ستاره های ورزشی و ماجراجویی علاقه مندان به ارائه راهنمایی برای فعال روال در طول COVID-19 مستند


PV Sindhu

تفکر نوآورانه رژیم تناسب اندام و پیاز pakodas! برای بدمینتون قهرمان PV Sindhu کنونی مستند اثبات می شود یک تجربه غیر معمول. در حالی که او هنوز هم ومیزان بر آمادگی این فاز نیز کمک shuttler اب شلپ شلپ کردن در چیزهای جدید مانند پخت و پز. و بله, تمیز کردن خانه.

24-ساله اصرار دارد که این مهم است که صبور باشید و مثبت بمانید. “من شده اند در تلاش برای آماده سازی تنقلات مانند پیاز pakodas,” او می گوید. “من مادر (P Vijaya سابق بین المللی volleyballer) است که به من بسیار ارزشمند راهنمایی.” با وجود pakodas بریتیش است که هنوز هم نسبتا منظم در مورد رژیم غذایی خود. “من قرار نیست به خوردن مقدار حتی اگر گوسفندی قیمه ی که من مانند بسیاری. گاهی اوقات من مدیریت را به طعم و مزه آن را در حال حاضر” او می خندد و اضافه می کند: “من همچنین کمک به مامان نگه داشتن خانه تمیز است.”

برای حفظ تناسب, او به دنبال یک برنامه تناسب اندام صادر شده توسط مربی او VM Srikanth تحت هدایت پدرش (PV Ramana). “وجود دارد تناسب اندام روال با استفاده از ترا گروههای وزن کت و دمبل از وزن های مختلف می گوید:” Sindhu اضافه کرد “من فکر مدیتیشن با تشکر از راهنمایی روپیه Ram, چاندرا ماموریت (حیدرآباد).” و آنچه در مورد عمل ؟ “من مجبور به ماندن در تماس با این ورزش و انجام دیوار-جلسات تمرین 45 دقیقه که نگهداری مورد نظر رفلکس.”

قهرمان مجری می گوید او نیز می شود به صرف زمان با او برادرزاده Aaryan در حال حاضر علاوه بر گوش دادن به موسیقی و تماشای Netflix بکشد.

می توانید ورزش یک اولویت در حال حاضر ؟ Sindhu می گوید: “هیچ کس نمی تواند فکر می کنم از هر چیز دیگری به جز مبارزه با ویروس. این مسئولیت هر شهروند به احترام این دستورالعمل هر دو مرکزی و دولت که در حال انجام یک کار بزرگ است.”

-VV Subrahmanyam

Sathiyan Gnanasekaran

Sathiyan Gnanasekaran

زمانی که بین المللی تنیس روی میز ستاره Sathiyan Gnanasekaran, 27, معمولا بازگشت به Chennai پس از یک تور مادرش می گوید در شوخی که او پشت در مهمان خانه. به مانند بسیاری از حرفه ای sportspeople او بازدیدکننده داشته است خانه ها پراکنده و کوتاه است. بنابراین حتی یک امر روزمره مانند یک شام خانواده, خاص می شود. این COVID-19 مستند در این راستا بوده است پرسیده نشده-برای مزیت برای Sathiyan. او شده است از خوردن وعده های غذایی خانه پخته, تماشای مالایالام فیلم (او اشاره Trance, Kumbalangi شب و Ustad هتل) با مادر خود و راه اندازی مجدد یک سرگرمی او رها کرده بود پس از کالج: خواندن. (او در حال حاضر خواندن اوسین بولت را زندگینامه سریع تر از رعد و برق و Ikigai: ژاپنی ها راز یک زندگی طولانی و شاد.)

اما Sathiyan درک او است نه در وسط تعطیلات تابستان. “این یک وضعیت بی سابقه ای و آن را دشوار است برای همه ما,” او می گوید: “شما رو به نگه داشتن ذهن و بدن خود را فعال به از دست دادن آهنگ از بازی خود را و تناسب اندام است.”

او از خواب بیدار اوایل صبح هر روز برای تناسب اندام خود را به روال با مربی Ramji Srinivasan (که تا به حال روی لئامت دادن با تیم کریکت هند و همچنین). “من سر به تراس و از طریق تماس تصویری من کار بر روی تناسب اندام با او را. من انجام برخی از جهش های قدرتی و تمرینات با برخی از تجهیزات من است.”

در شب او نقش تنیس روی میز در برابر یک کنترل از راه دور عمل ربات (پروانه Amicus نخست برای بازیکنان پیشرفته) که او به تازگی وارد شده از آلمان است.

