برخی از پرینستون دانش آموزان بودند خوشحال به یاد بگیرند Marshawn Lynch خواهد بود خود را در کلاس روز سخنران

سابق کال Seattle Seahawks و اظهارات اوکلند در حال اجرا پشت Marshawn Lynch صحبت خواهد کرد در دانشگاه پرینستون ارشد “Class روز” در ماه ژوئن و یک گروه از دانش آموزان نوشت: یک op-ed در دانش آموز انتشار bemoaning انتخاب.

پرینستون کلاس روز رخ می دهد روز قبل از شروع, بنابراین لینچ نیست خود را شروع بلندگو. اعلام Beast Mode خواهد بود صحبت کردن به کلاس ارشد منتشر شد روز شنبه و یک گروه از سالمندان نوشت, نامه ای سرگشاده به کلاس بعد co-صندلی که شد منتشر شده در روزانه Princetonian فقط دو روز بعد.

“به عنوان سالمندان ما به دنبال به جلو به بلندگو اعلام به صورت ماه نامه” می خواند. “بسیاری از ما نا امید شد وقتی دیدیم که این سال را به سخنران بود که Marshawn Lynch عمدتا به این دلیل که ما احساس نمی گنجانده شده است در این فرآیند که این بلندگو نامزد دریافت جایزه شد و در نهایت انتخاب شده است.”

دانش آموزان در نوشتن است که آنها “به این معنی نیست برای انتقاد از این انتخاب سخنران در خاص بلکه می خواهم به تماس توجه به فرآیند انتخاب مات برای کلاس بعد بلندگو.” اما آنها به طور مستقیم انتقاد لینچ برای معروف خود رسانه ها سکوت بعد در این نامه است.

“در دریافت ایمیل در مورد بلندگو اعلام, اعضای, ارشد کلاس که آگاه بودند لینچ سعی در یادگیری بیشتر در مورد هویت خود و ارتباط به کلاس ما بعد مراسم” دانشجویان نوشت. “در میان مقالات که در ستایش او NFL حرفه ای و بشردوستانه کمک ما آمد در سراسر مقالات بحث لینچ سکوت با رسانه ها و خود را مختصر و مفید پاسخ در کنفرانس های مطبوعاتی. در سال های 2013 و 2014 به عنوان مثال لینچ جریمه شد $50 ، 000 و 100 ، 000 دلار برای امتناع از صحبت با رسانه ها ، در طول 2015 Superbowl رسانه روز لینچ معروف در پاسخ به سوالات متعدد با انواع دیگری از ” من فقط در اینجا, بنابراین من نمی خواهد دریافت جریمه شد.’ با هیچ چارچوب مرجع از جمله گزارش باعث سردرگمی بیش از مجموعه ای از معیارها که منجر به نامزدی خود را.”

زمانی که دانشگاه برای اولین بار اعلام کرد که لینچ خواهد بود سخنران در این مراسم کلاس بعد co-صندلی تبلیغ لینچ جامعه کار و خدمات در اوکلند به عنوان به خوبی به عنوان گذشته خود را به عنوان اولین نسل دانشجو در U. C. برکلی است.

“آقای لینچ پایدار برتری حرفه ای است که نه تنها دلیل ما هیجان زده به او به عنوان کلاس ما بعد بلندگو” co-صندلی گفت: از لینچ. “او کار اساسی در جوامع می ایستد در کنار خود در زمینه موفقیت است. هدف ما این بود که به دعوت یک سخنران که مظهر تجارب مختلف به اشتراک گذاشته ایم به عنوان یک جامعه در طول ما پرینستون تصدی; کسی که حرفه ای و شخصی احساسات صحبت می کنند به خدمات متمرکز و فکری دقیق منافع هسته ای به دانشگاه.”

Co-صندلی Jaylin Lugardo نوشت: “بودن نسل اول کم درآمد بود منبع از بزرگترین چالش ها و موفقیت در پرینستون و آن را یک هویت من نمی توانم تصور کنید که از بین می رود پس از فارغ التحصیلی. پس ممنون میشم به Marshawn Lynch پس از اتمام سفر خود را به عنوان اولین نسل دانشجویان ورزشکار در [برکلی] در سخنرانی خود در کلاس روز است.”

شرکت صندلی و دانشگاه باید به صورت عمومی در پاسخ به نامه ای که منتشر شد در روزنامه Princetonian.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>