استنفورد زنان بالا ASU برای جلوگیری از سه بازی از دست دادن رگه

تمپه Ariz. — تارا VanDerveer گفت که او نمی باید به تیم او هر نوع بحث پپ بعد از شماره 4 استنفورد را بازگشت به عقب کنفرانس ضرر و زیان که تا به حال اتفاق افتاده است تنها نه بار پس از VanDerveer اول فصل به عنوان سر مربی در سال 1985.

کاردینال اجتناب اول خود سه بازی ترمز ماشین از سال 2001 با یک 55-44 پیروزی شماره 24 ایالتی آریزونا در روز یکشنبه. Fran Belibi تا به حال 18 امتیاز و نه ریباند در Pac-12 به طور منظم فصل آخر برای هر دو تیم است.

Lexie هال و Kiana ویلیامز اضافه شده 13 امتیاز برای هر یک از دانشگاه استنفورد (25-5, 14-4).

“ما تا به حال برخی از املاک خوب جهش از بازی واقعا خوب است. بدیهی است که ما می توانیم بهتر انجام دهید اما من واقعا افتخار تیم ما برای مبارزه با” VanDerveer گفت. “ما رهبری بزرگ در تیم ما و آنها رقابتی است. آنها می خواهند به نفع خود.”

Belibi که 9 از 10 عکس گل 10 امتیاز در سه ماهه سوم.

Robbi Ryan led ایالتی آریزونا (20-10, 10-8) با 13 امتیاز.

خورشید شیاطین از دست گارد Kiara راسل به مصدومیت زانو در سه ماهه دوم پس از برخورد با ویلیامز. راسل ورزشی بریس روی زانو, تماشا نیمه دوم از روی نیمکت.

“من فکر نمی کنم ما می توانیم غلو تاثیر است که آن را به حال زمانی که او صدمه دیده است چرا که همه دیده اند که قبل از” Arizona State مربی Charli ترنر تورن گفت که راسل فصل است به احتمال زیاد بیش از. “که unluckiest چیزی که احتمالا می تواند رخ دهد.”

Jose M. رومرو یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>