مبهوت خروج از 40 روز مستند از 4 مارس

دهلی نو:
هند به زودی اعلام دستورالعمل برای مبهوت خروج از 40 روز مستند شروع 4 مه صحنه را برای احیای فعالیت های اقتصادی است که زمین به یک وقفه از ماه گذشته.

صفحه اصلی وزارت تنظیم شده است برای به اشتراک گذاشتن جزئیات این دستورالعمل است که در ابتدا به سهولت محدودیت هایی در مناطق سبز و یا منطقه است که باید گزارش نشده است coronavirus موارد در 28 روز.

“دستورالعمل جدید برای مبارزه با #covid19 را به اثر از 4 مارس که باید تسهیلات قابل توجهی به بسیاری از مناطق. اطلاعات بیشتر در مورد این باید ابلاغ در روز به” خانه سخنگوی وزارت گفت: در یک توییت در روز چهارشنبه.

به عنوان 40 روز در سراسر کشور مستند نزدیک شدن پایان اقتصاد خیره در یک پرتگاه. بانک UBS سوئیس در روز چهارشنبه پیش بینی شده است اقتصاد کشور را به قرارداد 3.1% اگر تحرک محدودیت در محل اقامت تا پایان ماه ژوئن و فعالیت های اقتصادی به حالت عادی برمی گرداند تا پایان ماه اوت.

در حالی که این وزارت خانه است و در عین حال به ارائه جزئیات تسهیلات شروع 4 ممکن است آن را در حال حاضر اجازه جزئی از سرگیری کشاورزی و صنعتی و عملیات تولید در سراسر کشور در 15 آوریل است.

روز چهارشنبه اتحادیه خانه وزارت در زمان اولین گام به سمت اجازه می دهد بین ایالتی جنبش رشته افراد. آن گفت: تمام رشته افراد, از جمله کارگران مهاجر در سراسر کشور می تواند حرکت به عقب به صفحه اصلی متحده پس از پاکسازی بهداشت را بررسی کنید.

اتوبوس برای حمل و نقل آنها باید بررسی شود و سازمان یافته توسط دولت است.

چهارشنبه اطلاعیه به شرح زیر نارندرا نخست وزیر در نظر گرفتن سهام از وضعیت در سراسر کشور در دیدار با وزرای ارشد در روز دوشنبه.

“تلاش های دولت باید به سوی تبدیل مناطق قرمز به نارنجی و سپس به سبز مناطق” مودی گفت: در چهارمین جمله تعامل با وزرای ارشد بیش از همه گیر.

اکثر ایالت ها در حمایت از ادامه این مستند در مناطق قرمز.

دولت کاوش غیر متمرکز استراتژی برای خروج از مستند مربوط به تقسیم این کشور به سبز و نارنجی و قرمز و مناطق.

در حالی که هر دو مرکز و ایالات متحده به دنبال راه هایی برای احیای اقتصاد ایالات ترس سریع بلند کردن اجسام از محدودیت ممکن است منجر به افزایش عفونت.

اتحادیه دولت در 19 آوریل مجاز رشته کارگران مهاجر برای بازگشت به محل کار خود را در همان شهر است.

در حالی که کارگران که قرار امداد در اردوگاه بودند برای بار اول نیاز به ثبت نام با مقامات محلی وزارت نیز دستور مهارت نقشه برداری انجام شود و بر اساس شایستگی خود را برای مشاغل—موضوع را به کارگران در حال پاک covid-19.

وزارت روشن ساخته است که همه اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای هستند به دنبال داشته باشد و مطمئن شوید که هیچ فعالیت خواهد شد در مهار مناطق و نقاط مهم در سراسر کشور است.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>