Tمقاله خود است نه یک متن در تقلید مسخره امیز, کلاه برداری و یا طنز اما جدی راه به relook در چه COVID-19 انجام شده است به ما صنعت ساخت و ساز – صنعت است که باعث می شود یک سوم از گازهای گلخانه ای را تشویق می کند ساختمان بیشتر از ما نیاز دارند و در پشت برگ بزرگ ساخته شده مناطق استفاده نشده و یا به ندرت مورد بهره برداری در حالی که میلیون ها نفر رفتن بی خانمان های ناعادلانه و نابرابر در جهان است.

هر ماده در نهایت می آید از منابع طبیعی است که ما به سادگی به هدر رفتن با بی اعتنایی به نیازهای میلیون ها گرسنه و پیش بینی های تلخ از انقراض. متاسفانه تقریبا همه در صنعت ساخت و ساز – دولت معماران و مهندسین و موسسات سازندگان – همه از این بی فکر با رویکرد به ساخت و ساز بی فایده همه در برابر طبیعت است. امروز از آن است که یک ویروس موثر بر سلامت, فردا از آن می تواند یک ویروس موثر بر ساخت و ساز.

فوق ارجاع به ساختمان می تواند واقعی اما هر اتصال به قاتل ویروس ؟ یکی از جالب موازی می تواند باشد که COVID-19 یک قاتل است انسان در حالی که ساخت و ساز یک قاتل طبیعت – هر دو killers.

به هر حال نگه داشتن جناس از هم جدا گسترش ویروس باید اتفاق نمی به ما میسپارند. هر چه باشد علت آن است که یک نفرین برای همیشه رایگان مشاغل روح جامعه ما همیشه تلاش به سوی رشد اقتصاد است. صرف نظر از آن متنوع اثرات عمده مفهوم از دست دادن جان انسان است civilisational فاجعه ای که هرگز نباید تکرار در آینده است.

پس گفت که بیایید نگاهی به آنچه این ویروس باعث شده است که به ما و ما را انجام دهد. در حالی که ساخت و ساز واقعی در سایت های ممکن را متوقف کرده اند و در عین حال آن کاهش می یابد, تولید, محصولات, و فروش کالا.

پرواز و هتل های ستاره, ملی, سمینارها خوب-شام خوردن و رستوران ها و استراحتگاه برای تعطیلات در ماشین درایو در سراسر مناطق تهویه مطبوع فضاهای و مانند دیگران که در میان مصرف کنندگان اصلی انرژی زمین در حال رفتن ناب. تصاویر تقریبا خالی در مراکز خرید از خارج از کشور به سادگی باور نکردنی است. در این رای نیاز برای بیشتر ساخته شده است طبقه را نیز کاهش می دهد.

اجتماعی فاصله کاهش می یابد رویدادهای عمومی در حالی که بسته شدن دفاتر و موسسات دارای حداقل رسانده هر دو محلی و جهانی سفر. تعداد زیادی از مردم با دیدن یک شیب در خود درآمد ماهانه یک واقعیت نگران کننده. با این حال اقتصاددانان به خوبی می دانید که چگونه کاهش درآمد نیز به معنای کاهش هزینه ها و کاهش انتخاب کند. اکثریت گران مارک کالاهای شخصی هستند و نه بر اساس نیاز اما با هدف غنی به خود را صرف مازاد درآمد. پس از اولیه تکان خوردن بازار اقتصاد تضمین می کند که هزینه های تنظیم برای دیدار با سطح درآمد ایجاد تعادل لازم احتمالا تشویق یک زندگی ساده ریشه در کاهش هزینه محصولات و خدمات.

استفاده کمتر از انرژی

اگر حمل و نقل جهانی متاثر می شود محلی تولید می شود و افزایش و کاهش انرژی تجسم – یک معیار مهم در ساختمان های پایدار. چند کشورهای ثروتمند مانند ژاپن ممکن است زندگی کهنه کار و خانه و فضاهای اما اکثر صاحبان غنی در شهرستانها ساخت بیش از حد با هزاران نفر از مصالح ساختمانی به ویژه به نمایش گذاشتن ثروت در نمای خارجی و داخلی. امیدوارم صرفه جویی را در.

کسانی که در حال پیگیری گرمایش جهانی در حال ضبط یک کاهش کوچک در درجه حرارت در حالی که انتشار کربن در طول این ویروس در روز در حال حاضر کمتر شده است. اینترنت در حال حاضر گزارش کاهش, آلودگی, هوای پاک و کاهش مواد زائد جامد نسل در سراسر شهرستانها با ویروس برک آوت. ما می توانید صبر کنید برای اعتبار سنجی و در عین حال با شهود ما در حال حاضر می دانیم که تغییرات آب و هوایی ایجاد شده توسط انسان به چالش کشیده شده توسط ویروس!

COVID-19 به نظر می رسد دستیابی به آنچه که دهه های طولانی آب و هوا مبارزات هنوز زمانی برای توجه به دوره کوتاه است. اما مرگبار این است که ما باید قدردان و سپاسگزار این درس را به ما آموزش است. ما همیشه در حال رشد تولید ناخالص داخلی بر اساس بازار-led تولید شیوه زندگی لوکس با هیچ نگرانی برای هزینه آب و هوا و فرهنگ همچنان نمی تواند برای همیشه.

البته مدت کوتاهی ما را یاد بگیرند برای کنترل این ویروس و ما ممکن است بازگشت به بد ما روش های قدیمی. یا ما ممکن است به یاد داشته باشید درس را به ما آموخته و خوشبختانه ممکن است بازگشت به بی فایده خرید و پرتاب.

وقت آن است که ما با تغییر شیوه زندگی ما برای همیشه با محیط زیست دوستانه معماری و کاهش ردپای کربن زندگی می کنند.

(نویسنده این است که یک معمار مشغول به کار در کشورهای عضو اکو دوستانه طرح و می توان در تماس varanashi@gmail.com)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im