جلال در سنگ

STONA 2020 افتتاح شد درهای خود را هفته گذشته در بنگلور به فاش کردن ذهن ترا درهم میشکنند انواع سنگ های طبیعی پس از اتمام و مجسمه پر زرق و برق. چهار روز میزبانی نمایشگاه بیش از 550 اصطبل ها نمایش داده می شود مجموعه ای از سنگ های طبیعی از نقاط مختلف کشور و در سراسر جهان هر یک با آن طبیعی خیره کننده دانه تشکل های, رنگ, بافت و پس از اتمام دادن یک زمان سخت برای مشتریان به ورزش خود را انتخاب کنید.

بی-نمایشگاه سالانه در سنگ طبیعی به میزبانی فدراسیون هند گرانیت و سنگ صنعت (FIGSI) است که بخشی از ورزش برای ترویج سنگ طبیعی میباشد. سنگ های طبیعی آشکار الگوهای مختلف و سایه بر اساس تلفیقی از فلزات و مواد معدنی دانه ها و رنگ های آشکار این ترکیب. هر بخش از سنگ است و در نتیجه منحصر به فرد و با حضور بیشتر از مواد معدنی تزریق بیشتر الگوهای عجیب و غریب و سایه.

سیاه و لکه و شستشو از سفید و مشکی رنگ خاکستری در برابر رنگ زرد مایل به سبز پس زمینه طلایی جریان آب الگوهای سیاه و سفید سنگ; دانه ها و رنگ های تقلید حرکات خورشید در حال غروب در برابر زمین; و یک چلپ چلوپ از هنر مدرن در زیتون سبز در برابر یک پس زمینه سفید چند تا از نکات برجسته در دستگیری طیف وسیعی از سنگ های طبیعی به نمایش گذاشته.

به همان اندازه خیره کننده بود مجموعه ای از سنگ های نیمه قیمتی مانند زمرد کبود آفریقایی یاقوت و عقیق در طیف وسیعی از رنگ ها, گل رز کوارتز, آبی, آمازونیت عقیق در رنگ های مختلف, سفید, صدف آبالون گارنت قرمز چشم ببر و مروارید. “برخی از گونه های نادر مانند مالاکیت در بر داشت زیر دریا در منحصر به فرد کمربند در حالی که سنگ لاجورد است که در زیر یک دریاچه در افغانستان” گفت: Abhijeet Karwa از فراتر از سنگ. در حالی که این سنگ ها در اصل مورد استفاده در جواهرات و اشیای قیمتی آنها همچنین می توانند جاسازی شده در سنگ طبیعی مانند سنگ مرمر برای ایجاد هنر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازگشت روشنایی به عنوان آثار هنری در صدر جدول و به عنوان آثار باستانی.

به همان اندازه با شکوه طیف وسیعی از طرح های غالب برای استفاده در فضای داخلی برای پوشش دیوار و یا به عنوان برجسته کردن قطعات. ماسه سنگ به شکل به عنوان قطب بامبو به عنوان شکسته توده ها به صورت تصادفی و قطعات چوب با هم انباشته تخته سنگ با الگوهای تصادفی گرانیت طراحی شده است به تقلید از سقوط از یک پارچه سنگ هنر طاووس در سنگ مرمر و به ذکر چند بر داشت خود را به علت محل در این نمایشگاه بین المللی.

عجیب و غریب, قبر,

سنگ قبرها در عجیب و غریب اشکال و طرح ها و انواع سنگ های طبیعی منابع از داخل و خارج از کشور رقابت برای فضا در میان میگذارد. لینکلن سنگ منابع از ما blue fusion از برزیل thudre سیاه خاکستری از روسیه و سبز گرمسیری از کرالا بودند چند در میان طیف نمایش داده می شود.

به همان اندازه دستگیر شد این طرح تصمیم گرفتند برای سنگ قبر با یک آشکار ریز گردد آهن توپ قرمز است. “توپ حک شده است از ‘fusion fire’ منابع از برزیل که بسیار سخت سنگ به عنوان آن بسیار غنی از آهن محتوا”, توضیح می دهد, Arjun Asaithambi, معاون رئیس جمهور, شرکت در امور سنگ گرانیت.

مجسمه اغراق

این نمایشگاه نه محدود به صرفا خام و سنگ های عجیب و غریب خود غلات و پس از اتمام. این تمدید شامل باور نکردنی نمایش ریز گردد مجسمه اغراق هر قطعه از مجسمه ترک بیننده را حیرت زده کرد, این آثار هنری شهادت به شدید مهارت و صنعتگری از مجسمه سازان است. نمایش داده شده در غرفه دولت موسسه توسعه هنر و صنایع دستی و اوریسا مجسمه ثابت شود تحت اللفظی سنگ جشن برای چشم.

پیچیده حک شده گانش در سنگ صورتی با پنج صنعتگران مشغول به کار در آن را برای بیش از شش ماه; لرد ویشنو در حال استراحت بر روی یک لاک پشت در Anantashayana مطرح راههاي از رامایانا حک شده در دو طرف آن و برهما افزایش از موز; کاملأ پیچیده حک شده Nataraja در صورتی سنگ پیچیده شده در 85 مارها و مربوط به کل شیو Purana; بودا; Radha; معبد Konark و آن چرخ; سنگ فانوس; و سنگ veena بودند در میان بسیاری از نمایش داده می شود سنجاق کردن بازدید کنندگان به غرفه.

یک ورودی به نمایشگاه عظیم بود ویشنو در Vishwaroopa دارشان مجسمه خام عقیق رله آموزه های گیتا. این پیچیده حک شده مجسمه سازی آشکار صنعتگری فوق العاده در زمان ملی Awardee مجسمه ساز Rakesh Kumar Maharana 18 ماه برای تکمیل. در عین حال یکی دیگر از کار های خود را به تصویر می کشد نوزاد گانش نیز مجسمه خام عقیق با کنده کاری پیچیده و ساخت نمایش داده شد داخل اصطبل.

این Shilpagram غرفه میزبانی آثار مجسمه سازان از سراسر کشور بود که به همان اندازه جالب با برخی از مجسمه سازان کار در تازه قطعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliehtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme