استنفورد جایزه اسکار دا سیلوا, صدمه زدن به, شماره 24, کلرادو, مراحل بزرگ باز گشت

بولدر کلرادو — یک کلاسیک باز گشت توسط کلرادو پنج نقطه بازی توسط دانشگاه استنفورد تلاش شجاع با کوتاه دست کاردینال و تاریخی شروع شده توسط 24-رتبه گاومیش.

همه از آن تحت الشعاع قرار بود وحدت این تیم نشان داد پس از ترسناک صحنه وقتی استنفورد پیشرو گلزن اسکار دا سیلوا ناودان سر خود را روی زمین در حالی که تلاش برای جلوگیری از یک جدایی طلب سبد توسط 262-پوند کلرادو مرکز اوان Battey.

“من فکر می کنم آن را بسیار سرد است که تیم های دیگر نشان داد بسیاری از محبت بسیاری از احساسات زمانی که اسکار رفت” استنفورد را Jaiden Delaire گفت.

دا سیلوا نیاز به چندین بخیه برای بستن یک برش عمیق در بالای چشم چپ خود را از دست رفته و بقیه از این بازی که در کلرادو برنده 81-74, طوفان از 16 نقطه کسری در سومین نیمه دوم باز گشت در گاومیش سابقه.

“حوادث اتفاق می افتد در بسکتبال” گفت: McKinley رایت IV که منجر کلرادو با 21 امتیاز. “من شناخته ام اوان به مدت سه سال در حال حاضر. … او آن را انجام دهد بر روی هدف در همه.”

پس از چند دقیقه da Silva شد و کمک کرد تا پای خود را گرفته و به بخیه و گریه Battey آرامش چند تا از دا سیلوا هم تیمی — و بالعکس در midcout.

کلرادو مربی نی نی بویل خواسته رایت به تماس هر دو تیم با هم در نماز و استنفورد مربی Jerod هاسه پرسید: “برای هر دو تیم به خاطر بازی سخت” رایت گفت.

“ما مربی گفت: هر دو تیم که اسکار خواهد بود OK و گفت: هر دو تیم به رقابت به عنوان سخت به عنوان آنها می توانند و فقط پایان بازی” Delaire گفت. “بنابراین او سعی کردم به تیم های دیگر احساس نه به عنوان بد و ما را به برخی از کلمات تشویق به بازی ادامه دهد.”

D’Shawn شوارتز اضافه شده 20 امتیاز برای کلرادو و همه تایلر Bey 11 امتیاز و نه از او ده تخته آمد و در نیمه دوم زمانی که گاومیش شات 70 درصد از طبقه 100% از پشت قوس و 85 درصد از خط خطی.

که پس از یک نیمه اول است که در آن علاقمندان شات 28 درصد از طبقه 23 درصد از 3 نقطه محدوده و 54 درصد از خط.

در 19-5 کلی و بالای Pac-12 در 8-3 این بوفالو را به بهترین شروع خود را در تاریخ است.

دانشگاه استنفورد (16-7, 5-5) رو 18 امتیاز از Tyrell تری, 14 از اسپنسر جونز و 12 از اسحاق سفید.

Arnie استاپلتون است آسوشیتد پرس نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im