دولت شهرستان, آموزش و پرورش مقامات فشار کنگره برای بیشتر COVID-19 بودجه

مقامات آموزش و پرورش از نقاط مختلف کشور به نام در کنگره روز شنبه به مناسب بودجه بیشتر برای کمک به دانش آموزان به مدرسه بازگشت این سقوط در میان coronavirus بیماری همه گیر.

مقامات از تنسی نبراسکا و دنور گفت: اعضای مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی (کمک) کمیته که بودجه مدرسه کشیده نازک توسط ترکیبی از کاهش بودجه و بسیار مورد نیاز پیشرفت به دانش آموزان اجازه می دهد برای از سرگیری یادگیری با خیال راحت در کلاس های درس.

نبراسکا آموزش و پرورش کمیسر متی Blomstedt به نام وضعیت یک “طوفان کامل” افزایش نیاز و کاهش منابع است.

تبلیغات

“من نگران هستم که تاثیر اقتصادی همه گیر خواهد شد و در نتیجه لازم و پایدار در کاهش pre-K-12 آموزش و پرورش بودجه شاید به بیش از 20 درصد در نبراسکا” Blomstedt گفت.

دنور مدارس دولتی سرپرست سوزانا Cordova گفت: منطقه مواجه $61 میلیون دلار کسری که فقط تا حدی تحت پوشش Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون بودجه ارائه شده است که کشور بیش از 13 میلیارد دلار برای مناطق آموزش و پرورش سراسر کشور. اندازه گیری به قانون امضا شده بود در 27 مارس ،

تمام مناطق که تصمیم به دوباره باز کردن در پاییز خواهد شد و در صورت افزایش هزینه ها برای تمیز کردن و تجهیزات حفاظت شخصی. تنسی آموزش و پرورش کمیسر پنی Schwinn تخمین زده می شود که خرید آن منابع به تنهایی هزینه خواهد شد $100 به $150 دانشجو در دولت است.

او گفت: کل هزینه برای رسیدگی به ویروس’ اثرات آن بر آموزش و پرورش در تنسی خواهد بود بین $100 میلیون دلار به 175 میلیون دلار.

برخی از مناطق در سراسر کشور پیشنهاد یک مدل ترکیبی برای سقوط که در آن دانش آموزان خواهد متناوب بین فرد و از راه دور یادگیری است.

اما که هنوز ترک دانش آموزان با مهم “تغذیه و اجتماعی و عاطفی و سلامت روانی نیاز دارد” گفت: جان پادشاه, که در خدمت به عنوان وزیر آموزش و پرورش در دولت اوباما.

تبلیغات

“بدون اقدام کنگره وجود خواهد داشت هیچ راه قابل تصور برای جلوگیری از اخراج و استخدام انجماد به طور نامتناسبی تحت تأثیر مربیان و کارکنان در معرض فقر مدارس” پادشاه گفت که در حال حاضر رئیس آموزش و پرورش اعتماد ملی آموزش و پرورش غیر انتفاعی.

به نام او برای اضافی $175 میلیارد تزریق برای K-12 آموزش و پرورش است.

پادشاه Schwinn و Blomstedt تمام اشاره کرد عدم دسترسی پهن باند به عنوان یک مانع برای ادامه آموزش از راه دور در هر دو صورت ترکیبی و یا به طور کامل از راه دور مدل در این پاییز. پادشاه خواست یک 4 میلیارد دلار تخصیص به کمیسیون ارتباطات فدرال E-نرخ برنامه به ارائه نقاط مهم برای دانش آموزان است.

سنا کمک رئیس کمیته لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderTrump توییتهایی جرقه تازه سردرد برای جمهوری خواهان منحصر به فرد بررسی coronavirus همه گیر: که در آن کنگره? Murkowski, Mattis انتقاد تق تق کردن فشار بر ایران بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (R دنیاست.) خواسته دولت و مسئولان شهرستان برای ارائه چهره های خاص در بودجه مورد نیاز و سوال چرا موجود مراقبت در قانون بودجه نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش برخی از بازگشایی هزینه های.

او گفت که در نظر گرفتن تغییرات قانونی به مراقبت عمل دادن متحده انعطاف پذیری بیشتر برای اختصاص بودجه به آموزش و پرورش است.

سنا ایران با رهبری نشان داد این هفته که بعد از COVID-19 امداد لایحه نیست و به احتمال زیاد به فرم تا اواسط تا اواخر ماه جولای. دموکرات ها را به نام برای عبور قبل از دو هفته 4 جولای زنگ تفریح در سنا است.

سناتور. کریس مورفیکریستوفر (کریس) اسکات MurphyThe هیل 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد تا پیروزی در دامان صبح در کنفرانس خبری پلوسی خواسته تهمت روشن استقرار ناشناس اجرای قانون در DC قانونگذاران تماس به صورت قانون به نیروی فدرال ماموران برای شناسایی خود را بیشتر (D-Conn.) گفت: در طول چهار شنبه شنوایی او نگران است که کنگره خواهد زنگ تفریح برای دو هفته قبل از اختصاص بودجه اضافی به مدارس.

“ما نیاز به بودجه اضافی برای متحده و/یا به مدارس قبل از جولای زنگ تفریح به دلیل برنامه ریزی که برای رفتن به نیاز به انجام به منظور مطمئن شوید که بازگشایی مدارس می توانند با خیال راحت در حال رفتن به انجام این تابستان” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>