برخی از کارکنان هند هتل های تست مثبت برای coronavirus

بمبئی:
هند هتل های Co. با مسئولیت محدود (IHCL) اجرا می شود که تاج زنجیره ای از هتل ها و استراحتگاه در روز یکشنبه گفت: برخی از کارکنان آن بستری بوده و پس از آزمایش مثبت برای covid-19.

حداقل 22 کارکنان در تاج محل کاخ و برج در Colaba در جنوب بمبئی به حال آزمایش مثبت با توجه به Brihanmumbai شهرداری شرکت رسمی صحبت کرد که در شرایط گمنامی.

IHCL گفت: حدود 500 کارکنان خود را مورد آزمايش قرار coronavirus در بمبئی بدون تایید تعدادی از عفونت. “کسانی که آزمایش مثبت بیشتر شد بدون علامت نشان مطلقا هیچ نشانه ای از بیماری” IHCL در بیانیه ای گفت. “با این حال کارکنان تست مثبت و علامتی بموقع در بیمارستان بستری و دیگران بودند که در تماس با آنها باید بلافاصله قرار داده شده است در قرنطینه مطابق با سازمان بهداشت جهانی (WHO) هنجارها و دستورالعمل های صادر شده توسط دولت های محلی و مقامات” IHCL گفت.

تاج محل کاخ و برج ندارد مهمانان در حال حاضر و تنها کارکنان حداقل در مناطقی مانند خانه داری, امنیت, نگهداری و کارکنان ناهار خوری در حال حاضر برای اطمینان از نگهداری و تعمیر و نگهداری, هتل, IHCL گفت.

در حال حاضر چهار تاج هتل در بمبئی به میزبانی پزشکی و سلامت کارگران که منجر به نبرد در برابر این بیماری است.

از آغاز در سراسر کشور مستند IHCL های کسب و کار مهمان نوازی تاتا و پسران باز است آن تاج هتل های لوکس برای پزشکی برادری و بهداشت کارگران در خط مقدم نبرد علیه covid-19 در بمبئی. این شرکت با ارائه امکانات خود را در سراسر تاج محل کاخ تاج Lands End, تاج, Santacruz, رئیس جمهور, زنجبیل, MIDC Andheri زنجبیل مدگن و زنجبیل نویدا شهر.

این IHCL نیز حدود 400,000 وعده های غذایی تا کنون به پزشکان و کارکنان بهداشت و کارگران مهاجر.

با توجه به جمله طرح های این شرکت تا به حال ramped تا تست مورد نیاز برای کارکنان خود را. “همگام با ارزش های ما یک مسئول شرکت و به عنوان یک ماده فراوان احتیاط شده اند فعالانه ramping تا تست معیار برای کارکنان ما به خصوص کسانی که در خط مقدم در این زمان” IHCL گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>