‘تنها حواله از EC’: نظرسنجی بدن اشیاء به J&K Lt Guv این سخنان در زمان انتخابات

کمیسیون انتخابات هند در روز سه شنبه مواخذه G. C. Murmu, معاون فرماندار (LG), جامو و کشمیر برای نظر اخیر خود در خصوص برگزاری انتخابات در قلمرو اتحادیه.

در حالی که اعتراض خود را به اظهارات اخیر ساخته شده به انتشارات اخبار در مورد انتخابات زمان در J&K, اکو گفت: آن “خواهد بود مناسب برای مقامات دیگر از کمیسیون مستقل انتخابات برای خودداری از ساخت چنین اظهاراتی که تقریبا معادل تداخل با قانون اساسی اختیارات کمیسیون انتخابات”.

Lt فرماندار Murmu ماه گذشته گفت Hindustan Times که او را نمی بیند مشکلی در برگزاری انتخابات به جز Covid-19 بیماری همه گیر.

“کمیسیون انتخابات می کشد استثنا به چنین اظهارات و می خواهم به دولت است که در قانون اساسی طرح از چیزهایی زمانبندی و غیره. انتخابات تنها حواله از کمیسیون انتخابات هند” نظرسنجی بدن گفت.

ECI گفت که قبل از تصمیم گیری زمان بندی کمیسیون طول می کشد به در نظر گرفتن تمام عوامل مرتبط با آن.

این عوامل شامل EC گفت: “توپوگرافی و آب و هوا و حساسیت های ناشی منطقه ای و جشن های محلی در منطقه(s) که در آن انتخابات را”.

“برای مثال در زمان بار Covid-19 معرفی شده جدید پویا است که می شود و باید در نظر گرفته شود در زمان مقرر است. در مورد فوری نتیجه تحدید حدود نیز وابسته به تصمیم” ECI گفت.

“به طور مشابه در دسترس بودن مرکزی نیروهای راه آهن و مربیان ، برای حمل و نقل CPFs عوامل مهم. همه این است که پس از انجام دقیق تکالیف توسط مقامات ارشد کمیسیون و یک ارزیابی دقیق در موعد مشاوره با مراجع ذیربط. کمیسیون خود برنامه سفر به نگران دولت هر کجا که مورد نیاز و دارای رایزنی های گسترده ای با همه ذینفعان” نظرسنجی بدن بیشتر گفت.

سلب مسئولیت: نعناع خواهر انتشار Hindustan Times.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر