سنت فرانسیس تاپ Riordan در CCS پسران بسکتبال پلی آف

وجود دارد یکی روشن سناریو Riordan مربی تیم بسکتبال جوی Curtin و صلیبیون امیدوار بودند برای جلوگیری از رفتن به ساحل مرکزی بخش باز بخش برگشتی.

از دست ندهید در بخش پایانی کشیده شود به CIF شمال کالیفرنیا باز بخش مسابقات تنها به یک دانه کم و دور اول جاده بازی.

دوم-کشت صلیبیون که مشترک غرب کاتولیک ورزشی, لیگ قهرمانان اروپا در این فصل لازم نیست که به نگرانی در مورد که پس از سقوط به هفتم-کشت سنت فرانسیس 66-60 در CCS دور اول بازی در فریمانت-Sunnyvale.

رشته هارلن بانک (23 امتیاز 8-برای-8 رایگان-خط پرتاب) و وینس Barringer (پنج 3-اشاره گر 15 امتیاز به رهبری Lancers (15-10) که از دست WCAL به طور منظم فصل بازی به Riordan 67-59 و 69-62.

ارشد سپاه پاسداران برایس مونرو و Je’Lani کلارک رهبری صلیبیون (20-5) با 24 و 13 امتیاز بود.

پس از آن Curtin به وضوح نا امید شد با نتیجه و تلاش است. صلیبیون شد و یک روحیه 92-69 صفحه اصلی برنده شدن بیش از قلب مقدس کلیسای جامع که مسجل بخشی از این برنامه را برای اولین بار لیگ قهرمانان اروپا از سال 2007.

“در این نقطه از فصل شما نمی خواهید به نگرانی در مورد بازی با یک حس فوریت” Curtin گفت Prep2Prep را اتان کاسل. “شما امیدواریم که وجود دارد این است که یک جمعی حس فوریت در حس رانندگی کنید.

“ما از دست رفته برخی از آسان عکس اولیه. ما نمی تبدیل در برخی از fastbreaks. ما از دست رفته رایگان می اندازد. سنت فرانسیس بازی یک بازی واقعا خوب است به خصوص Barringer. اما ما بازی نمی کند و در پایان دفاعی. ما هرگز در یک ریتم است. آن همه یک دستور غذا برای فاجعه است.”

سنت فرانسیس که 12 امتیاز از ترور لئون و 11 توسط اشعیا کر بعدی نقش دیگری WCAL دشمن سوم-کشت بلارمین در روز شنبه را نیمه نهایی.

همه باز تیم پیشبرد به NorCal برگشتی. Riordan به احتمال زیاد خواهد بود یک دانه در بخش 1 براکت. اما این 10 روز دور. این یکی ممکن است نیش در حالی که برای.

“ما فصل هنوز تمام نشده” Curtin گفت. “ما باید یک فرصت برای تجدید قوا و بازی خیلی بهتر از ما بود امشب.”

منلو-Atherton 45 سرا 43: همچنین در فریمانت, جاستین Anderson آن همه در آخرین دقیقه از وقت اضافه به آسانسور چهارم-کشت خرس (22-3) به پیروزی بیش از پنجم-کشت Padres (17-8). اندرسون ساخته سختی رانندگی لیآپ برای کراوات نمره در 43 با 47 ثانیه به سمت چپ در OT سپس توپ را به سرقت برده و سوار در یک بلامنازع حلقه به منلو-Atherton رهبری خوب است. آنتونیو Abeyta از دست رفته 3-اشاره گر با سه ثانیه به سمت چپ و به دنبال شات نیز از دست رفته برای Padres. منلو-Atherton نقش Mitty در نیمه نهایی بازی شنبه. Skylar توماس به حال 17 امتیاز و J. D. کارسون 11 برای خرس در حالی که رایان ویلسون led سرا با 14 امتیاز.

Mitty 69 منلو مدرسه-Atherton 38: بالا-کشت پادشاهان (21-4), دور اول بازنده قبلی دو فصل تا به حال کمی مشکل در سانتا کلارا به عنوان Nigel Burris تا به حال 18 امتیاز و مارکوس گرین اضافه شده 14. کول Kastner و کریس کوک همراه برای 19 امتیاز برای شوالیه (20-5).

ساحل شمالی بخش: در بخش 1 چهارم بازی بالا-کشت De La Salle-کنکورد زدم کالج پارک-پلیزنت هیل 78-45 و در حال حاضر نقش مونته ویستا-Danville, یک 63-60 برنده بیش از مورو کاتولیک-هیوارد. یک سوم شرق خلیج ورزشی, لیگ برتر, تیم ملی, گرانادا-لیورمور نقل مکان کرد و به نیمه نهایی با 46-36 برنده شدن بیش از تن. Eden-هیوارد و در حال حاضر چهره دره آهو-انطاکیه یک 60-42 برنده بیش میراث-Brentwood.

دختران

سنت ایگناتیوس 59 دره مسیحی 56: سابرینا Ma گل 26 امتیاز و هاروی و ریچل کلر Untalan اضافه شده 10 امتیاز هر کدام به عنوان پنجم-کشت Wildcats (16-9) ضرب و شتم رزمندگان (15-10) در CCS باز کردن بخش بازی. سنت ایگناتیوس در حال حاضر می شود بالا-کشت Mitty (22-3) یک 90-35 برنده بیش از Lynbrook-سن خوزه (21-4) در روز شنبه را نیمه نهایی. اولیویا ویلیامز بود 20 امتیاز و کیت چشمه 15 برای Mitty. … از بخش 2 دولت قهرمان منلو (20-5), شماره 3 دانه رو با ششم-کشت قلب مقدس کلیسای جامع 59-56. دو پرتاب آزاد در ثانیه های پایانی با اوری لی مسجل آن است. منلو بعدی نقش دوم-کشت Pinewood-لوس آلتوس هیلز (22-3) یک 57-35 برنده بر قلب مقدس دبستان-آترتون (15-8).

NCS: در بخش 1 چهارم بازی بالا-کشت آمریکایی-فرمونت رو گذشته مونته ویستا 61-48 و در حال حاضر چهره سان لیندرو یک 69-42 برنده بیش ماموریت San Jose. San Ramon Valley-دان ویل نقل مکان کرد و به نیمه نهایی با 78-31 برنده بیش از کلیتون دره-کنکورد و در حال حاضر چهره EBAL رقیب Carondelet-کنکورد یک 50-49 برنده بیش از کالیفرنیا-سان رامون.

MaxPreps ارشد نویسنده میچ Stephens را پوشش می دهد high school sports برای سان فرانسیسکو کرونیکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>