تیم های ویژه مستقر در 15 متحده برای مقابله با گسترش ویروس

اتحادیه وزارت بهداشت قرار گرفت و این تیم زیر سطح ایالتی مشکلاتی از قبیل تست تنگناها چند تست در هر یک میلیون جمعیت بالا تایید نرخ های بالا تست تایید نرخ خطر کمبود ظرفیت بیش از دو ماه آینده بالقوه کمبود تخت در حال رشد مورد مرگ و میر بالا و دو برابر شدن نرخ و ناگهانی سنبله در فعال موارد است.

سه عضو تیم فرستاده شده به هفت منطقه و شهرداری هر یک در ماهاراشترا و تامیل نادو شش در آسام پنج در Madhya Pradesh, Rajasthan و Odisha چهار هر در Telangana, Haryana, کارناتاکا, Bihar, و, Uttar Pradesh, و سه هر در گجرات Uttarakhand, West Bengal و دهلی نو است.

این تیم شامل دو کارشناسان بهداشت عمومی و یا اپیدیولوژی یا پزشکان و مشترک وزیر-سطح گره افسر اداری کمک کند و برای بهبود حکومت داری.

“این تیم در حال کار در این زمینه و بازدید از امکانات بهداشت و درمان برای حمایت از دولت وزارت بهداشت در اجرای تدابیر مهار و درمان کارآمد و مدیریت بالینی از موارد در مناطق یا شهرهای” وزارت بهداشت گفت.

بسیاری از ولسوالی ها و یا شهرداری ها در حال حاضر با تشکیل هسته تیم پزشکی و مقامات اداری به هماهنگی به طور منظم با تیم مرکزی.

ضمن اینکه 16 جلسه شورای عالی گروه در سطح وزیران (GoM) در covid-19 برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه به ریاست اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan. که گم شد در جریان در مورد آخرین وضعیت پاسخ و مدیریت covid-19 و چگونه وزارت روشهای استاندارد عملیاتی به صورت عمومی و نیمه عمومی محیط اجازه می دهد از سرگیری فعالیت های اقتصادی بدون به خطر انداختن اقدامات پیشگیرانه.

“همانطور که ما وارد باز 1.0 فاز که در آن محدودیت شده اند کاسته و محدودیت برداشته شده است ما باید منظم تر در ما covid-19 رفتار مناسب به اطمینان حاصل شود که هر کس به پیروی از هنجارها فاصله فیزیکی باعث می شود استفاده از ماسک و صورت را پوشش می دهد در مکان های عمومی پایبند به هنجارهای بهداشت دست و شرح پروتکل های تنفسی آداب” Harsh Vardhan گفت.

“وجود دارد هیچ فضایی برای خوشنودی است. به تمام ادارات دولتی در حال باز کردن در حال حاضر اجازه دهید ما را نیز فراموش نکنید اجتماعی واکسن علیه covid-19 از طریق پایبندی از هنجارهای فیزیکی, فاصله, دست, بهداشت و ماسک و یا صورت را پوشش می دهد,” او گفت:.

به روز سه شنبه ، covid-19 بهداشتی مرتبط با زیرساخت ها تقویت شده است با در دسترس بودن 958 اختصاصی covid-19 بیمارستان با 1,67,883 جداسازی تخت 21,614 واحد مراقبت های ویژه (ICU) تخت و 73,469 اکسیژن-پشتیبانی تخت. به عنوان بسیاری از 1,33,037 جداسازی تخت 10,748 تخت ICU و 46,635 اکسیژن پشتیبانی تخت نیز operationalized در 2,313 اختصاصی covid-19 مراکز درمانی. علاوه بر این وجود دارد 7,525 covid-19 مراکز مراقبت با 7,10,642 تخت در کشور است. وجود دارد 21,494 فن های موجود برای covid-19 تخت و این مرکز به منظور قرار داده شده برای 60,848 هواکش دولت گفت. بیش از 125.5 میلیون نفر در کشور به دریافت قرارداد ردیابی برنامه Aarogya Setu تا کنون.

این مرکز گفت: از آن نیز ارائه شده 12.85 میلیون N95 ماسک و 10.474 میلیون تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) به کشورهای اتحادیه سرزمین های مرکزی و موسسات. دولت گفت که شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) تست ظرفیت افزایش یافته است از طریق 553 دولت و 231 آزمایشگاه های خصوصی. بیش از 4.9 میلیون تجمعی آزمایشات انجام شده در کشور که در تاریخ. همچنین 1,41,682 نمونه آزمایش شده اند در حالیکه در 24 ساعت.

تعداد کل موارد می ایستد در 1,29,917 در حالی که در مجموع 1,29,214 مردم شده اند درمان این بیماری در نظر گرفتن مجموع میزان بهبودی به 48.47%. حداقل 4,785 بيماران درمان در قبل از 24 ساعت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>