او نیز گرفته می شود به یوگا و تکنیک های تجسم. او خرج می کند و بقیه وقت خود را به صحبت کردن به تاریخ و بازیکنان و طرفداران خود را در رسانه های اجتماعی. با این مستند در حال حاضر تمدید تا 3 مه Sathiyan در حال برنامه ریزی را به باغبانی ،

-Praveen Sudevan

Sajid Chougle

Sajid

بر اساس بمبئی-Saijid Chougle شادی در زندگی است به پرش کردن صخره و یا هواپیما. یک پایگاه بلوز و آسمان غواص به سفر در سراسر جهان کاوش لکه های جدید به شیرجه رفتن از. این شامل صخره در نروژ چیکمگلور در کارناتاکا و Konkankanda در Maharasthra. “من شروع به چتربازی در سال 2011 زمانی که من در فیلادلفیا و در سال 2017, من قلاب کردم به پریدن پایه می گوید:” Chougle.

در حال حاضر در خانه او satiates خود عجله آدرنالین با فیلم. یکی از آخرین Instagram ویدئوها نشان می دهد او را بسته تا در دنده ایمنی کلاه ایمنی و یک کوله پشتی به عنوان او آماده برای راه اندازی آنچه که به نظر می رسد مانند یک خورده فرش. او سپس می نشیند و از طریق هوا در راه مواجهه با جیر جیر اسباب بازی اردک و کاغذ پرواز گذشته است. شات خود را در اتاق خواب کل توالی ثبت شد با او دروغ گفتن بر روی زمین به عنوان او تصویب حرکات که به طور معمول اتفاق می افتد در طول این دوره از یک پرش. “دوربین گره خورده بود به سقف فن” می خندد 37 ساله است. “من کشیده مادر من به من کمک کند با استقرار دنباله. او تا به حال به جلو و چتر نجات” او می افزاید. آخرین فیلم او نشان می دهد که جهش از یک هواپیما و فرود در بستر خود.

Chougle است همچنین نگه داشتن خود مشغول منظم شکم و تمرینات کششی منظم است. “من سه مجموعه از بحران, دوچرخه سواری, باد سپر و تخته. من با استفاده از یک برنامه به نام انشعابات آموزش برای بهبود انعطاف پذیری و رسیدن به کامل انشعابات,” او می گوید.

-Priyadarshini Paitandy

Sunil Chhetri

Sunil Chhetri

فوتبال و دیگر ورزش های آینده به یک وقفه در سراسر جهان هند و بنگلور, FC (BFC) ستاره Sunil Chhetri در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن خود را اشغال کردند. او تلاش دست خود را در پخت و پز, اما آن را نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. این آزمایش به پایان رسید با Chhetri در حال لگد کردن آشپزخانه خود را پس از او به نحوی موفق به دریافت یک کاسه کوچک داخل یک بزرگتر. به طور معمول عالی-مناسب فوتبالیست است نه شرمنده به اعتراف است که او اجازه دهید خود را به یک کمی. “من از دست این طرح در حال حاضر — chole-پوری, سمبوسه گیاهی, پیتزا در حال تخریب در نرخ هشدار دهنده,” Chhetri ارسال شده در توییتر چند هفته قبل از آن همراه با ‘gif’ از چاشنی صورت خود را با مواد غذایی است.

با پخت و پز از تصویر Chhetri است برای بیشتر آشنا معمول از خواندن. در حال حاضر او در حال خواندن بهترین-فروش کتاب علوم کیهان, نوشته شده توسط ستاره شناس و پولیتزر برنده جایزه کارل ساگان. “من صرف زمان خواندن ابتلا به برخی از فوق العاده نشان می دهد در تلویزیون و نگه داشتن خودم مناسب است. وجود دارد کارهای خانگی است که من به آرامی تبدیل شدن به بسیار خوب است. من هم تبدیل به بازی Ludo آنلاین هر روز با چند تا از بیابان در تیم است. من باید برای حفظ مزیت رقابتی زنده” Chhetri می گوید.

Chhetri می کند دست بودن در زمین فوتبال اما او آگاه است که وجود دارد بزرگتر مسائل مربوط به مقابله با. “چه ساخته شده است این کمی قابل تحمل است که ما فقط با انجام فصل ما. اما من صادقانه خواهد بود فوتبال است آخرین چیزی که در ذهن من در حال حاضر. از آن آسان است برای ما در خانه نشسته و به بحث در مورد آنچه که ما در دست انجام است. ما خوش شانس هستید. وجود دارد بسیاری از خارج وجود دارد که در حال تلاش برای به دست آوردن غذا و لازم نیست یک سقف بالای سر خود می گوید:” 35 ساله.

