اسپرز دریافت Tim Duncan اولین پیروزی به عنوان سرپرست و سر مربی

تیم دانکن برنده بیش از 1000 بازی به عنوان یک بازیکن NBA. او اولین پیروزی خود را به عنوان یک اقدام سر مربی تیم سه شنبه شب.

Paxton rembis به ثمر رساند 21 امتیاز و بازدید از سان اسپرز ضرب و شتم شارلوت 104-103 بدون سر مربی Gregg Popovich که از دست رفته بازی به مقابله با کسب و کار شخصی.

Popovich است که انتظار می رود به بازگشت به نیمکت برای جمعه شب بازی در بروکلین.

“این شب و روز به در پسر بزرگ صندلی” گفت: Duncan, که معمولا یک دستیار مربی است. “حقیقت گفته شود هر چند من در پسر بزرگ صندلی. من تا به حال (دیگر دستیاران), ساخت تلفنی و من یکی ایستاده و فریاد در مردم است.”

شارلوت سر مربی جیمز Borrego که مشغول به کار به عنوان دستیار مربی برای اسپرز زمانی که دانکن وجود دارد به عنوان یک بازیکن گفت: آن را “عجیب و غریب” برای دیدن 15-زمان All-Star مربیگری.

“من استفاده می شود برای دیدن که شماره 21 در نیوجرسی و دیدن او در خارج وجود دارد پیشرو این گروه است. امشب او تا به حال یک جارچی در” Borrego شوخی.

تری Rozier بود 20 امتیاز و P. J. واشنگتن اضافه شده 19 منجر به اورلئانز.

شبکه 129 سلتیکز 120: Caris LeVert تا به حال 37 حرفه ای خود را بالا 51 امتیاز در سه ماهه چهارم و اضافه کاری به عنوان بروکلین پاک 21 نقطه در نیمه دوم کسری بودجه در بوستون. LeVert بود بروکلین 11 امتیاز در OT. او این خبر را به اضافه کاری خراب توسط مارکوس هوشمند در 3 نقطه را امتحان کنید و هدف قرار دادن سه پرتاب آزاد با 0.2 دوم سمت چپ.

تیمبرولوز 139, پلیکان 134: ملک Beasley به ثمر رساند 28 امتیاز d’angelo راسل به ثمر رساند 14 از 23 امتیاز در نیمه دوم و در بازدید از مینه سوتا ضرب و شتم نیواورلئان. صهیون ویلیامسون به ثمر رساند 25 امتیاز و Jrue تعطیلات بود 27 امتیاز 12 کمک و 10 پرتاب ریباند برای پلیکان.

کلیپرز 109, تندر 94: Kawhi Leonard گل 25 امتیاز برای کمک به لس آنجلس برنده شدن در شهر اوکلاهما.

رپتورز 123 خورشید 114: پاسکال Siakam به ثمر رساند 33 امتیاز کایل لوری اضافه شده 28 و بازدید از تورنتو دست ققنوس چهارم آن از دست دادن مستقیم.

لیکرز 120, 76ers 107: آنتونی دیویس به ثمر رساند 18 از 37 امتیاز در طول یک فوق العاده سه ماهه دوم سال افزایش را برای میزبان لس آنجلس.

پادشاهان 133 جادوگران 126: د’Aaron فاکس به ثمر رساند 31 امتیاز و میزبان ساکرامنتو غالب پس از باد 28-نقطه منجر شود. Bradley Beal تا به حال 35 امتیاز برای واشنگتن است.

به طور خلاصه: ققنوس به جلو کلی Oubre جونیور تا به حال عمل جراحی برای تعمیر یک پاره راست منيسک. … دیترویت Derrick Rose گارد دارای یک رگ به رگ راست مچ پا خواهد شد و دوباره ارزیابی در دو هفته. … بروکلین گارد Kyrie Irving حال پایان فصل تحت عمل جراحی شانه راست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>