ضربه محکم و ناگهانی هواپیمایی نهایی میان موانع به کروناویروس محرک مقابله

بحث بر مواد غذایی و کمک به شرکت های هواپیمایی در میان final موانع به یک میلیون معامله در یک بسته محرک با هدف مقابله با coronavirus و تقویت اقتصاد است.

مذاکره کنندگان می گویند که آنها در حال نزدیک شدن به نهایی شدن توافق با رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerThe هیل 12:30 گزارش: شعله ور شدن تنش با سناتور بن بست رسیده بیش از محرک اسپانیایی دموکرات تقاضای بودجه برای چند زبانه coronavirus پیام چسبیده امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت به یکشنبه بیشتر (D-n. y.) توصیف ایران به عنوان در “دو-حیاط خط” و خزانه داری وزیر استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinMnuchin, شومر مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار coronavirus محرک مقابله شنبه مجلس سنا در آستانه coronavirus محرک معامله پس از موافقت نامه در زمینه های کلیدی در پول: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در کاهش coronavirus محدودیت | سلامت مشاوران اقتصادی تقسیم می شود | سناتورها نشان دادن سرخوردگی به عنوان محرک مذاکرات غرفه | تغذیه بازنویسی بحران راهکار مطلب گفت او انتظار دارد که یک معامله در روز سه شنبه.

اما اوباما و مقامات کاخ سفید آمده از یک بسته-درب جلسه گفت: آنها هنوز کار به پیش نویس توافق در متن این لایحه است که انتظار می رود صدها نفر از صفحات طولانی است.

تبلیغات

در میان دشنه و مقررات دموکراتیک فشار برای افزایش Supplemental Nutrition Assistance Program و یا ضربه محکم و ناگهانی کمک می کند که کم درآمد افراد در خرید مواد غذایی.

دموکرات ها در حال هل دادن به افزایش بودجه برای این برنامه به عنوان بخشی از بسته محرک. متحده گزارش شاهد افزایش در ضربه محکم و ناگهانی برنامه های کاربردی به عنوان کسب و کار بسته اند و یا کوچک به دلیل این که از coronavirus و گذاشته شدن کارگران است.

مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiMnuchin, شومر مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار coronavirus محرک مقابله شنبه آمریکا پیشنهاد پرداخت پول نقد از 500 به ازای هر فرد یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های کاهش coronavirus محدودیت | تنش جوش به عنوان مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد محرک لایحه | پلوسی پیش نمایش .5T خانه بسته محرک اقتصادی بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت که او تا به حال تصور می شد یک توافق برای افزایش ناگهانی بودجه 15 درصد اما از دوشنبه شب از آن حذف شده بود از مذاکرات چه خواهد بود در این لایحه است.

“به عنوان [از] شب گذشته گفتند که ، من امیدوارم که چنین نیست چرا که خیلی مورد نیاز,” او گفت: CNBC.

پتانسیل که این افزایش در بودجه می تواند کنار گذاشته است و با تنظیم زنگ هشدار در سراسر خانه دموکراتیک حزبی به خصوص در میان لیبرال ها و اعضای کنگره, سیاه حزبی (CBC). آنها به مدت طولانی و پشتیبانی ضربه محکم و ناگهانی و اصرار دارد آن را شامل می شود در بسته محرک.

تبلیغات

سابق دموکراتیک رهبری کارمند آشنا با نگرانی گفت: ضربه محکم و ناگهانی حامیان “می رویم apeshit بیش از آن را” — به این نکته که این لایحه در مجلس سنا ممکن است قادر به عبور از خانه اتفاق آرا رضایت مگر اینکه بودجه بازگشت.

“این است که بزرگتر از اکثر مردم فکر می کنم گفت:” کارمند سابق. “این مثل این است که خط مرزی برای بسیاری از این اعضا. … من فکر نمی کنم او می تواند عقب نگه حزبی مگر اینکه آنها در حل این مشکل است.”

این موضوع به اندازه کافی مهم است که پلوسی روز سه شنبه به نام Rep. کالین پترسونکالین کلارک PetersonLone دموکرات برای مخالفت با استیضاح دنبال خواهد شد انتخاب مجدد دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه مجلس تصویب لایحه منع طعم توتون و تنباکو محصولات بیشتر (D-Minn.), رئیس خانه کارگروه کشاورزی که دارای صلاحیت بیش از ضربه محکم و ناگهانی به وزن خود را در سطح نگرانی.

اریک Ueland کاخ سفید مدیر قانونی امور اذعان کرد که هیچ معامله رسیده در ضربه محکم و ناگهانی.

“ما تا به حال برخی از مکالمات در مورد ضربه محکم و ناگهانی در طول دو روز گذشته …. ما همچنان به کار برای دیدن اگر ما می توانید پیدا کردن یک راه حل در این مسئله است که منعکس کننده اولویت های جمهوری خواهان و علاقه دموکرات ها اما نه کاملا هنوز وجود دارد,” او گفت: “در مورد خواسته پلوسی نظرات.

در علاوه بر این به کمک های غذایی, مذاکره کنندگان هنوز در تلاش برای نهایی کردن یک توافق در مورد نحوه کمک به شرکت های هواپیمایی خواهد بود ساختار تحت این لایحه است.

یک مقام ارشد دولت گفت: در اوایل روز شنبه که آنها به دنبال در هر دو وام یا کمک های مالی. هر دو گزینه نیاز این شرکت به توافق برسند به محدودیت های در سهام buybacks و اجرایی جبران اگر آنها در زمان فدرال کمک کند.

اما پس از مذاکرات ناهار مذاکره کنندگان هنوز بحث چه نوع کمک های هواپیمایی باید و چه رشته باید وابسته به آن است.

“به خصوص وقتی که می آید به شرکت های هواپیمایی است که واقعا مهم است در نظر چگونه آن زبان نوشته شده است که صندوق” سناتور. مارکو روبیوMarco Antonio RubioHopes برای سریع coronavirus محرک مقابله شکستن Coronavirus محرک مذاکرات را شکستن لحظه چسبیده امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت به یکشنبه بیشتر (R-Fla.) به خبرنگاران گفت: پس از بسته-درب های پارلمانی ناهار.

پرسید: اگر هواپیمایی مقررات هنوز حل نشده Ueland اذعان کرد که “دقیق” از آنجا که آنها هنوز در تلاش برای تصحیح و موافقت قوه مقننه متن.

“در بسیاری از مفهومی گفتگو و سپس آن را می شود کاهش می یابد به نوشتن مردم فرصتی برای خواندن و نقد و بررسی است که آنها در واکنش به این … شستشو, تکرار,, بنابراین ما در حال رفتن را از طریق چند دور از آن” Ueland گفت.

پرسید: اگر چه شرکت های هواپیمایی خواهد پرداخت کمک شد و هنوز تحت بحث Ueland افزود: “این بخشی از فرایند است که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر”

“شده اند وجود دارد بسیاری از ایده ها در جدول مورد چگونه ما کمک به صنعت حمل و نقل هوایی برخی از مردم مورد بحث قرار داده اند وام های افراد دیگر را مورد بحث کمک های مالی” او گفت:.

Haggling over می آید به عنوان مذاکره کنندگان در حال تلاش برای رسیدن به یک معامله در روز سه شنبه.

“ما در حال تلاش برای نهایی کردن تمام اسناد و رفتن را از طریق بسیاری از مسائل پیچیده و ما در حال ساخت بسیاری از پیشرفت” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر