شگفت انگیز جدید COVID-19 مرگ پیش بینی نقطه به چالش های دشوار

جدید داخلی بینی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان می دهد مرگ و میر در ایالات متحده رشد خواهد کرد به صورت روزانه به 3000 با آغاز ماه ژوئن هفته پس از متحده آغاز کرده اند بازگشایی اقتصاد خود را.

این آمار و ارقام شگفت انگیز از مدل های تولید شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به عنوان بیشتر و بیشتر کشورهای مراحل را برای حذف اجتماعی فاصله اقدامات به معنای آهسته گسترش COVID-19 بیماری است.

آن اقدامات را توقیف اقتصاد و افزایش فشار در کاخ سفید به نوبه خود صفحه در مستندات است که برخی در دولت مشاهده به عنوان یک تهدید به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump پیش بینی ویروس مرگ و میر می تواند به 100000 نفر در ایالات متحده پنس می گوید او باید فرسوده ماسک در کلینیک مایو بازدید تهمت می گوید بعدی coronavirus امداد لایحه شامل مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش بیشتر‘s گشتند.

تبلیغات

اما لغو این اقدامات می تواند منجر به موارد بیشتر و افزایش نگرانی در مورد موج دوم از ویروس.

CDC آخرین مدل, اولین گزارش نیویورک تایمز نیز نشان می دهد ملت چهره هفته از گریم چهره و یک نبرد طولانی از یک ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به 70,000 آمریکایی ها در یک ماده از ماه.

“ما حتی صحبت کردن در مورد موج دوم در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد یک موج اول است که هرگز از بین می رود و بدتر می شود” گفت: یکی سابق بهداشت و خدمات انسانی (HHS) رسمی.

ارقام برآورد شده در ایالات متحده را 3,000 مرگ و میر در هر روز و 200,000 موارد جدید در هر روز در ماه ژوئن 1. کارشناسان و کسانی که آشنا با اسناد و مدارک گفت: این افزایش می تواند نسبت به گسترش بیماری است که با بازگشایی اقتصاد و تا حدودی به انتظار گسترش آزمایش منجر به بیشتر موارد تایید شده.

کارشناسان بهداشت عمومی تاکید کرده اند که افزایش در مرگ و میر مربوط به کروناویروس یک واقعیت است که همراه با بازگشایی بخش از اقتصاد است. هنوز پتانسیل برای 200,000 موارد جدید در هر روز را به مراتب بیش از زمان در هر روز بالغ که ماند بین 20000 و 30000.

کاخ سفید به دنبال پرتاب آب سرد بر روی سی دی مدل با سخنگوی آن گفت: تا به حال نرفته از طریق سازمانی بررسی شده است و یا ارائه شده به کروناویروس نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنسمایکل (مایک) ریچارد PencePence می گوید او باید فرسوده ماسک در کلینیک مایو بازدید جدید مطبوعاتی کاخ سفید وزیر پاکستان هرگز به دروغ در افتتاحیه جلسه کریس والاس در مایکل فلین: ‘don’t lie” اگر شما در حال صحبت کردن به FBI بیشتر.

تبلیغات

“این داده ها نیست و انعکاسی از هر یک از مدل سازی های انجام شده توسط نیروی کار و یا داده ها که وظیفه نیروی تجزیه و تحلیل” معاون دبیر مطبوعاتی جاد Deere در بیانیه ای گفت.

یک فرد آشنا با این روند گفت: پیش بینی مورد بحث قرار گرفت در یک تماس بین اما این است که کاخ سفید coronavirus نیروی کار ممکن است نشان داده شده است نتايج.

اسکات ایجاد سابق مدیر غذا و دارو مدیر (FDA) توییتی که مدل به نظر می رسد به سفارش از مستقل دانشگاهی, گروه, اما آن است که مشخص نیست که آیا آن را برای محاسبه زمان کاهش سطح آرام محدودیت یا بدون محدودیت.

CDC نیست پاسخ به یک پرسش در مورد پیش بینی های خود را.

