استیسی آبرامز تماس defunding پلیس حرکت یک انتخاب نادرست ایده’

سابق دموکراتیک گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز روز یکشنبه گفت که آمریکا “کشیده به یک انتخاب نادرست ایده” با حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت ،

آبرامز یک گزارش مدعی می شود presumptive ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenPolice اتحادیه چهره لابی دعوا در تمام سطوح دولت می تواند برگ برنده خود را شکستن 46 درصد سقف ؟ بایدن مشاوران شروع به جمع آوری اسناد و مدارک از پتانسیل VP میدارد: گزارش بیشتر‘s همسر در حال اجرا گفت: ABC “این هفته” که کشور نیاز به “اصلاحات چگونه افسران پلیس انجام شغل خود” و “تحول در نحوه نگاه ما به نقش اجرای قانون است.”

“ما کشیده است را به یک انتخاب نادرست ایده” آبرامز گفت: هنگامی که درباره “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش است.

“واقعیت این است که ما به دو چیز نیاز دارید,” او گفت:.

“ما می خواهیم با استفاده از زبان های مختلف به توصیف آن, اما اساسا ما باید اصلاحات و تحول” او بعدا اضافه شده است.

آبرامز گفت: مرگ و میر ناشی از Rayshard بروکس در آتلانتا Breonna تیلور در Louisville, Ky. و Ahmaud Arbery در گرجستان نشان می دهد نیاز به اصلاحات در نیروی بیش از حد تاکتیک بدون دست کشیدن حکم و شهروند بازداشت قوانین بود.

او همچنین گفته است که “مشروعیت” به “خشم” و “خشم” است که تظاهر کنندگان نمایش داده می شود بروکس پس از مرگ در آتلانتا و گفت: فعالان خواستار چیزی به “واقع” انجام شود.

این “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش برخاسته از تظاهرات در برابر مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در میان دیگر موارد اتهام خشونت پلیس علیه اقلیت جمعیت. این فعالان تماس برای انتقال بودجه پلیس به خدمات اجتماعی برای کمک به این جوامع است.

بایدن این کمپین اعلام کرده است که او در برابر defunding پلیس اما حمایت “نیاز فوری برای اصلاحات است.”

هفته گذشته آبرامز گفت: “در این اواخر نشان می دهد با استیون کلبر” که او تا به حال دریافت نکرده اند هر گونه تماس از بایدن مبارزات انتخاباتی به عنوان آن را آغاز پروسه بررسی برای, معاون کاندیدای ریاست جمهوری. اما منابع به نیویورک تایمز گفت که او هنوز هم در حال اجرا برای یک نقطه در دموکراتیک بلیط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>