بنگلور: زمانی که هند برای اولین بار coronavirus مربوط به مرگ گزارش شده از Kalaburagi های وسیع اما خواب آلود ESIC بیمارستان در یکی از عقب مانده ترین مناطق در شمال کارناتاکا به زندگی آمد. از 500 تخت در بیمارستان در افزلپور جاده 200 شده اند را کنار بگذارند برای covid-19 بيمار.

با تعداد زیادی از کارگران مهاجر در بازگشت به زادگاه به عنوان درآمد خشک در شهرستانها در طول این مستند تعدادی از coronavirus موارد در مناطق دور افتاده نیز در حال افزایش است. تا 4 مارس 211 از هند 720 مناطق گزارش شده موارد و چالش بزرگ خیره در همه دولت های ایالتی است ramping تا بیمارستان های منطقه و تعیین آنها به عنوان covid-19 مراکز.

“چالش های یکسان هستند و در هر منطقه بیمارستان در هر نقطه از این کشور گفت:” بهداشت عمومی کارگر از Kalaburagi منطقه. “کمبود وجود دارد و نه فقط از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) آزمایشگاه و تست کیت بلکه از پزشکان بهداشت و درمان کارگران و کارکنان پشتیبانی. هزاران نفر از کارگران مهاجر وارد Kalaburagi از پونا دهلی نو و بمبئی در هفته گذشته. در حالی که برخی از تب درمانگاه راه اندازی شده اند ما نیاز بیشتر به مردم در آینده با علائم شبه آنفولانزا,” بهداشت عمومی کارگر گفت.

سراسر کشور, district بيمارستان همیشه محزون می خوانی کوتاه از تجهیزات پزشکی و بهداشتی پرسنل. سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه می کند 25 بهداشت حرفه ای در هر 10000 نفر جمعيت. در هند وجود دارد که فقط یکی از دولت, دکتر, در هر 11,000 مردم توسط ملی داده های سلامت از 2017. هند در مورد 1,003 بیمارستان های منطقه.

“معمولا پزشک نمی آیند به دولت منطقه بیمارستان مگر اینکه اورژانس وجود دارد. یک پرستار و یک افسر بهداشت (که نگه داشتن مدرک MBBS) مدیریت نشان می دهد. بسیاری از پزشکان جوان و یا تازه فارغ التحصیلان نمی خواهم به شغل در این مناطق به عنوان caseload بالا است. هزاران پست در حال دروغ گفتن پر نشده حتی برای paramedicial کارکنان در سراسر بیمارستان های منطقه در کشور گفت: سلامت یک تحلیلگر سیاست.

11 درصد افزایش در هند بودجه سلامت در سال 2019 و 5,328 کرور افزایش تخصیص ملی بهداشت ماموریت در همان سال بود هیچ چیز بر روی زمین.

“ما بیمارستان های منطقه ممکن است قادر به رسیدگی به آنفلوانزای معمولی یا ذات الریه اما اگر وجود دارد موجی از بيماران مضطرب ریه ها ما نیاز به فن و متخصصان” گفت: پزشک و مگسیسی برنده جایزه Dr H. Sudarshan.

در آسام Bihar, Jharkhand, Madhya Pradesh, Haryana, Uttar Pradesh, West Bengal و Odisha 80 درصد از مراکز بهداشت کار در خارج از اجاره ساختمان و نمی باید زیرساخت های مورد نیاز. “در زمان بحران خطرناک است به عملکرد با منابع محدود. داشتن یک پزشک بدون قدرت کافی تامین شکست هدف” گفت: Sudarshan.

معتبر سلامت اجتماعی فعالان (ASHA) آمده اند برای نجات از دولت. “آشا کارگران شده اند رفتن درب به درب و غربالگری افراد برای جلوگیری از ازدحام در تب درمانگاه. اگر یک فرد را نشان می دهد نشانه های او/او گرفته شده است به یک تب درمانگاه نمایش گرفته شده و سپس به یک بیمارستان است. از امروز ما راحت هستند. هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد اگر اعداد خروش گفت:” کارناتاکا است وزیر آموزش و پرورش S. سورش کومار رسمی سخنگوی دولت covid-19 گروه ضربت.

دهلی نو را شناسایی کرده Ram منهر Lohia بیمارستان و GB شلوار بیمارستان به عنوان covid-19 بیمارستان. “به اعتقاد من مستند است به طور موثر مانع از مهاجرت در مقیاس بزرگ از شهرهای بزرگتر به متحده است. تمام دستمزد روزانه کارگران شده اند جایگزین در اردوگاه های سراسر دهلی نو و یا در نزدیکی مرزهای گفت:” دکتر Nutan Mundeja مدیر کل خدمات بهداشتی و دهلی دولت است.

عدم وجود زیرساخت های بهداشت و درمان در مناطق روستایی باعث شد که دولت به طناب در راه آهن هند برای تبدیل مربیان موقت به جداسازی بخش. “در مورد 20,000 مربیان را تبدیل به جداسازی بخش. جنوب راه آهن خواسته شده است برای تبدیل 473 مربیان به جداسازی بخش و ما و شروع به کار ما در Perambur کارگاه در چنای و طلایی راک کارگاه در Trichy” گفت: B. Guganesan رئیس روابط عمومی افسر جنوب راه آهن چنای.

Rahul Lenovo از بنگالور کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر