S&P به وزن کار کشاورزی اصلاحات بازار بهبود در بخش مالی برای آینده رتبه بندی

دهلی نو: آژانس رتبه بندی S&P را باور به اصلاحات در بخش کشاورزی و بازار کار و همچنین کاستن از بد وام استرس بانکداری در حالی که تصمیم گیری های آینده امتیاز اقدام در هند یک مقام ارشد گفته است.

S&P مدیر سرب و تحلیلگر مستقل & آی رأی APAC اندرو چوب نیز گفت: بازگشت عجز از پرداخت دیون ارائه تحت عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC) که به حالت تعلیق در آمد برای حداقل شش ماه و قوی تر تنظیم چارچوب خواهد بود مهم در بهبود بهداشت از بانک ها.

در هفته گذشته شاخص S&P رتبه جهانی تا به حال حفظ هند امتیاز در پایین ترین درجه سرمایه گذاری ‘BBB-‘ برای 13 سال در یک ردیف و گفت خطرات به هند را در دراز مدت نرخ رشد در حال افزایش مداوم اصلاحات اقتصادی اگر به خوبی اجرا شده باید حفظ نرخ رشد کشور جلوتر از همسالان.

به PTI پرس و جو خاص چه اصلاحات رتبه آژانس را نگاه کنید در حالی که تعیین آینده, امتیاز, اکشن, چوب, در روز جمعه گفت که این آژانس رتبه می دهد اعتبار به اصلاحات به کشاورزی داخلی بخش آزادسازی بازار کار موجب ایجاد شغل در بخش تولید بهبود در زیرساخت ها و کسب و کار دوستانه سرمایه گذاری خارجی سیاست.

“اصلاحات که ما را به باور به این است که اصلاحات در بخش کشاورزی به بازارهای داخلی. کسانی معرفی شده اند که تا حدودی مسیر شکستن در تاریخ هند است. این کمک خواهد کرد آدرس طرف عرضه تنگناها که نابود و لگدمال شده در اقتصاد در گذشته و همچنین به بخش کشاورزی بیشتر کارآمد” چوب گفت.

او اما تأکید بر نیاز به ایجاد شغل در بخش تولید است. “به منظور دستیابی به این بازار کار اصلاحات در حال رفتن به مهم است. دولت به نظر می رسد برخی از پیشرفت در این موضوع است.”

حاکی از این است که در هند متحده تصمیم گیری در قوانین کار و مرتبط با اصلاحات و چوب و گفت: “اما BJP دولت قوی قیمومیت و به نظر می رسد به هل دادن سخت تر در ایالات متحده به دریافت این انجام می شود. ما باید به دنبال در آزادسازی بازار کار بیشتر”.

تلاش برای آوردن سرمایه های خارجی بخش خصوصی در زیرساخت ها و بهبود محیط کسب و کار از طریق این مسیر در حال رفتن به بسیار حیاتی او اضافه کرد: جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) نیز بسیار مهم است.

با توجه به بخش مالی و چوب و گفت: این یک ضعف خاص برای هند و IBC بود “بسیار سازنده” از نظر شروع به پرداختن به مسائل و منجر به بیشتر احتیاط در اعطای وام توسط PSBs.

همچنین صندوق تزریق به بخش عمومی بانک ها باید منجر به بهبود در پایتخت و موقعیت بیش از چند سال گذشته, او گفت:. “اما کار بیشتر است که احتمالا مورد نیاز در اینجا.”

دولت در اوایل این ماه اعلام فرمان به اصلاح قانون عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC) موجب آن تازه عجز از پرداخت دیون رسیدگی نمی خواهد آغاز شود به مدت حداقل شش ماه از شروع مارس 25 میان coronavirus بیماری همه گیر.

به طور پیش فرض در بازپرداخت از مارس 25 روز که در سراسر کشور مستند شروع به محدود کردن coronavirus عفونت می تواند در نظر گرفته شود برای شروع عجز از پرداخت دیون اقدامات برای حداقل شش ماه.

“IBC است که متوقف شده است در حال حاضر برای 6-12 ماه اما بازگشت و ادامه داد: اجرای تقویت چارچوب نظارتی مهم است برای سلامت بخش است.

“این است که اغلب در یک اقتصاد است که ما در هند از 10 سال بوده است در حال اجرا در تمام جریان اما بانکداری همچنان ضعیف برای دوره طولانی از زمان. بنابراین آن را می شود بسیار مهم است که بانکداری مشکلات هستند و خطاب در هند” چوب اضافه شده است.

S&P رتبه جهانی بینی هندی برای کوچک با 5 درصد در مالی جاری اما انتظار می رود که رشد به گزاف گویی به 8.5 درصد مالی آینده.

اقتصادی هند پتانسیل رشد در میان مدت و بلند مدت است 6.5-7 درصد اما اصلاحات حیاتی هستند برای این کشور برای بازگشت به بهبودی پس از شوک این سال است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>