-Ashwin Achal

Issack Koshy

Isaack Koshy

24 ساله Isaack Koshy نتواند جفت تیم خود را. در این مورد دو اسب زیبا به نام منحصر به فرد و ریکاردو. او شده است آموزش با ریکاردو به مدت هشت سال و با منحصر به فرد برای مدت شش سال. Koshy سابق در سطح ملی سوارکاری و در حال حاضر رئیس و مربی مدرس دانشکده سوارکاری, Guindy است عادت کرده اند به خارج از منزل, شروع روز خود را در ساعت 4 صبح با اسب. او سوار منحصر به فرد و ریکاردو و سپس قطار کودکان در هنرهای زیبا از سوارکاری. سپس با 9.15 او در محل کار خود را — Chola ثروت که در آن او است که بخشی از دیجیتال تیم.

اما اخیر مستند تبدیل شده است برنامه های خود را درهم و برهم. او در حال حاضر از خواب بیدار در ساعت 8 صبح و با 8.30 شروع می شود دفتر کار از خانه. “من از دست آموزش, آموزش و تعامل با دانش آموزان است. که شور و شوق می گوید:” Koshy. راهنمایی و ارشد مدرسان آنها او را آموزش داده اقامت در محل مدرسه سواری و ارسال آنها Koshy ویدئوها از اسب. “من به آنها یک برنامه هفتگی برای اسب. این شامل تحصیل رایگان و lunging” او توضیح می دهد. به منظور به را تشکیل می دهند برای استراحت در آموزش و حفظ پهلو به پهلو از آنچه که در آخرین در جهان از او به تماشای فیلم در نشان دادن پریدن درمانگاه یک وب سایت که در آن سطح بالا سواران ها محتوای آنچه انجام می دهند.

قبل از آن شب سپری شد رفتن برای پیاده روی های طولانی. اما Koshy در حال حاضر ترجیح می دهد که در داخل خانه. “در شب من 100 هر یک از pushups squats و بحران. در برخی از روزها من هم انجام تمرینات Tabata,” او می گوید. او اعتراف او استفاده می شود به طور دقیق در مورد رژیم غذایی خود معمولا دو تخم مرغ آب پز برای صبحانه. ناهار خواهد بود, برنج, سبزی, dal و مرغ و سوپ مرغ برای شام. “در حال حاضر من خوردن هر چه مامان پخت و پز” او می خندد.

-Priyadarshini Paitandy

Prajnesh Gunneswaran

Prajnesh Gunneswaran

ورزش در این بی سابقه بار است inessential — با وجود میلیون ها نفر از ما از دست رفته آن اشتیاق خود را برای بازگشت امید به تماشای مورد علاقه ما ستاره ها در عمل یک بار دیگر. برای برخی از ورزشکاران به ویژه انجام stars — این مستند است که شاید یک تعطیلات پیش بینی نشده. اما برای بسیاری که هنوز ساختمان خود را به حرفه ای این است که به طور موقت بیکاری است.

این امر به ویژه در مورد تنیس. آن را سخت برای به دست آوردن امتیاز و پول اگر شما در حال رتبه بندی در خارج از top-50 است. این مستند با توجه به COVID-19 pandemic برای Prajnesh Gunneswaran رتبه 132nd (دومین کشور هند در ATP نردبان) است و طبعا یک وضعیت نامطلوب است. اما او اذعان دارد که مبارزه خود را محدودتر در مقایسه با میلیون ها نفر از مردم محروم در سراسر جهان است. “تنیس در این لحظه که مهم نیست. نگرانی اصلی باید ایمنی قرار دادن مواد غذایی بر روی صفحه” او می گوید.

محدود بودن به خانه اش جدید نیست برای Gunneswaran چند قبل از صدمات این کار را انجام دادند به او. اما این خطر وجود دارد از گیر در یک شیار اگر بازیکنان مناسب هستند اما بازی نمی. Gunneswaran اذعان این چالش است. “شما را به نگه داشتن ذهن خود را تیز و بدن مناسب است. من انجام برخی از تمرینات اساسی روزمره است.”

طرفداران تامیل فیلم Gunneswaran است ابتلا به آنهایی که او از دست رفته بود. “مانند بسیاری از Tamilians من مانند Rajinikanth. من به تازگی Darbar. و من به تماشای یک دسته از نشان می دهد در Netflix بکشد. پول دزدی چیزی است که من در حال حاضر به تماشای.”

-Praveen Sudevan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>