روپیه Thumbai Tex ارائه می دهد طیف وسیعی از undyed و کتان غیر سفید آلی پنبه

در هر دومین یکشنبه از ماه Yasodha M در دولت, اتوبوس, از خانه اش در اوینشی به Gandhipuram حمل با دو بسته نرم افزاری از پنبه آلی زیر به فروش می رسد در Uzhavar Sandai در شرکت متوسطه در مدرسه Vadakovai. او شده است ساخت این با شوهرش Muthukumar سوامی برای یک سال گذشته. “پسر من است حساسیت به رنگهای شیمیایی. ما شروع به دوخت لباس از کتان غیر سفید و undyed پنبه آلی برای او. به زودی ما شروع به گرفتن سفارشات از مردم,” او می گوید که او ترتیب انبوهی از جلیقه, خلاصه ورقه, شورتی, پستان بند و شورت در ایوان مدرسه.

Muthukumar یک پارچه فارغالتحصیل مشغول به کار در صنعت نساجی برای 20 سال قبل از راه اندازی خود را در بافندگی واحد در Tirupur. “من مدیر در شرکت من کار می کرد و یاد گرفتیم در مورد فرآیندهای مختلف از تولید به فروش وجود دارد. پس از یک نقطه من احساس کردم که من باید شروع به چیزی در خود من. من شروع کردم واحد تحت نام سری Thumbai Tex هفت سال پیش و ما در ابتدا تولید تی شرت,” او می گوید. این تنها یک سال پس از آنها ساخته شده تغییر به لباس های آلی.

Yasoda برادر Senthil Kumar است یک کشاورز ارگانیک و او ابزاری در تبدیل آنها به آلی راه زندگی است. “او با دانشمند کشاورزی G Nammalvar برای 10 سال و آنچه که او به ما گفته بود که یک درب بازکن چشم. ما تغییر شیوه زندگی و شروع به خوردن آلی است. ما رشد خود ما میوه ها و سبزیجات و شروع زیاد آلی بازار به خرید ملزومات می گوید:” Yasodha.

گام بعدی خود را به آن را به کسب و کار خود را. “ما در آغاز با درونی پوشیدن آن را به عنوان اولین لایه از لباس است که در تماس نزدیک با پوست” او توضیح می دهد. Muthukumar اقدام به خرید پنبه آلی نخ از Tirupur به گره پارچه. پس از آن شسته شده و قبل از خیاطی برای جلوگیری از انقباض. “ما خیاط آنها را در خانه ما در اوینشی. پارچه اتو کنید قبل از اینکه ما بسته نرم افزاری آن را برای بازارهای” Yasodha می افزاید. Muthukumar ادعا می کند که این یک مدل پایدار است. “یک کیلوگرم از بلیچ و شیمیایی رنگ پنبه نیاز به 65 لیتر آب برای درمان آن است. آب را آلوده و به پایان خواهد رسید تا در خاک و آب بدن. از سوی دیگر اگر ما جست و خیز این روند همه که مورد نیاز است سه لیتر آب و فاضلاب می تواند به خاک است و نه بیش از حد با مواد شیمیایی,” او می گوید.

The range from Sri Thumbaai Tex

اولین فروش در Tiruchi. “ما در زمان سه بسته نرم افزاری مطمئن نیستید که چگونه محصولات ما را دریافت کرده است. ما فقط به حال مردان undewear, شورتی, و جلیقه. ما شگفت زده شدند که مردم آنها را دوست داشت و ما فروخته شد در پایان روز,” او اضافه می کند. در طول زمان آنها اضافه شده بیشتر محصولات و در حال حاضر آنها کوتاه, بند, لباس نوزاد و ورقه. Vijaya R مشتری در بازار می گوید: “خواهر من است من خریداری یک جفت از لباس برای او ماه گذشته در اینجا. پیدا کردن کتان غیر سفید پنبه آسان نیست و بنابراین من اینجا هستم برای اطلاعات بیشتر,” او می گوید.

این دو نیز در شرکت های آلی بازار در چنای و حیدرآباد. “آگاهی پایدار لباس است که هنوز هم بسیار کم است. افرادی وجود دارند که از ما بپرسید چرا ما لباس نگاه کسل کننده و ما به آنها توضیح دهید که آن را با توجه به رنگ طبیعی پنبه. در چنین بازارهای ما نیز می دانیم که مشتریان ما به طور مستقیم و همچنین درک آنچه آنها نیاز دارند. ما در حال حاضر مشغول به کار در شب می باشد می گوید:” Yasodha.

آنها کشتی محصولات خود را در سراسر هند است. تماس 9043606299 برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>