دولت FMs می گویند coronavirus بحران سوختن یک سوراخ بزرگ در بودجه خود را

دهلی نو: وزارت امور خارجه وزیران روز دوشنبه گفت که coronavirus بحران تند اقتصاد خود را به عنوان درآمد حاصل از شکاف قرض گرفتن محدودیت ها و خطر سقوط به صندوق نقل و انتقال از دولت مرکزی آنها را درمانده میان همه گیر.

پنجاب وزیر دارایی Manpreet سینگ Badal گفت: در یک وبینار به میزبانی Gulati موسسه مالی و مالیات (هدیه) در کرالا است که ترکیب کسری مالی دولت مرکزی و دولت در این سال مالی می تواند لمس 10 درصد از تولید ناخالص داخلی بدون هر گونه هزینه های اضافی برای مبارزه با این بیماری همه گیر به دلیل کاهش فعالیت های اقتصادی.

Badal گفت: در بحث فدرالیسم مالی است که فعالیت های اقتصادی به وقفه کامل در پنجاب. Badal گفت که برآورد خشن پیشنهادی دولت کسری مالی می تواند بالا برود و از حدود 2.8 درصد از تولید ناخالص داخلی دولت محصول به 6.5 درصد است. “حدود 75 درصد از میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs) در حال مواجهه با یک بحران وجودی” وزیر گفت. در بحران مالی که دولت چهره Badal گفت که بیش از از 1000 کرور روپیه است که با توجه به پنجاب از دولت مرکزی در کالا و خدمات مالیات (GST) عقب افتادگی بیش از سه سال گذشته علاوه بر GST جبران خسارت است که با توجه به دولت است.

کرالا وزیر دارایی توماس اسحاق گفت که این بیماری همه گیر در معرض طبیعت شکننده مالی دولت. “رشد اقتصادی ما منفی خواهد بود و ما مجبور به قرض گرفتن در 9٪. آن است که مطمئن ترین مسیر به دام بدهی او گفت:” در مورد کرالا وضعیت مالی. اسحاق گفت: هیچ راه حل برای مشکلات مالی دیگر از مرکز و ایالات متحده به طور مستقیم استقراض از RBI.

دهلی معاون وزیر Manish Sisodia گفت: پایتخت ایالت مصرف مبتنی بر اقتصاد است که درد و رنج به علت از دست دادن فعالیت های اقتصادی. “ما واقعا نیاز به کمک” Sisodia گفت که با وجود وضوح اگر مستند برداشته خواهد شد پس از 3 ممکن است. “اگر وجود دارد هیچ فروش, ما باید هر گونه درآمد” گفت: Sisodia.

متحده روبرو هستند عمده بحران مالی خود را به عنوان منابع درآمد –GST از معاملات وظیفه مالیات غیر مستقیم در مشروب و ارزش افزوده مالیاتی (مالیات بر ارزش افزوده) از محصولات نفتی—کاهش یافته است با توجه به مستند. علاوه بر این کاهش در دولت مرکزی مالی به آن معنا است که آنها را کمتر بودجه از مرکز بخش پذیر استخر از مالیات بر درآمد.

اقتصاددان و وزیر مالیه سابق سابق ایالت جامو و کشمیر, Haseeb Drabu پیشنهاد متحده باید بپرسید این مرکز حداقل تضمین انتقال و عقب کار خود را برای پیدا کردن صندوق مورد نیاز است. “راه حل این است که برای عایق کردن خودتان است که به درخواست برای حداقل تضمین انتقال (از مرکز) و کار بودجه خود را به عقب. حصول اطمینان از حداقل تضمین انتقال راه برای محافظت از حرمت از بودجه دولت است. فاصله را می توان از طریق تامین وسایل دیگر. اجازه دهید ما در چارچوب سیاست در یک شدنی شیوه ای” گفت: Drabu.

اسحاق گفت که GST چارچوب تضعیف مالی فضای متحده است. او گفت که با وجود GST درآمد نیست باقی مانده شناور, نرخ مالیات شده اند کاهش می یابد در گذشته در وعده که متحده را دریافت غرامت بر اساس تضمین 14 درصد رشد سالانه در درآمد خود را برآورد. اما این مرکز توضیح داد که به تازگی آن را تنها می تواند جبران متحده از آنچه جمع آوری شده به عنوان GST cess. نیز وجود دارد یک تلاش به موضوع نقل و انتقال به کشورهای بیشتر در شرایط شدید وزیر گفت.

Drabu پیشنهاد شده است که می تواند در نظر انجماد سرمایه خود را هزینه و یخ dearness کمک هزینه پرداخت به کارمندان دولت برای پیدا کردن منابع برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>