منبع می گوید: پرستاران Jameis وینستون در ‘پیشرفته’ مذاکرات

پرستاران و کارفرمایی Jameis وینستون در حال کار بر روی یک قرارداد سابق را Tampa Bay استارت یک نسخه پشتیبان تهیه به Drew Brees در New Orleans یک فرد آشنا با این وضعیت گفت.

وینستون و مقدسان در “پیشرفته” مذاکرات فرد گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود روز شنبه به دلیل مذاکرات ادامه دارد.

پرستاران را اعلام کند که پویا رزرو QB و ابزار بازیکن Taysom تپه دارای یک قرارداد دو ساله.

وینستون در حال آمدن است یک فصل است که در آن او به رهبری NFL با 5,109 متری عبور و رتبه دوم با 33 touchdown می گذرد اما او نیز منجر NFL در interceptions با 30. ساخته شده است که وینستون اولین QB in NFL تاریخ به حداقل 30 TDs و 30 interceptions.

Tampa Bay مجاز وینستون که این پیش نویس برای اولین بار به طور کلی از ایالت فلوریدا در سال 2015 وارد رایگان آژانس و جای او را با داعش QB تام بردی.

• به عنوان اولین توجهی رویداد زنده در میان آمریکای شمالی چهار حامیان ورزشی لیگ پس از coronavirus همه گیر آغاز شد, پیش نویس NFL به طور متوسط یک رکورد 8.4 میلیون بیننده بیش از سه روز تمام با توجه به NFL و Nielsen. قبلی بالا بود 6.2 میلیون سال گذشته است.

هر روز به خود جلب کرد رکورد مخاطبان است. پنجشنبه دور اول به طور متوسط 15.6 میلیون جمعه دوم و سوم دور 8.2 میلیون و شنبه نهایی چهار دور 4.2 میلیون نفر است.

در جای دیگر

لویی استخدام

ضرب گلوله کشته شد

دبیرستان بازیکن فوتبال از فلوریدا که تا به حال امضا نامه ای از قصد برای بازی با دانشگاه لوئیزویل بود به ضرب گلوله در اواخر یکشنبه, اورلاندو, پلیس گفت:.

Dexter Rentz جونیور یک سابقه دولت در سال 2017 زمانی که او ره و پنج پاس در یک بازی در حالی که بازی به عنوان یک دانشجوی سال دوم در اوکوئی دبیرستان با توجه به اورلاندو سنتینل.

پلیس گفت: دبیرستان ارشد در میان چهار نفر اصابت گلوله و تنها مرگ و میر در یک جرم و جنایت به نام به مقامات در مدت کوتاهی پس از 11 p. m. EDT در روز شنبه.

لویی سر مربی تیم فوتبال, اسکات Satterfield ابراز تاسف از مرگ در بیانیه ای روز شنبه که توصیف Rentz به عنوان “یک مرد جوان است.”

اسب مسابقه: برای اولین بار آرکانزاس دربی خواهد بود اجرا در دو بخش بعدی آخر هفته. هر دو را حمل کامل 170 مقدماتی امتیاز برای Kentucky Derby.

در مجموع 22 اسب در حال انتظار برای اجرای شنبه بین دو بخش از جمله برندگان Breeders’ Cup نوجوان, شورشی, سهام, خلیج تمپا دربی و لوئیزیانا دربی.

• 2 سال کلت درگذشت جمعه پس از آنچه که به نام یک تصادف در سانتا آنیتا, 12th مرگ و میر وجود دارد از اواخر ماه دسامبر. آخرین تبادل نظر بودند و در عین حال خود را به مسابقه اولین آموزش دیده بود توسط پیتر Eurton.

بسکتبال: فلوریدا گارد نقطه اندرو Nembhard و کارولینای جنوبی پیشرو گلزن A. J. Lawson در حال ورود به NBA پیش نویس است. هر دو بازیکن می تواند خود را بازگشت junior فصل است.

Nembhard رتبه دوم را در ثانیه در کمک در فصل گذشته اعلام کرده است برای پیش نویس برای دومین سال متوالی است. او به طور متوسط 11.2 امتیاز 5.6 کمک و 3.0 ریباند در 2019-20.

لاوسون تمام موضوعات آغاز 31 بازی این فصل در کارولینای جنوبی به طور متوسط 13.4 امتیاز.

NBA پیش نویس ترکیب است که برای برنامه ریزی ممکن است 21-24.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>