آفریقای جنوبی داوطلب برای حفظ کرگدن یتیم خانه رفتن در طول مستند

آفریقای جنوبی, مارس 21 به دنبال پس از یک یتیم بچه کرگدن کار سخت است: شما آنها را تغذیه بطری شیر در تمام ساعات راحتی آنها را از طریق ترس مداوم و سوگ و تحمل طولانی شب از فریاد برای غایب مادر آنها شاهد کشته شده توسط شکارچیان.

“قدیمی تر گوساله آن را واقعا سخت است. آنها تماس بگیرید برای مادران خود را تا دو هفته” گفت: Yolande van der Merwe, 38, که کمک به راه اندازی اولین بار در جهان از جمله یتیم خانه در آفریقای جنوبی, Limpopo province تقریبا از یک دهه پیش. “آنها شروع bawling و بازدید شما درست در قلب است.”

برای کمک به مدیریت حجم کار -“ما به راحتی می توانید بکشید 72 ساعت تغییر با دو تا سه ساعت خواب” van der Merwe گفت: – پرورشگاه متکی است داوطلبان به پرواز در خارج از کشور در سه ماه چرخش در این سایت مجموعه ای در میان جنگل.

بنابراین زمانی که coronavirus وحشت زده و آخرین سه داوطلبان خارجی’ ویزا لغو شد, آنها در یک اتصال.

“من بسیار نگران است که ما قصد مقابله,” او گفت: پس از Kolisi و آملیا هفت و چهار ماه به ترتیب slurped noisily از 2 لیتری بطری فرمول شیر او تغذیه آنها است.

مدیر و موسس Arrie ون دفنتر یک 66 ساله بازنشسته معلم رو بر روی گوشی و آغاز ساخت کوره درخواست در رسانه های اجتماعی برای آفریقای جنوبی برای کمک به.

“ما غرق,” او گفت:. او دو داوطلب از چند صد ارائه می دهد. آنها در حال حاضر ماندن با چهار دائمی کارکنان پس از ماه گذشته در سراسر کشور مستند های اعمال شده توسط رئیس جمهور سیریل Ramphosa.

آفریقای جنوبی Deidre Rosenbahn, 37, تا به حال شده است در یک رستوران آشپز در بریتانیا برای 14 سال و پس از آن سفر در استرالیا اما آرزو داشت به خانه بازگشت.

“من آمد به کوروناویروس. آن را سخت برای پیدا کردن یک کار تا زمانی که این آمد تا من دستم تا,” او گفت: او به عنوان تغذیه خود را جوانترین جدید ورود Mapimpi از یک بطری است.

شکارچیان کشته شدن مادرش هنگامی که او هفت روز است. او خشک و پژمرده – آنها او را در بر داشت در تلاش برای خوردن شن و ماسه. در حال حاضر او به نظر می رسد به خوبی تغذیه آرام و بازیگوش می باشد. در سن پنج کرگدن در یتیم خانه ها منتشر شده را به وحشی.

“ما ده ها تن از کرگدن است که از طریق اینجا و 95 درصد از آنها به دلیل شکار غیر قانونی همه گیر” دونتر گفت. تعداد دقیق مانند محراب محل در حال اسرار حفاظت به منظور حفاظت از آنها در برابر شکارچیان.

بازی ذخیره در مجاورت پرورشگاه بوده است حمله ناموفق دو بار.

آفریقا rhino جمعیت نابود شده است بیش از چند دهه به خوراک تقاضا برای شاخ کرگدن که با وجود اینکه از همان چیزهای که مو و ناخن, باارزش است در شرق آسیا به عنوان یک قرار دارو و به عنوان جواهرات و اشیای قیمتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>