متحده حرکت می کند برای کمک به رشته کارگران مهاجر در میان امرار معاش تهدید

دهلی نو:
دولت با توجه به گزینه های مختلف برای کمک به کارگران مهاجر امرار معاش خود در پی از دولت نیمه بلند مستند به kickstart متوقف فعالیت های اقتصادی به ویژه در مناطق روستایی است.

متحده را با هدف افزایش تعداد مشاغل تحت مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MGNREGS) به خصوص برای کسانی که بازگشت به روستاهای خود را پس از از دست دادن شغل خود را حتی به عنوان نقدی است که به طور مستقیم انتقال به مهاجران برای کمک به آنها در تحقق نیازهای فوری خود را.

کارگران بودند که در رشته خود امکانات رفاهی در محل کار هستند و همچنین بازگشت به کار در افزایش تعداد از دوشنبه پس از آرامش از محدودیت. “مشکل واقعی زمانی که ما صحبت در مورد کارگران مهاجر است که هیچ معتبر داده یا با دولت های ایالتی و یا با اتحادیه به دولت در مورد چگونه بسیاری از کارگران مهاجر وجود دارد در کشور و چگونه بسیاری از آنها موفق به بازگشت به روستاهای خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس” گفت: یک عضو ارشد کابینه وزیر در بیهار دولت به رهبری وزیر Nitish Kumar, درخواست ناشناس ماندن.

“مانند بسیاری وابسته است بر روی زمین گزارش می دهد که ما در حال گرفتن به درک وضعیت در روستاها. تا کنون تجربه ما نشان می دهد که وجود دارد این است که حس ترس را در روستاها و کارگران در حال ترس به بیرون می آیند” گفت: وزیر. در بحار است که در درجه اول کشاورزی وابسته به دولت جاده و ساخت و ساز پل نیز تحت MGNREGS, او گفت:.

پنجاب که زیادی جمعیت وابسته به کشاورزی است و همچنین در تلاش برای ابداع راه های جدید برای راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی. اوتار پرادش سانتی متر یوگی Adityanath وعده داده است به ارائه 500,000 شغل برای کارگران که بازگشت به روستاهای خود در آخرین 45 روز. در یک جلسه به ریاست Adityanath روز یکشنبه تصمیم بر آن شد که وام آسان خواهد بود ارائه شده به گروه خودیاری به ویژه برای زنان. “وزیر شده است, برگزاری جلسات منظم برای ارزیابی وضعیت مربوط به کروناویروس گسترش یافته است. بیشتر فعالیت های اقتصادی آغاز شده در مناطق روستایی پس از 20 آوریل است. کمیته ای نیز تشکیل شده است نشان می دهد راه برای ایجاد مشاغل جدید علاوه بر بررسی فرصت های شغلی در صنایع در MSMEs بخش گفت:” یک وزیر کابینه در اوتار پرادش دولت نیز درخواست ناشناس ماندن.

رهبری مرکزی کنگره نیز صحبت به رئیس وزرای حزب حکومت متحده برای پیدا کردن راه هایی برای کمک به مهاجران. “ما در حال صحبت کردن به وزرای رئیس راجستان, Chhattisgarh و پنجاب که در آن وجود دارد این است که کنگره و دولت برای کمک به مهاجران. دولت پنجاب تا به حال متوجه این مشکل در اوایل و تا به حال تشکیل یک استراتژی برای کار با panchayats به ارائه مواد غذایی و سرپناه به مهاجر مزرعه کارگران. این حرکت کمک روستاییان متقاعد کردن بسیاری از کارگران مهاجر به بازگشت به خانه متحده گفت:” یک مقام ارشد کنگره رهبر در دهلی نو که نمی خواهید به توان نام برد.

در چتیسگر دولت به رهبری سانتی متر Bhupesh Baghel دهکدهای عجیب در جنگل گروه به مشاغل به افراد مرتبط با این بخش شامل مجموعه ای از tendu برگ علاوه بر شروع کار ساخت و ساز و حفاظت از آب, پروژه های, در میان دیگران.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>