متحده آماده شدن برای coronavirus گسترش

بهداشتی دولتی و مدیران سراسر کشور در حال گام برداشتن به آماده شدن برای نهایی گسترش coronavirus که شکسته است در چین و دیگر کشورهای تجدید نظر در برنامه های بهداشتی و احتمالات در مراقبت از امکانات در مناطق خود.

در مصاحبه با چندین بهداشت عمومی مدیران که از ملاقات این هفته به صورت از قبل برنامه ریزی شده سالانه گردهمایی در واشنگتن گفتند تیم خود مشغول به کار بودند با بیمارستان و مدرسه و سیستم های کسب و کار جامعه برای آماده شدن برای آنچه که می تواند هزاران و یا حتی میلیون ها نفر از موارد COVID-19 به گسترش در داخل ایالات متحده است.

آنها گفت: سازمان خود را به خوبی تمرین در هماهنگی زیادی پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس آیا از شیوع ویروس های جدید مانند همه گیر H1N1 یک دهه پیش یا بیشتر به طور منظم تکرار خواهم خصوص بد فصل آنفولانزا. برنامه آنها برای پیاده سازی این موارد خواهد بود این قالب برای این بیماری.

تبلیغات

“در حالی که این یک رمان است که ویروس این است که یک رمان در پاسخ گفت:” واشنگتن وزیر بهداشت جان Wiesman. “روند ما می دانیم. ما این کار را در همه زمان ها در بهداشت عمومی کار می کنند.”

Wiesman را برای اولین بار در ایالات متحده برای رسیدگی به کروناویروس مورد زمانی که یک مرد که سفر به ووهان, چین, بازگشت به خانه اش در شمال سیاتل و شروع به نشان دادن علائم. که شده است برای عموم مشخص بازیافت از ویروس.

“هنگامی که شما دریافت کنید که اولین تماس شما مانند,” اوه,, هیچ, واقعا؟'” Wiesman گفت. “هیچ کس می خواهد به اولین بیمار هیچ کس می خواهد به اولین بیمارستان یا وزارت بهداشت برای مقابله با چیزی جدید است.”

در ماه های پس از دولت وزارت بهداشت برگزار کرده است آموزشی و کنفرانس تلفنی با این سازمان که اعضای آن خواهد بود در خط مقدم هر شیوع بیماری از جمله بیمارستان دولتی انجمن پزشکی و پرستار گروه به توجیه آنها در آماده سازی و به تکرار بهترین شیوه. آنها شروع به در نظر گرفتن یک پاسخ به شیوع است که می تواند شامل سازندگان: مدارس و حمل و نقل عمومی به خفه کردن این ویروس را گسترش.

متحده نیز با توجه به نحوه رسیدگی به خروش در مواردی که ممکن است پیش افتادن از تعداد تخت های موجود در حال حاضر در بیمارستان است. مقامات در چین ساخته شده است یک بیمارستان قادر به دست زدن به 1000 بيمار در فضای فقط یک هفته چیزی است که ممکن است در ایالات متحده است.

تبلیغات

“ما در حال شروع به کار با بیمارستان ها و اورژانس سیستم در ابتدا مطمئن شوید که آنها همه ظرفیت است که به آنها نیاز” گفت: Nirav شاه, مدیر مین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “ما شروع به فکر کردن در مورد قدرت ما در اورژانس سیستم برای اطمینان تو حمل و نقل می تواند مردم از مناطق روستایی اگر همه چیز بد است.”

اکثر مقامات بهداشت عمومی معتقدند که گسترش coronavirus در ایالات متحده به احتمال زیاد است. سریع شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا در هفته گذشته لرزاند, مقامات بهداشت و یک مورد در کالیفرنیا یک زن با ظاهری هیچ اتصال به هر کسی در خطر ابتلا به این ویروس — یک رخداد شناخته شده به عنوان جامعه گسترش — قرار دادن گروه ها در سراسر کشور کرده است.

“اگر ما در جامعه گسترش در ایالات متحده و پنسیلوانیا, آن می تواند یک چالش برای همه ما” پنسیلوانیا وزیر بهداشت راشل Levine به خبرنگاران گفت:. “اما پنسیلوانیا وزارت بهداشت [رژیم صهیونیستی است. تام] گرگ دولت است تا به این کار.”

برخی از مقامات بهداشت گفت: هدف از آنها آماده سازی است برای جلوگیری از این ویروس در دسترس نباشد — عظیم و احتمالا کار غیر ممکن است. به جای آنها گفت: هدف این است که به سرعت ویروس را گسترش به منظور اجازه به بیمارستان برای درمان کسانی که پایین آمده با موارد شدید این ویروس بدون رفتن بیش از ظرفیت.

“هدف این است که برای کم کردن سرعت گسترش و آن را اتفاق می افتد بیش از یک بزرگتر دوره از زمان به طوری که بیمارستان نیست ضعف و زنجیره تامین می تواند نگه دارید تا” Wiesman گفت. “این مهم است که به درک آنچه که هدف است به طوری که آنها را اشتباه گرفته و می گویند:” هی این کار نمی کند.'”

چند مقامات ستایش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) برای ماندن در تماس مداوم حتی به عنوان آژانس می آید زیر آتش برای تست کیت که ظاهرا کار نمی کند. شاه گفت: دفتر خود در تعامل با CDC چند بار در روز.

هنوز مقامات بهداشت نگران هستند که اطلاعات غلط از طریق رسانه های اجتماعی تبدیل خواهد شد به عنوان یک چالش به عنوان مبارزه با ویروس خود را. متحده باید تنظیم دقیق وب سایت با پرسش و پاسخ بخش در تلاش برای مبارزه با این اطلاعات غلط که ممکن است منجر به این ویروس گسترش بیشتر و یا تبعیض علیه افراد و گروه ها.

“نگرانی من این است که ترس و اطلاعات غلط را گسترش بسیار سریع تر از این ویروس را” شاه گفت. خود گروه انجام تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی از اطلاعات غلط و شایعات که بریدن در طول H1N1 شیوع یک دهه پیش امیدوار به دریافت جلوتر از تصورات غلط است که گسترش بیشتر به راحتی.

ظهور رسانه های اجتماعی به ارمغان آورده است با آن موجی از اطلاعات غلط تبدیل شده است که هر زمان که مشترک وجود دارد شیوع جدید — چیزی است که برخی از کارشناسان بهداشت عمومی تماس بگیرید infodemic. در یک مصاحبه در سال گذشته سیلوی Briand مدیر عفونی خطر مدیریت در سازمان جهانی بهداشت گفت: کسانی که infodemics می تواند مانع یک پاسخ.

“شایعات می تواند ویرانگر تر از این بیماری است. و هر زمان شما را یک بیماری همه گیر از بیماری شما باید یک بیماری همه گیر از شایعات و همچنین” Briand گفت: تپه. “مدیریت infodemic است که واقعا یک چالش بنابراین ما سعی در بهبود این مدیریت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>