S&P انتظار رشد هند به بهبود

جهانی آژانس رتبه بندی S&P امروز تأیید هند رتبه بندی مستقل در “BBB-/A-3′ با چشم انداز با ثبات دانست و گفت که انتظار دارد رشد برای ایجاد ثبات به زودی به گزارش رویترز،. همچنین گفت که هند در حال تجربه یک دوره ای به جای یک ساختاری رکود اقتصادی.

بانک مرکزی هند هفته گذشته پیش بینی شده که رشد اقتصادی در امسال 6 درصد در سال مالی آینده خویش آن را در پایان پایین تر از رشد تولید ناخالص داخلی برآورد اقتصادی بررسی. این بررسی در مجلس مطرح در ماه گذشته برآورد رشد تولید ناخالص داخلی در طول FY21 در 6-6.5 درصد است. دولت گرفته است یک میزبان از مراحل برای تحریک رشد اقتصادی است که تخمین زده می شود که آهسته به 5 درصد در مالی جاری.

پاسخ دادن به بحث در مورد بودجه اتحادیه 2020-21 در Lok سبها وزیر دارایی Nirmala Sitharaman هفته گذشته گفت که چندین شاخص مهم پدید آمده در سالهای اخیر با اشاره به شاخه های سبز در اقتصاد است. آنها عبارتند از افزایش خالص سرمایه گذاری نمونه کارها, دوباره بجای اول برگشتن در فعالیت های صنعتی افزایش در فارکس ذخایر و رشد در GST مجموعه.

در اینجا چیزی است که S&P گفت:

هند چشم انداز با ثبات نشان دهنده دیدگاه که رشد آن تثبیت خواهد شد و شروع به بهبود یافتن از آن زمان جزر کم

هند کسری مالی باقی خواهد ماند و به طور گسترده در خط با پیش بینی های ما در طول دو سال آینده

S&P در انتظار اقتصاد هند به ادامه بهتر همسالان در یک سطح مشابه از درآمد و با وجود های اخیر کاهش سرعت در رشد تولید ناخالص داخلی واقعی

هند رتبه بندی منعکس کننده این کشور بالاتر از متوسط رشد تولید ناخالص داخلی واقعی صدا خارجی, مشخصات و تحول پولی تنظیمات

S&P می گوید که معتقد است هند در حال تجربه یک دوره ای به جای یک ساختاری رکود اقتصادی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im