اجتماعی فاصله هندی-آمریکایی ها پخته شده و همه چیز از kesari به فرانسه کرم شاخ در این رویداد مجازی

چگونه می توانم به شما خوراک یک خانواده در طول COVID-19 شیوع بدون پله در خارج از خانه ؟ “بررسی شربت خانه خود را. راه رفتن به حیاط خلوت خود را. باز کردن یخچال و فریزر. تلنگر از طریق دستور قدیمی کتاب است. تماس با دوستان و خانواده خود را! شما پیدا کردن همه مواد تشکیل دهنده و چگونه برای ایجاد ساده و خوشمزه وعده های غذایی مناسب در دسترس شما” توضیح می دهد که, Fremont, ما مبتنی بر Alagu Al که سازمان مجازی اشپزی تظاهرات و ارائه شده توسط سرآشپزها خانه هفته گذشته است.

مالی کنترل کننده برای یک شرکت با تکنولوژی همچنین بنیانگذار یک گروه واتساپ به نام “SamayalSamayal’ یک دعوت انجمن تنها برای مواد غذایی و سنت های آشپزی و سلامت آغاز شده و در 2018, Alagu احساس می کند که مهم این است که مردم به گام از خانه های خود. “به عنوان بخشی از گروه واتساپ ما به طور کلی سازماندهی دو تظاهرات زندگی می کنند تا کنون در سال جاری در [San Fransisco] در منطقه خلیج برای حدود 100 خانواده. نگه داشتن زمان سناریو در ذهن ما باید به مسئولیتهای اخلاقی و مسئولیت مدنی از ماندن در خانه است. همچنین این زمان به استفاده از منابع ما عاقلانه همیشه در ارتباط ماندن با دوستان و خانواده و حفظ روحیه بالا” او می گوید:, و اضافه کرد که این موجب ایده برای مجازی تظاهرات پخت و پز باز کردن به مردم در سراسر ایالات متحده است. این رویداد میزبانی در زوم های تظاهرات زندگی می کنند پنج ظروف (پیش غذای اصلی طرف و دسر) همراه با دو دقیقه ارائه هر یک از 85 غذاهای پخته شده در حال حاضر.

تظاهرات آغاز شد و با یک پیچ و تاب و در kuzhipaniyaramبا استفاده از کلوچه آرد. دوم ظرف چهار نوع نخود-بر اساس نوع ترشی با ادویه (محبوب ترین شکلات نخود شیب زوج با کبابی idli). به راوا khichdi دنبال کرد و بیشتر فرمت که شد تست راوا توپ که کار بزرگ به عنوان یک وعده شب. در یک سالم توجه داشته باشید چهارم از شرکت کنندگان اتفاق افتاده است که به یک پزشک ایجاد یک thengaipal vengaya (شیر نارگیل و پیاز) کانجی و زوج آن را با یک زبانه دار paruppu thuvaiyal. آخر یک فرانسوی کرم شاخ — دسر منحط است که به یاد بینندگان از مغازه ها شیرینی های ایجاد شده از ابتدا توسط یک پسر نوجوان.

The virtual food festival

“جایگزین و repurposing بود فقرات به هر ظرف ارائه شده است. ایده این بود که نه برای مردم برای اجرا به فروشگاه و انتخاب کنید تا مواد تشکیل دهنده. به عنوان مثال کلوچه آرد kuzhipaniyaram خدمت کرده بود با kollu (اسب گرم) ترشی — اگر شما نمی باید kollu در صفحه اصلی شما می تواند با استفاده از گردو و دیگر آجیل,” او توضیح می دهد. هر مجری به حال به فکر جایگزین مواد تشکیل دهنده ابزارها و تکنیک ها و ایجاد یک ظرف با استفاده از حداقل مواد تشکیل دهنده.

“این است که زمان برای انجام این, به طوری که ما نمی بی جهت ذخیره کردن منابع است که باید در دسترس برای شهروندان ما” او اشاره می کند.

آمده همه

شرکت کنندگان در بازه زمانی از نوجوانان و جوانان کار حرفه ای به دیدن پدربزرگ و مادربزرگ. “هر فرد آورده دیدگاه های مختلف و دانش به جدول”.

اگر تظاهرات بودند روشنگری ارائه در حال حاضر غذاهای پخته شده با 85 تماس گیرنده بود و چشم نواز به حداقل می گویند. نارگیل برنج نورد را به یک توپ با هویج و چغندر چسبیده (تقریبا به دنبال مانند Coronovirus) افزود: حرکت شبیه چمچه زنی از طنز; گیاهی املت با کمی جوش شیرین و سبزیجات یخ زده برنده قلب بسیاری از. Kumquats میوه شناخته شده برای ایجاد ایمنی شد کنده از شرکت کنندگان حیاط خلوت و مورد استفاده برای ایجاد یک زبانه دار استفاده نا مشروع خدمت با عدس-تنها pongal.

Semiya idlies

غذاهای چند که به وضوح کاهش یافت و در دسته بندی ‘باغ به جدول’ شامل آلوئه ورا برگ تبدیل به یک خوشمزه کاری; کامل pudina برنج; یک karuvepillai سوپ, تکه سیب سبز تند, ترشی, سبز, سیب, کرفس و آب زنجبیل تازه و کیک پرتقال. دسر مانند کاغذ نازک poliskesari pooris Thiruvayaru Asoka halwa و بادام آرد کیک کمک به اطمینان از شرکت کنندگان که کمی زیاده روی در خانه مجاز است.

آینده رو به جلو

در طول سال Alagu شاهد است که مربوط به کودکان در آشپزی, حوادث است و کلام در آوردن در مورد تغییر پایدار و عبور کردن دستور العمل های خانواده. “ما تا به حال بسیاری از نسل دوم هندی-آمریکایی کودکان ارائه غذاهای خود را, و آنها قطعا مطرح نوار. این کودکان نه محدود به یک از پیش تعریف شده و مجموعه ای از ایده های پخت و پز” خلق خود را شامل choco لیوان, کیک شیرین و خوش طعم poha, گیاهی, فرفره, پستو, چیپس سیب زمینی ایتالیایی سالاد خارجی.

این گروه در حال حاضر دارای 132 کاربران که به طور فعال به اشتراک گذاری دستور العمل و آشپزی خود را آزمایش هر روز. این هفته پوشش به رویداد تغییر کرده پویایی خانه او را مشاهده. از شرکت کنندگان خواسته شد به لباس در یک سایه از رنگ قرمز. “قرمز رنگ انرژی و انرژی های مثبت است و بیشتر مسری از هر گونه ویروس می تواند همیشه بود,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>