برخی از ساندرز بالا متحدان خواسته اند که او را به خارج از 2020 نژاد: گزارش

برخی از ایالت برنی ساندرزسناتور SandersOvernight انرژی: غول های نفتی, دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید | داخلی گسترش تصدی بحث مدیریت زمین است | قیمت نفت تیک در امید روسیه-عربستان مقابله غول های نفتی دیدار در کاخ سفید در میان صحبت از خرید ذخایر استراتژیک تپه انتخاباتی گزارش: بایدن در تلاش برای ماندن در کانون توجه بیشتر‘ (I-Vt.) دستیاران و هواداران باید خواست 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری به رها کردن از مسابقه اولیه منابع آشنا با این وضعیت گفت: واشنگتن پست.

ساندرز’ مدیر کمپین فیض فولادوند و تشکر. Pramila JayapalPramila JayapalPelosi می گوید خانه را بررسی سنا coronavirus بسته محرک بحرانی کمبود منابع مانع بیمارستان و بهداشت و درمان ارائه دهندگان ایالت واشنگتن قانونگذاران هشدار سلامت کارگران در حال اجرا پایین در دنده محافظ بیشتر (D-شستشو.), یکی از سناتور بالا جایگزین شد هر دو بخشی از این گروه است که فشرده برای او به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود با توجه به منابع.

دیگر ساندرز مشاوران و متحدان مانند کمپین ملی co-صندلی نینا ترنر گزارش تشویق 78 ساله در رقابت باقی بماند.

تبلیغات

“میلیون ها نفر از مردم در حال شمارش را بر او می شود در رای گیری به طوری که آنها می توانید برای رای دادن که جایگزین دید که آنها در حمایت از” لری کوهن از حامیان دیرین که صندلی های غیر انتفاعی در ارتباط با ساندرز گفت: پست. “اگر او در انتخابات آنها را احساس رها شده است.”

دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری تبدیل شده است و به تدریج دست نیافتنی برای ساندرز از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe هیل کمپین گزارش: بایدن در تلاش برای ماندن در کانون توجه تگزاس است یادگیری به عشق ObamaCare? رامنی هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن: آیا تداخل با کروناویروس امداد نظارت بیشتر روت او را در سوپر شنبه.

بایدن سپس اقدام به خاورمیانه بعدی برنده دو قواره از مقدماتی به او منجر زیادی در نمایندگان. یک نامزد نیازهای 1,991 نمایندگان به امن نامزدی و بایدن به 1,217 در حالی که ساندرز است 914.

بعدی اولیه است ویسکانسین در روز سه شنبه که در نظر سنجی پیش بینی بایدن برنده خواهد شد به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر