کارولینای جنوبی برای بازگشایی سواحل عمومی فروشگاه های خرده فروشی در هفته آینده میان همه گیر

کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس هنری مک مستر (R) در روز دوشنبه اعلام خواهد شد بازگشایی سواحل عمومی و فروشگاه های خرده فروشی است که بسته شده بود با توجه به COVID-19 گیر پست و پیک گزارش شده است.

قریب الوقوع محدودیت حرکت صعودی دنبال مک مستر را اعلام کرد که دسترسی به رمپ قایق و فرود ابقاء شد در روز جمعه.

Trey واکر فرماندار رئیس ستاد مقاله گفت که سواحل و همچنین مبلمان طلا و جواهر و فروشگاه های لباس تمام خواهد شد بازگشایی برای کسب و کار در روز سه شنبه.

تبلیغات

سواحل و فروشگاه های خرده فروشی بسته شده اند و برای بیش از دو هفته در پلمتو دولت آن را به عنوان تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

واکر گفت: پست و پیک که عفونت نرخ کاهش یافته است به اندازه کافی به کاهش محدودیت امکان پذیر است.

در این مقاله اشاره کرد که اجتماعی فاصله هنوز هم اجرا می شود در حالت سواحل. دولت به بیش از 4000 مورد تأیید ویروس و 116 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط نیویورک تایمز.

روز جمعه در تگزاس به حالت اول تبدیل شد به غیر از یک تعریف عقبگرد از COVID-19 محدودیت با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) گفت که کسب و کار در دولت را که برای بازگشایی در هفته آینده از طریق یک سری از دستور اجرایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>