دولت اتحادیه سهشنبه خواسته همه کشورها به شیب به 52,000 کرور ساخت و ساز فرایند صندوق به مالی و متفقین به منافع کارگران ساختمانی از طریق مستقیم به نفع انتقال (DBT). مرکزی توصیه می آید به عنوان کرونا شیوع گسترش می یابد و این کشور بی سابقه ای مواجه مستند مانع امرار معاش میلیونها نفر از کارگران رسمی.

اتحادیه کارگری وزیر نامه ای به رئیس وزرای می آید یک روز پس از کار, منشی, نوشت, دولت, رئیس دبیران برای اطمینان از حفاظت از مشاغل و دستمزد کارگران در خصوصی و دولتی و شرکت های, و در میان همه گیر جهانی است که بین المللی Laboiur سازمان (ILO) احساس پتانسیل ارد 25 میلیون شغل در سراسر جهان است.

وزیر کار Santosh Gangwar در نامه خود به رئیس وزرا و Lt فرمانداران توصیه آنها “به نقل و انتقال وجوه در حساب کارگران ساختمانی از طریق DBT (مستقیم از مزایای انتقال) حالت از فرایند صندوق های جمع آوری شده توسط نیروی کار رفاه تخته زیر ساختمان ها و دیگر کارگران ساختمانی (قوانین و مقررات استخدامی و وضعیت خدمات) عمل می کنند”.

در حال حاضر 35 میلیون نفر از کارگران از ثبت نام تحت ساخت و ساز رفاه تخته و اطراف Rs52,000 کرور از جسم وجود دارد با تمام صندوق collcted و مدیریت توسط دولت به وزارت کار گفت. متحده و UTs شارژ یک مقدار مشخصی از توسعه دهندگان املاک و مستغلات طبق قوانین اعلام شده توسط مرکز.

تاکید محدودیت مالی بخش غیررسمی کارگران روبرو هستند پس از کرونا شیوع Gangwar نوشته است که “این ضروری است که ما با تدبیر و مکانيسم احتمالی به پشتیبانی نابسامان کارگران که خود را حفظ امرار معاش روزانه دستمزد”. نعناع دیده است یک کپی از این نامه است.

“ایالات متحده و UTs را جمع آوری بودجه کافی…مقدار اعطا می شود به کارگران ساختمانی ممکن است تصمیم توسط دولت مربوطه دولت/UTs” وزیر نوشته شده است و اضافه کرد که “این کمک های مالی در این نقطه از زمان را برای کمک به کاهش بحران مالی از ساخت و ساز ما کارگران تا حدی و تقویت روحیه خود را برای مقابله با این بیماری همه گیر.”

به وزیر کار نامه نزدیک می آید بر روی پاشنه از کار, منشی, نوشتن به رئیس دولت دبیر و اتحادیه سنگین وزارت صنایع برای حفاظت از حقوق و دستمزد و شغل از کارگران شاغل در بخش های دولتی و خصوصی.

“در پس زمینه مانند یک چالش کشیدن وضعیت تمام کارفرمایان دولتی و شرکت های خصوصی ممکن است توصیه به گسترش همکاری های خود را با فسخ کارکنان خود را, به خصوص گاه به گاه و یا قراردادی کارگران از کار و یا کاهش دستمزد خود را. اگر هر کارگر طول می کشد ترک او باید تلقی وظیفه بدون هیچ گونه مهم کسر دستمزد برای این دوره است. اگر محل استخدام شده غیر عملیاتی با توجه به Covid – 19 کارکنان از جمله واحد تلقی خواهد شد در وظیفه” نیروی کار, منشی, نوشته شده است, به دولت رئیس دبیران.

با نزدیکی جهانی مستند از فعالیت های ساخت و ساز آمده است به توقف سنگ زنی و روزانه شرط شاغل در این بخش هیچ منبع امرار معاش. هند لایه بازار کار شامل بیش از 470million مردم و هر سال حدود 12 میلیون نفر وارد بازار کار دوباره. از کل نیروی کار بیش از 90 درصد آنها در بخش غیررسمی.

بالاتر نرخ بیکاری به دلیل کاهش رشد اقتصادی در سالهای اخیر در هند و در حال حاضر همه گیر شده است هدف قرار دادن سخت طبقه کارگر است. هفته گذشته سازمان بین المللی کار (ILO) پیش بینی کرده بود که 25 میلیون شغل می تواند از دست رفته در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما در سطح بین المللی سیاست هماهنگ پاسخ می تواند کمک به کاهش تاثیر بر نرخ بیکاری جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de