به زودی فرودگاه-مانند UDF به وضع شده برای استفاده به تازگی redeveloped ایستگاه های راه آهن

دهلی نو: راه آهن خواهد لوی فرودگاه-مانند هزینه مسافران که با استفاده از آن redeveloped ایستگاه که در نتیجه یک افزایش در نرخ یک مقام ارشد گفت: در روز چهارشنبه.

کاربر هزینه توسعه (UDF) بخشی از مالیات پرداخت می شود که توسط یک مسافر. UDF شارژ در انواع مختلف فرودگاهها و نرخ آن متفاوت بوده و بر اساس فاکتورهای مختلف.

هزینه متفاوت خواهد بود سراسر به تازگی توسعه یافته ایستگاه های بسته خود را بلند و راه آهن و رئیس هیئت مدیره V K Yadav گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

او گفت که این وزارتخانه به زودی اطلاع از مقدار شارژ می شود.

راه آهن شناور است یک درخواست برای پیشنهاد به دنبال مناقصه به redevelop Amritsar, Nagpur, گوالیور و Sabarmati ایستگاه های راه آهن در برآورد هزینه 1,296 کرور.

دولت مجموعه ای است برای دعوت به مناقصه به redevelop 50 ایستگاه از طریق راه آهن هند ایستگاه خوبی توسعه شرکت با مسئولیت محدود (IRSDC), متضمن سرمایه گذاری در اطراف 50,000 کرور در 2020-21.

“کاربر هزینه توسعه در امتداد خطوط از مالیات متهم توسط فرودگاه اپراتورها استفاده می شود برای کمک به صندوق upgradation از ایستگاه. اتهامات خواهد بود اسمی” Yadav گفت.

او همچنین گفت که لوی از هزینه خواهد شد و تنها نتیجه در حاشیه افزایش کرایه خواهد بود که جبران تجربه کاربر از کلاس جهانی ایستگاه.

این نارندرا-led NDA دولت اعلام کرده بود قصد دارد به redevelop 400 ایستگاه های راه آهن در آن دوره اول. طبق این طرح هزینه ایستگاه پروژه توسعه مجدد بود که به ملاقات با اعمال نفوذ تجاری توسعه از زمین و هوا فضا در داخل و اطراف ایستگاه. ایستگاه های راه آهن گرفته شد تا برای توسعه مجدد بر اساس زنده ماندن مالی.

دولت فکر می کنم تانک Niti Aayog در اکتبر کشیده بود تا وزارت برای تاخیر در اجرای ایستگاه خوبی توسعه طرح. آن را توصیه کرده بود یک قدرت برتر بوروکرات به توسعه 50 ایستگاه در اولویت و اساس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma