سونیا طول می کشد سهام Covid-19 با Cong دولت واحد ستاد شرکت تا استراتژی

دهلی نو: کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز جمعه برگزار می شود نشست آنلاین با چندین دولت واحد ستاد به شرکت تا حزب را ایستاده بر گسترش Covid-19 بیماری همه گیر. او شناخته شده است به کارگردانی دولت واحد به خصوص کسانی که در آن کنگره در قدرت به اطمینان حاصل شود که مردم عادی و مهاجران را تحمل نمی کند سوخته در جعبه گذاردن از گسترش مستند.

گاندی برگزار شد که نزدیک به سه ساعت طول جلسه از طریق ویدئو کنفرانس. حداقل دو دولت واحد ستاد که با حضور در جلسه روز جمعه گفت: در حالی که درخواست گمنامی که سونیا نشان داد کنگره خواهد ایستاد با هر تصمیم اتحادیه دولت در تمدید مهلت از مستند.

“در این جلسه آرام بود یک مفصل که در آن هر کس صحبت در مورد وضعیت در ایالات مربوطه می باشند. سونیا گاندی گفت: تمرکز باید بر تضمین این است که منابع باید به کسانی که هیچ چیز را ندارد. در حالی که او چیزی نمی گویند خاص در مستند او نشان داد که هر چه باید انجام شود برای مهار باید انجام شود اما منافع فقیر باید در ذهن نگه داشته شود گفت:” یک دولت واحد که با حضور رئیس مجازی جلسه در روز جمعه.

توسعه می آید در این زمینه از کنگره-حکومت پنجاب دوم پس از اوریسا اعلام کرد که مستند در دولت خواهد شد تمدید تا 1 مارس. پنجاب وزیر کاپیتان Amarinder سینگ در توییتر نوشت و گفت که بررسی “جدی” از این موضوع ناشی از Covid-19 را گسترش امور خارجه کابینه تا به حال تصمیم گرفته شده. سه هفته ملی مستند های اعمال شده توسط اتحادیه های دولت برای مهار گسترش coronavirus برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به 14 آوریل.

دولت دیگر رئیس واحد که با حضور در جلسه روز جمعه گفت که گاندی مشتاق دانستن مراحل که گرفته شده توسط دولت واحد برای کمک به کسانی که تحت تاثیر روی زمین به خصوص کسانی که در حکومت ایالات مانند راجستان پنجاب و Chhattisgarh.

“این مستند به عنوان چنین نیست مورد بحث به عنوان یک موضوع جداگانه اما اکثر دولت واحد ستاد گفت: باید حمایت اتحادیه دولت موضع است که به احتمال زیاد به نفع گسترش مستند. نظر کلی بود که ما پشتیبانی از فرمت های مستند به ویژه پس از حزب حکومت پنجاب در حال حاضر اعلام کرد” دولت دوم رئیس واحد نقل قول فوق اضافه شده است.

ساخت اولیه بیانات در جلسه گاندی ابراز امیدواری کرد که نخست وزیر نارندرا رهبری اتحادیه دولت خواهد آمد تا با یک طرح برای مقابله با عواقب این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“شما آگاه هستند که من و سابق کنگره و رئیس جمهور راهول گاندی داده اند پیشنهادات ما در نامه به نخست وزیر. ما امیدواریم که اتحادیه دولت باید یک طرح در محل را در این چالش است. فقیر و کشاورزان و کارگران شده اند و در اکثر درد” سونیا گاندی گفت: در اظهارات اولیه منتشر شده توسط کنگره ،

نخست وزیر نارندرا مودی در حال رفتن به یک جلسه با رئیس وزرای همه کشورهای در روز شنبه برای ارزیابی وضعیت کنونی و شرکت تا مرکز مبنی بر این که آیا به گسترش مستند یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>