استیسی آبرامز در حال VP انتخاب کنید: ‘البته من آن را می خواهم’

گرجستان دموکرات استیسی آبرامز که به گفته او قصد دارد به رئیس جمهور ظرف دو دهه آینده روز دوشنبه گفت که “البته” او افتخار خواهد بود به معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید از هر دستگاهی 2020 نامزدی.

“این اولین بار من در اینجا من سوال در مورد در حال اجرا به عنوان معاونت در طول اوليه و من ظاهرا معروف گفت:” چون شما don’t run برای دوم ابتدایی,'” آبرامز گفت: در ABC “،”

“چون که مکالمه شروع من در حال حاضر این سوال بسیاری از مردمی و پاسخ این است که البته من افتخار خواهد بود برای اجرا به معاون رئیس جمهور با نامزد.”

تبلیغات

آبرامز سابق رهبر اقلیت در گرجستان دولت خانه که راه اندازی یک شکست در پیشنهاد برای فرماندار در سال 2018 اضافه شده است که به عنوان یک زن او را در یک “موقعیت غیر معمول” از بودن در نظر گرفته شود ممکن است بعد معاون رئیس جمهور.

“این امر می تواند انجام بدی هر کاری رنگ و هر زن از جاه طلبی هر کودکی که می خواهد به فکر می کنم فراتر از فضای خود را برای من می گویند هیچ یا وانمود می کند که هیچ من نمی خواهم آن را” آبرامز گفت. “البته من آن را می خواهم. البته من می خواهم برای خدمت به امریکا و البته من می خواهم به یک وطن پرست است.”

دوباره پرسید: اگر او می خواهد به اجرا برای رئیس جمهور یک روز آبرامز گفت: “کاملا.”

“من می خواهم به انجام خوب و بدون هیچ پلت فرم قوی تر از رئیس جمهور ایالات متحده و این یک موقعیت من می خواهم به یک روز نگه دارید,” او گفت:.

آبرامز نیز گفت: او در حال برنامه ریزی در حمایت هر یک از اولیه نامزدها در بالابر زمینه اضافه کرد که تمرکز در حال حاضر باقی مانده است در حصول اطمینان از تمام رای دهندگان واجد شرایط رای دادن: هر چند سازمان مبارزه عادلانه 2020.

“من بهترین سرویس را در آنچه خنثی فضایی که در آن این نیست که چه کسی نامزد است این مورد مطمئن شوید مهم نیست که چه کسی نامزد شده است هر کسی که می خواهد برای رفتن و رای می رای” آبرامز گفت.

خواسته megyn kelly اواخر ماه گذشته اگر او فکر مردم آمریکا ممکن است انتخاب او رئیس جمهور در 20 سال آینده آبرامز گفته بود بله.

“که من طرح, و من بسیار عملگرا” او با لبخند گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>