سوپ تا سوار خود را

امروزه تنها داشتن یک SUV لوکس به شما کمک کند ایستادگی کردن از جمعیت. انحصار و سبک خیلی مهم تر و این دقیقا همان چیزی جدید آئودی Q8 ارائه می دهد. چگونه ؟ بودن واردات CBU آئودی ارائه می دهد یک حیطه گسترده ای از تغییرات سلیقه ای گزینه های هر دو در داخل و خارج به طوری که هیچ دو Q8s همان خواهد شد. اما اینکه واردات نیز به معنی چهار ماه انتظار — هر چند آن را به ارزش صبر کنید.

سپس شما باید سبک. این Q8 را SUV-کوپه طراحی آن را در یک تو رفتگی در دیوار بخش و SUV بزرگترین قرعه کشی. تیز به دنبال ماتریس LED چراغ جلو گرفتن توجه خود را با عظیم هشت ضلعی مشبک با اضافه کردن به درام. بینی به نظر می رسد خیره کننده با یک لایه به دنبال سپر.

در حال حرکت به این سمت وجود دارد 20-اینچی آلیاژ به عنوان استاندارد با گزینه های 21 اینچی آلیاژی چرخ ها (در اینجا دیده می شود) و حتی 22-inchers اگر شما واقعا می خواهید را به ایستادگی کردن. این کاهش تدریجی roofline است که چلیپا از کل طرح است و نه ظریف اما به ماشین مقدار زیادی از سبک. این Q8 ممکن است به نظر می رسد جمع و جور در, تصاویر, اما در گوشت آن را مقدار زیادی از جاده ها حضور. شما همچنین sportscar مانند درب فریم لس که نگاه سرد. در عقب, طولانی, موجد خسارت دم چراغ-لامپ نگاه به اینده و وجود دارد مقدار زیادی از خطوط شسته و رفته و کاهش در نمونه آئودی مد.

Soup up your ride

گام در داخل و شما را به یک داخلی در خور یک ماشین است که هزینه های بیش از ₹1 کرور. طراحی نرم و صاف و ظریف اما نه خالی از درام. در اینجا هم شما باید آرایه ای از customisations با 11 گزینه های اثاثه یا لوازم داخلی و نه منبت trims به کت و شلوار خود را انتخاب کنید. کابین با کیفیت و مناسب و پایان عالی هستند و مواد آن را هوا از premiumness. آئودی نیز لود Q8 با تکنولوژی. دو MMI صفحه نمایش لمسی که در ارائه — یکی در بالا برای جهت یابی, رسانه ها, سرگرمی و زیر اساسا جایگزینی مجموعهای از دکمه در مرکز کنسول استفاده می شود برای کنترل ویژگی های مختلف مانند کنترل آب و هوا درایو حالت ، صفحه نمایش پاسخگو هستند و شما همچنین دریافت بازخورد لمسی و با یک کلیک برای تایید دستورات. اما پایین صفحه نمایش می کند شما نیاز به گرفتن چشم خود را از جاده به استفاده از عملکرد صحیح.

صندلی راحتی بسیار عالی است; آنها با طیف وسیعی از امکان تنظیم — تنظیمات اولیه هستند از طریق دکمه های روی صندلی با پایین تر صفحه نمایش لمسی مسکن توابع مانند صندلی تهویه و بیشتر. در عقب و شما را شگفت زده خواهد شد که با وجود پایین پرتاب roofline شما مناسب سقف و اتاق وجود دارد به کشش به عنوان به خوبی.

Soup up your ride

وجود دارد مقدار زیادی از کیت در ارائه بیش از حد مستقل از جمله ویژگی های HD ماتریس تطبیقی LED چراغ جلو تطبیقی هوایی تعلیق پانوراما پنجره سقفی پارکینگ یک دستیار و یک 1,920 W Bang & Olufsen سیستم hi-fi. پس از آن چند گزینه وجود دارد بیش از و بالاتر از این چهار منطقه (به جای dual-zone) کنترل آب و هوا از یک سر تا صفحه نمایش صندلی تهویه و ماساژ و چرخ عقب, فرمان, به نام چند.

Soup up your ride

تأمین Q8 یک 3.0 لیتری توربو-موتور بنزین ساخت 340hp است که مقدار زیادی برای این دو-تن-به علاوه SUV. عملکرد سریع است با 0-100kph زمان فقط 6.07 sec. 8-سرعت گیربکس اتوماتیک صاف و سریع, کار یکپارچه با موتور. اما قدرت تحویل مترقی است و شما نمی توانید یک پانچ قوی. شما همچنین می توانید درایو حالت مانند محیط زیست و آسایش پویا و منحصر به فرد را انتخاب کنید; آنها تغییر عملکرد موتور و گیربکس و فرمان و حتی تعلیق. بله Q8 همچنین دارای تطبیقی تعلیق بادی که به راحتی حالت ارائه می دهد نرم و راحت سوار. ‘پویا’ شرکت تا کمی سوار. گفت: حتی در آن firmest تنظیمات شما نمی احساس تکان مانند شما می خواهم به در بزرگ و سنگین SUV با چرخ های عظیم. انتظار 20-اینچی چرخ به ارائه حتی یک comfier سوار. فرمان بسیار سبک است و حمل و نقل مناسب و معقول است هر چند این وضوح نیست یک ماشین به حمله با گوشه.

قیمت ₹1.33 کرور (ex-نمایشگاه هند) آئودی Q8 می رود در برابر یک گروه کوچک از SUV-coupés مانند پورشه کاین کوپه و مرسدس AMG GLE43 کوپه. و مانند اتومبیل های دیگر در این بخش Q8 است برای کسانی که می خواهید به ایجاد یک بیانیه. مفهوم ماشین به نظر می رسد ویژگی های گسترده و لوکس به تمام معنی است که آن را به خوبی می تواند برو به انتخاب برای ثروتمند و مشهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>