عدم اطمینان در اطراف CDC تخمین منعکس چگونه مبهم و مه آلود مدلسازی و نامشخص پیام از کاخ سفید ساخته شده است آن را دشوار است برای آمریکایی ها به دانستن آنچه که انتظار می رود در هفته های آینده به عنوان برخی از کشورهای امید به بازگشت به ظاهر عادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه تجدید نظر شخصی خود پیش بینی برای داخلی تلفات و گفت ایالات متحده می تواند از دست دادن تا 100,000 نفر از coronavirus پس قبلا نشان آن خواهد بود و نزدیک به 60,000.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus پاسخ گفت: “فاکس نیوز روز شنبه” است که از بینی او شده است با استفاده از “همواره بين 100000 240,000 آمریکا زندگی می کند از دست داده و با کاهش و ما یادگیری از یکدیگر چگونه به فاصله اجتماعی.”

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن نفوذ مدل ذکر شده توسط مقامات دولتی recalibrated پیش بینی های خود را در بعد از ظهر دوشنبه به حساب افزایش تحرک به عنوان محدودیت برداشته می شوند. این مدل در حال حاضر پروژه های نزدیک به 135,000 مرگ و میر از طریق آغاز ماه اوت نزدیک به دو برابر آنچه در آن برآورد شده بود که از صبح روز دوشنبه.

“افزایش تست و تماس با ردیابی همراه با گرم شدن فصلی درجه حرارت – عوامل است که می تواند کمک کند انتقال – آیا جبران افزایش تحرک و در نتیجه سوخت افزایش قابل توجهی در پیش بینی مرگ و میر” موسسه گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است قاطعانه مورد نیاز برای کسب و کار به بازگشایی شده است. او تکرار این شعار که “درمان نمی شود و بدتر از مشکل” و طرفه با تظاهرات و تجمع در دولت capitols در میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا به مخالفت با ماندن در خانه ،

“برخی از کشورهای در حال رفتن به مجبور به گرفتن یک کمی زمان بیشتری در گرفتن و آنها در حال انجام است که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یکشنبه شب در یک فاکس نیوز تاون هال. “برخی از ایالت ها من فکر می کنم رک و پوست کنده نمی خواهید به اندازه کافی سریع.”

اکثر ایالت ها مشخص شده اند قصد دارد در روزهای اخیر به شل محدودیت هایی که مجبور کسب و کار به شاتر کارکنان به در خانه باقی می ماند و نرخ بیکاری به موشک وار رفتن در سراسر کشور.

بیش از دو دوجین متحده در حال حاضر آغاز شده اجازه می دهد سالن رستوران و فضاهای اداری به بازگشایی در یک ظرفیت محدود با دیگران را به همین کار را در هفته های آینده. حتی holdouts مانند ویرجینیا و کالیفرنیا در روز دوشنبه دقیق برنامه های خود را برای بازگشایی بخش هایی از دولت بیش از دو هفته آینده.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) است که در میان تهاجمی ترین فرمانداران در بازگشایی دولت خود را روز دوشنبه گفت که او را تشویق خود ساکنان “به پوشیدن ماسک خود را در همه زمان ها زمانی که ممکن است و فقط در ادامه به شستن دست های خود را و فقط مراقب باشید آنچه که شما در حال انجام است.

“این چیزها مشغول به کار هستند و ما باید برای ادامه به انجام این کار تا زمانی که ما یک درمان یا داروی” کمپ گفت: در طول یک رویداد سازمان یافته توسط محافظه کار گروه حمایت از بازگشایی اقتصاد است.

اما کارشناسان بهداشت و درمان شده اند و مصمم است که coronavirus عفونت خواهد شد و به ناچار به افزایش به عنوان مردم شروع mingling دوباره. وجود دارد بیش از 1.1 میلیون موارد تایید شده در ایالات متحده و بیش از 68,000 فوت کرده اند از ویروس.

“بسیاری از کشورهای که در حال باز کردن نیست و حتی به دنبال دستورالعمل های فدرال. آنها دیده نمی شود پایدار رها در موارد” گفت: لارنس Gostin های بهداشت عمومی استاد حقوق در دانشگاه جورج تاون.

بدون افزایش تست Gostin پیش بینی کرد که کشورهای شل شدن محدودیت های خود را ببینید ممکن است عواقب برای چند هفته تا افرادی که آلوده می شوند شروع به نشان دادن تا در اتاق اورژانس.

تبلیغات

“ما نباید فکر می کنم از آن به عنوان یک سوئیچ روشن و خاموش ما باید فکر می کنم از آن به عنوان افزایشی و اپیزودیک,” Gostin گفت. “من فکر می کنم آمریکا باید آماده به صورت مداوم چرخه اجتماعی فاصله و در جریان بیماری و مرگ و میر از طریق این کل تقویم سال.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>