استیسی آبرامز در تارا Reade تجاوز جنسی نماید: “من معتقدم که جو بایدن’

سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز (D) در سه شنبه شب در دفاع از presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenApproval برای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus قطره 10 امتیاز: نظرسنجی یانگ شکایت بیش نیویورک لغو دموکراتیک اولیه Jalbi راه اندازی اکتشافی کمیته آزادیخواه ریاست جمهوری اجرا بیشتر وقتی پرسیده شد که در مورد تجاوز جنسی اتهامات از تارا Reade سابق بایدن aide که ادعا کرده است که در آن زمان سناتور تجاوز جنسی در منزوی بخشی از کاپیتول هیل در سال 1993.

“من باور دارم که زنان سزاوار شنیده می شود و من معتقدم که آنها باید به گوش اما من نیز بر این باورند که این اتهامات باید بررسی توسط منابع معتبر,” آبرامز است که گفته می شود در لیست کوتاه به بایدن را در حال اجرا همسر گفته سی ان ان همین لیمو.

“نیویورک تایمز انجام یک تحقیق عمیق و آنها دریافتند که این اتهام بود که معتبر نیست,” او اضافه شده است. “من معتقدم که جو بایدن.”

این بار گفت: در این گزارش که آبرامز اشاره شده که روزنامه داشت “هیچ الگوی از سوء رفتار جنسی توسط آقای بایدن” اما نمی آمد به یک نتیجه گیری در اعتبار Reade را با خود ندارد.

در 2019, Reade یکی از چندین زنانی که جلو آمد و گفت که بایدن عمومی لمس کردن ساخته شده بود آنها ناراحت کننده است.

ماه گذشته او ادعا برای اولین بار است که بایدن به حال ضرب و شتم او. فیلم آموزش LaCasse سابق همسایه از Reade گفت: در اوایل این هفته که او به یاد می آورد Reade بازگویی داستان به اتهام حمله به او در زمان. Reade برادر Collin Moulton است که قبلا گفت که او به او گفت که بایدن “تا به حال دست خود را در زیر لباس های خود را در برخی از نقطه.”

Reade گفت که او دیگر مواجه بایدن دستیاران ادعا شده در مورد حادثه در زمان. اما دستیاران که او را به نام رفته در ضبط و گفت که Reade هرگز مواجه و آنها را مورد اتهام. Reade همچنین گفت او شکایت با دفتر منابع انسانی در سنا در مورد اتهامات نامناسب لمس هر چند خبرنگاران به این نکته باید موفق به پیدا کردن شکایت. Reade گفت: او معتقد است که شکایت در مجلس سنای بایگانی در دانشگاه دلاور که اعلام کرده است که آن را نمی خواهد رها معاون رئیس جمهور سابق را در پرونده تا زمانی که او پا به دور از زندگی عمومی است.

بایدن انتخاباتی تا شور و نشاط را تکذیب کرد Reade به اتهامات اما معاون سابق رئیس جمهور پرداخته است آنها را.

“معاون رئیس جمهور بایدن اختصاص داده شده خود را در زندگی عمومی به تغییر فرهنگ و قوانین در سراسر خشونت علیه زنان” معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield قبلا گفته می تپه. “او نویسنده و مبارزه برای عبور و با عبور نمود از برجسته خشونت علیه زنان عمل می کنند. او قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام. این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این اصلا اتفاق نمی افتد.”

سناتور. کریستن جیلیبرندکیرستن GillibrandNew نیویورک ریاست جمهوری اولیه لغو جرقه مترقی خشم Gillibrand آدرس Reade اتهامات: “من ایستاده معاون رئیس جمهور بایدن’ بیش از 70 قانونگذاران پیوستن به کت و شلوار به چالش کشیدن تهمت نیروگاه rollbacks بیشتر (D-n. y.) در روز سه شنبه نیز در دفاع بایدن گفت: “هنگامی که ما می گویند معتقدند که زنان آن را برای این صریح هدف از ساخت مطمئن شوید که وجود دارد فضا برای تمام زنان به جلو آمده و برای خود صحبت می کنند حقیقت شنیده شود.”

“و در این ادعا که آنچه تارا Reade انجام داده است. او جلو آمده و او صحبت کرده است و آنها را به انجام یک بررسی در چندین رسانه” Gillibrand یک نامزد سابق ریاست جمهوری که همچنین به نام برای آن سن. Al Frankenآلن (Al) استوارت FrankenAl فرانکن انفجار سوزان کالینز: او به شما اجازه تهمت ‘دور با هر چیزی’ لایحه مطبوعات: فراموش نکنید که در مورد امی لحظات کلیدی در 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری تا کنون بیشتر (D-Minn.) به استعفا در سال 2017 در پی آزار و اذیت جنسی اتهام گفت.

“کسانی که در تحقیقات, معاون رئیس جمهور بایدن به نام برای خود,” او اضافه شده است. “معاون رئیس جمهور بایدن به شدت رد این اتهامات و من حمایت معاون رئیس جمهور بایدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>