeera — یا aam پانا آن را به عنوان محبوب به نام — می شود مورد علاقه خانواده بنوشید. بنابراین آیا یخ گلا با شربت و یا برخی فوری, ترشی انبه. و یا چگونه در مورد یک درخت گل ابریشم کوکتل انبه خام?

ظهور تابستان و فراوانی محصول و سپس یک عامل اصلی تعیین کننده ما عادات غذایی اشاره Madhu. که می تواند دلیل که چرا خام خوردن انبه احساسات است و ذکر آن به ارمغان می آورد سراسیمه از خاطرات دوران کودکی است که عبارتند از: gorging در زبانه دار-ترش برش را با نمک و فلفل و یا سرقت نیمه خشک انبه قطعه به معنای برای ترشی. خام انبه این است که یک تکه از پازل است که به راحتی می توانید اتصال مردم از طریق نسل و ایالات متحده با انبه خاطرات.

مقدار زیادی از اعتبار برای این می رود برای پاک آن ترشی می آید که با کمی سوزش. “آن را فاقد تند خو نیش می زنند که باعث می شود لیمو; این باعث می شود یک خام انبه خیلی بیشتر نیش پسند” می گوید: Abhinav Gangumalla آلی شهری کشاورز در حیدرآباد.

MasterChef هند فصل 6 برنده Abinas نایاک می گوید: “بیش از یک عامل بحرانی به نظر من طعم انبه تقویت کننده. اسیدیته آن هشدار جوانه های چشایی. من آن را دوست دارم با ماهی یا میگو اما مورد علاقه من است amba-charuهای روزمره و درمان در جنوب Odisha. این ساخته شده از خورشید خشک شده انبه. در اوایل فصل که انبه سقوط از درختان آنها جمع آوری شده و درمان در نمک و پودر فلفل را در یک قابلمه. هنگامی که تخمیر آغاز می شود مواد تشکیل دهنده در گلدان نیاز به یک تکان خوب روزمره به طوری که تمام قطعات انبه را به خوبی پوشش داده و خود را در آب است. در آن طول می کشد حدود 10-15 روز برای انبه خشک شود. به amba-charuچند تکه انبه خشک باید آغشته به یک مقدار مورد نظر از آب است. پس از آن نرم و خمیری از آن پخته شده است برای چند دقیقه با tadka. آن است که بسیار عالی خشک انبه ظرف و می رود و با برنج.”

در حال دور شدن از غذاهای سنتی آشپز Thimma ردی از پارک حیدرآباد سعی شده است که تجربه کار با آن را برای سرخ. او راضی با نتیجه? “من هستم. تنها ترفند این است که انتخاب بسیار ترش انبه را سرخ. و آن نیاز به یک شیرین-تند فلفل شیب به دور طعم” نشان می دهد Thimma.

کسانی که برای سرخ همیشه می توانید تمام زمان های مورد علاقه من خوب پیر خام انبه dal که دارای غرور و افتخار از محل در تمام خاطرات دوران کودکی ما.

در اینجا دستور را امتحان کنید.

مواد تشکیل دهنده

2 خام انبه

135 gms شکر

80 میلی لیتر آب

اختیاری: 1/2 قاشق چایخوری فلفل قرمز پودر یا 1 شکاف فلفل سبز

روش

جوش خام انبه را در یک قابلمه آب به مدت 30-45 دقیقه یا تا زمانی که نرم شود. در همین حال ذوب شدن شکر را با آب در یکی دیگر از ماهی تابه می رسد تا زمانی که نازک شربت قوام. کنار بگذارید. هنگامی که انبه پخته, پوست آن را حذف دانه و پوره میوه های پخته شده. گرم پوره میوه جات همراه با شربت شکر و اضافه کردن خوراک لوبیای پر ادویه. در حفظ و بر روی حرارت کم به مدت 5 دقیقه تا زمانی که آن را منسجم مخلوط. فشار به یک ظرف مسطح اما مطمئن شوید که شما دریافت می کنید تمام میوه ها در. سبز فلفل می شود در این مرحله است. سرما در فریزر به مدت 2-3 ساعت تا زمانی که یخ زده. خراش را با یک چنگال و فورا سرو کنید.

آشپز Payal Rajankar چنای بر اساس لذیذ گیگ.

مواد تشکیل دهنده

250 گرم خورشید-میگو خشک شده

100 گرم انبه خام juliennes

50 گرم پیاز juliennes

نمک را به طعم و مزه

10 گرم پودر زردچوبه

20 گرم پودر فلفل قرمز

10 گرم پودر تخم گشنیز

10 گرم دانه خردل

1 بهار از برگ کاری

10 شکاف فلفل سبز

گشنیز تازه برای چاشنی زدن

روش

روغن حرارت, اضافه کردن دانه خردل یک بار آنها صدای ترق و تروق, اضافه کردن پیاز, فلفل سبز, برگ کاری, و در روغن سرخ کرده تا پیاز شفاف می شود. سپس اضافه کردن پودر masalas اضافه کردن چند قاشق غذاخوری از آب برای حفظ مخلوط مرطوب. اضافه کردن خورشید-میگو خشک و خام انبه و خوب مخلوط کنید. طبخ با درب به مدت 10 دقیقه قرار داده و خاموش کردن شعله حذف درب نم نم کمی آب لیمو اضافه کنید و گشنیز خرد شده و خدمت با برنج.

دستور غذا توسط آشپز Thimma Reddy, پارک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>