St. Louis defenseman جی Bouwmeester نمی خواهد دوباره بازی این فصل

St. Louis defenseman جی Bouwmeester که فرو ریخت در این تیم نیمکت در طول یک Feb. 11 بازی در آناهایم نمی خواهد دوباره بازی این فصل, مدیر کل داگ آرمسترانگ گفت.

Bouwmeester, 36, تا به حال یک قلب حادثه و ضفبرلترس شد استفاده می شود به راه اندازی مجدد قلب خود را. او پنج شب در اورنج کانتی بیمارستان که در آن او تا به حال یک cardioverter defibrillator کاشته شده به قفسه سینه خود را. دستگاه نظارت بر عملکرد قلب و می تواند در ارائه یک شوک به قلب به بازگرداندن ضربان قلب منظم اگر آریتمی اتفاق می افتد.

“همه چیز را تا به آن نقطه عادی بود” Bouwmeester در اولین دیدگاه های پس از این حادثه گفت: از Feb. 11 بازی. “من تا به حال نشده است بیمار و یا تا به حال بسیار در جریان است. آن را به طور کامل از آبی است.”

Bouwmeester گفت: او نیست فکر در مورد آینده اش در این ورزش است.

“شده است وجود دارد بسیاری در جریان است. من فکر می کنم این چیزی است که من قطعا رفتن به ارزیابی” او گفت:. “به من می گویند انجام داده ایم که من نمی خواهد می گویند من انجام داده ام که هنوز به طور کامل. وجود دارد تصمیم گیری من قصد دارم به به. که بعدا خواهد آمد.”

• مونترال defenseman ویکتور Mete را از دست بقیه فصل با یک پا.

• تورنتو defenseman جیک Muzzin یک دست شکسته و انتظار می رود که حداقل چهار هفته.

• ونکوور دروازه بان یعقوب Markstrom انتظار می رود که حداقل دو هفته پس از عمل جراحی زانو, the Vancouver Sun گزارش شده است.

چهار شنبه, بازی

بهمن 3, Sabres 2: J. T. Compher شکست یک کراوات در یک مچ شات با 8:06 باقی مانده و میزبان, کلرادو, برنده چهارم آن راست.

شوالیه طلایی 3, Oilers 0: حداکثر Pacioretty به ثمر رساند خود را 30th هدف و Marc-Andre فلوری متوقف 29 عکس برای پنجمین بار در shutout فصل برای میزبان وگاس.

پادشاهان 2 پنگوئن 1: Blake Lizotte تا به حال یک هدف و کمک و کال پترسن متوقف 35 عکس برای میزبان لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>