قدیمی چیزی بازیافت: آموخته از نیویورک سالانه مد پایداری اجلاس

آیا می دانید که تا سال 2030 جهانی در صنعت مد است که به احتمال زیاد به مصرف حدود 118 میلیارد متر مکعب آب ؟ که به اندازه کافی برای پر کردن 48 میلیون المپیک-اندازه استخرهای شنا با توجه به پالس از مد است سال 2017 گزارش. جنبش حمایت پایدار از تولید پوشاک و دایره اقتصادهای در حال حاضر به دست آوردن کشش و اخیرا به این نتیجه رسیدند سالانه مد پایداری اجلاس در نیویورک (در 31 ژانویه) یک مورد در نقطه است. سازماندهی شده توسط نیویورک-بر اساس غیر انتفاعی آهسته کارخانه بنیاد در همکاری با سازمان ملل متحد, fifth edition گرد هم آورده قابل توجه آب و هوا طرفداران چنین به عنوان بازیگر یارا شهیدی از Black-ish , شهرت, Bonnie Wright از هری پاتر سری طراح-تبدیل-کارآفرین واریس Ahluwalia و طراح تینا Knowles (مادر Beyoncé), در میان دیگران. آنها نه تنها برجسته چگونه افزایش ارزش فروش مجدد در بازار است به یک موضوع داغ در صنعت مد بلکه در نگاه کارشناسان راه حل معکوس آسیب های مد باعث شده است که این سیاره است. ده درصد از ما کربن تولید گازهای گلخانه ای به طور دقیق. اعضا در این رویداد شامل دانشمندان و زیست شناسان و کارشناسان فن آوری که با صراحت به میدان فرستاد پرسش از 400 آب و هوا علاقه مندان در مورد چنین مسائل است. در اینجا پنج آموخته از این نشست:

Bolt Thread’s first product made from Mylo

دیدار Mylo

پس از ورود خود را در سال 1941 پلی استر مسلما همچنان به سلطنت در صنعت مد است. هیچ ابتکاری نساجی دستکاری شده به بیش از محبوبیت خود و یا معکوس کردن آسیب زیست محیطی که برای ماده. در اجلاس سان فرانسیسکو-بر اساس پیچ موضوعات — که همچنین ایجاد پارچه برای استلا مک کارتنی — پیشنهاد Mylo به عنوان دستیابی به موفقیت مادی است که 100% تجزیه زیستی است. “از آن ساخته شده است از میسلیوم است که ریشه ساختار قارچ, با, خوب, موضوع مانند سلول. این مواد انقلابی نیست حیوانات و یا مبتنی بر نفت بر اساس, اما می توان آن را در همان راه به عنوان چرم [سنتی و مصنوعی] می گوید:” بنیانگذار دن Widmaier که قبلا راه اندازی microsilk ساخته شده از تار عنکبوت از پروتئین است.

نه فقط پارچه

حدود 300 میلیون جفت کفش در نهایت در محل های دفن زباله هر سال است. متعهد به مقابله با این موضوع است, فرانسوی, کفش کتانی برند Veja. “هنگامی که ما آغاز شده در سال 2004 هدف ما این بود که به ساختارشکنی تولید کفش کتانی می گوید:” از بنیانگذاران سباستین Kopp که راه اندازی آن با نسخه محدود مجموعه ماه گذشته (دهلی نو) در همکاری با آناند Ahuja چند نام تجاری فروشگاه سبزی-Non-Veg. “ما نمی دانم زیادی در مورد ساخت کفش سپس ما تصمیم به رفتن به برزیل و سوال بپرسید. برای اولین بار بود که چه بوم است؟’ آن است که پنبه گیاهی است که با استفاده از تقریبا 2 درصد از جهان را در زمین های کشاورزی است.” برای Kopp, که همچنین باعث می شود کفش از ماهی, چرم, امید بستن برای آلی, fairtrade پنبه از کشاورز انجمن ها در برزیل و پرو بود و نه زیست محیطی عمل می کنند. “این طبیعی بود به سعی کنید برای انجام کاری بهتر است.”

