St. Louis مدار وکیل تحقیق در مورد زن و شوهر که با اشاره اسلحه در اعتراض

سنت لوئیس شهرستان دادستان در حال بررسی یک زن و شوهر که خود سلاح در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در روز یکشنبه به عنوان آنها راهپیمایی به سمت شهردار Lyda Krewson را (D) ،

“من احساس خطر در حوادث که اتفاق افتاده بیش از آخر هفته که در آن صلح آمیز معترضین ملاقات با اسلحه و خشونت آمیز حمله. ما باید حفاظت از حق اعتراض مسالمت آمیز و هر گونه تلاش برای خنک آن را از طریق ارعاب یا تهدید از نیروی مرگبار تحمل نخواهد شد” مدار وکیل کیم گاردنر در بیانیه ای گفت شنبه.

او افزود: “من در حال حاضر مشغول به کار با مردم و پلیس به بررسی این وقایع است. اشتباه نکنید: ما را تحمل نکرده و با استفاده از زور در برابر کسانی که ورزش اول خود را اصلاح حقوق و استفاده از قدرت کامل از میسوری قانون به نگه داشتن مردم پاسخگو باشد.”

این حادثه صورت گرفت یکشنبه شب در مرفه مرکزی پایان غرب محله St. Louis.

معترضین راهپیمایی به Krewson به تماس برای استعفای او به دلیل نظرات او در طول زندگی جریان جلسه او به جمعه. در اظهارات Krewson, 66 نشان داد نام و آدرس فعالان نوشت که او خواستار فراگیر اصلاحات در سیاست. این باعث خشم گسترده و تماس برای او Krewson استعفای.

Krewson زندگی در یکی از محله دردار جوامع است. این زن و شوهر که خود این سلاح ها را علامت و پاتریشیا McCloskey گفت: پلیس است که آنها شنیده اغتشاش و دیدم “یک گروه بزرگی از افراد به زور شکستن دروازه آهن مشخص شده اند با ‘هیچ خاطی’ و ‘خصوصی خیابان’ نشانه هایی است.”

“گروه شروع به فریاد و فحاشی و تهدید به آسیب رساندن به هر دو قربانیان” لوئیس پلیس گفت: سنت لوئیس پست دیسپچ. “هنگامی که قربانیان مشاهده چند نفر که مسلح بودند سپس آنها را مسلح خود و در تماس با پلیس است.”

این McCloskeys هر دو شخصی-وکلای صدمه زندگی در یک عمارت است که به ارزش بیش از $1 میلیون نفر است. آلبرت واتکینز, زن و شوهر, مشاوره, مقاله گفت که McCloskeys احساس تهدید توسط یک جفت از “بد بازیگران” آغاز شده که به آنها توهین و افزود که آنها “عمل قانونی” توسط brandishing سلاح روی میدهد.

تصویری از این حادثه مشاهده شده است میلیون ها بار در رسانه های اجتماعی.

آندرس واکر یک قانون اساسی استاد در سنت Louis دانشگاه گفت: Post-Dispatch که میسوری قلعه دکترین باعث می شود چه McCloskey را هم قانونی و البته خطرناک است.

میسوری قلعه دکترین اجازه می دهد تا ساکنان به استفاده از نیروی مرگبار برای خارج کردن مردم از مالکیت خصوصی است.

“وجود دارد هیچ حق اعتراض در آن خیابان” واکر توضیح داد. “معترضان به فکر آنها تا به حال حق اعتراض به, اما به عنوان یک موضوع فنی آنها اجازه داده نمی شود وجود دارد.”

وی افزود: “این در اصل یک ملک خصوصی است. اگر کسی نقض قانون در آن معترضان. در واقع اگر [این McCloskeys] عکس های از معترضان آنها می تواند بعد از رفتن آنها برای خاطی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>