FutureCraft.Loop shoes by adidas

در آغوش دوری

مانند بسیاری از صنایع را-را-زباله های مدل و یا خطی اقتصاد نیز شایع در مد. با توجه به الن مک آرتور بنیاد که قهرمانان دایره اقتصاد تنها 1 ٪ از تمام منسوجات دریافت بازیافت در هر سال است. صحبت کردن در مورد چگونه آدیداس تلاش برای تغییر رفتار مصرف کننده عایشه مارتین مدیر جهانی هدف در آدیداس می گوید: “اجرای آزمون برای FutureCraft.حلقه کفش های ساخته شده از یک شکل از ترموپلاستیک پلی اورتان درگیر مصرف کنندگان بازگشت به محصولات مورد استفاده برای بازیافت. برخی نمی بنابراین ما باید به کار نسبت به تغییر باورها,” او می گوید. راه اندازی می شود به صورت تجاری در سال آینده خریداران را ‘جدید’ جفت اگر آنها بازگشت ، توسط 2024, ورزشی نام تجاری متعهد به استفاده از تنها دوستدار عناصر در محصولات خود را.

صدای از قله

  • بانی رایت بازیگر و مدافع: “من عاشق جوراب من از [مستقر در واشنگتن] آروین کالا زیرا آنها تنها با استفاده از بازیافت پنبه و در کنار آب در فرآیند تولید آنها. در حالی که به طور متوسط جفت جوراب با استفاده از حدود 50 گالن آب.”
  • یارا شهیدی بازیگر و مدافع: “آیا این است عدالت اجتماعی یا نژادی سهام آنها نقطه شروع به درک چقدر بیشتر وجود دارد می تواند مورد پرشور است. من عمدی در مورد آنها من را انتخاب کنید برای همکاری با. آنچه که من در مورد آدیداس است که آن را به یکی از تیم های که در آن ما تا به حال نشده به سوال در مورد برنامه های خود را به بخشی از آب و هوا گفتگو.”
  • وارث Ahluwalia, طراح و بازیگر: “اگر ما در حال متعادل نه به عنوان افراد پس چگونه است که این سیاره برای رفتن به متعادل ؟ این یکی از دلایلی است که چرا ما شروع به خانه از واریس گیاهی — نگاه کردن به گیاهان شروع از منبع تلاش خودمان را متعادل قبل از ما می تواند تاثیر بر روی این سیاره است.”

ترک آرزو-دوچرخه سواری

آرزو-دوچرخه سواری (زمانی که انتظار خود از بازیافت مواد بیش از توانایی بازیافت تسهیلات) می توانید شروع با نیت خوب اما شما ممکن است انجام بیش از آسیب خوب. “هر نوع کاغذ است که یک فویل متصل به آن [مانند قهوه و فنجان] هستند و نه قابل بازیافت است. اگر شما می خواهید برای بازیافت یک ظرف غذا شما باید به تمیز کردن آن می گوید:” جی کاپلان مدیر زیست محیطی در نیویورک زیست محیطی مبتنی بر راه حل های شرکت مدیریت زباله. “این حلقه درست, به ویژه هنگامی که بسیاری از ما به جرم پرتاب ما رنگ آمیزی جعبه های پیتزا در سطل بازیافت فکر آن را به طرزی جادویی تبدیل به یکی دیگر از جعبه پیتزا.”

آگاهانه شستشو

معلوم است خود را از ماشین لباسشویی است که در آن بسیاری از microfibres در اقیانوس آمده است. “ذرات کوچک ساخته شده از پلی استر ابریشم مصنوعی یا سایر مصنوعی منسوجات نه فیلتر شده در ماشین آلات است که منجر به صنعت نساجی کمک به حدود 35 درصد از microplastic آلودگی می گوید:” دانشمند مارکو Tedesco. چه اتفاقی می افتد ؟ پلاستیک باقی مانده جریان به جریان آب و سپس اقیانوس در نهایت به پایان رسید تا در زنجیره غذایی ما. در حالی که کمتر انجام لباس های شسته شده می تواند به کاهش تعداد microfibres جریان, آمریکا مبتنی بر MojaWorks’ میکرو فیلتر و توپ رختشویی (که گرفتن پرز) هستند راه حل های دیگر. ₹4,061 به بعد در آمازون است.در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>