از دست دادن خواب برای پنج شب متوالی پرورش منفی

گرفتن به اندازه کافی خواب ؟ محققان دریافته اند که یک مقدار ناکافی از خواب به مدت پنج شب متوالی می تواند تاثیر منفی عاطفی پردازش باعث رفتاری و neurofunctional تغییرات.

برای یافته های منتشر شده در مجله خواب پژوهش تیم تحقیقاتی بررسی اثرات پنج شب از خواب محدودیت (پنج ساعت در شب) در واکنش عاطفی در افراد سالم است. “خواب ناکافی ممکن است اعمال منفی عاطفی و تعصب منجر به افزایش تمایل به ارزیابی محرک عاطفی منفی” گفت: مطالعه منجر نویسنده Daniela Tempesta از دانشگاه لاکوئیلا در ایتالیا.

به گفته محققان 42 شرکت کنندگان انتخاب شدند و مورد آزمایش قرار گرفتند صبح روز بعد از پنج شب از خواب منظم و پس از پنج شب متوالی خواب محدودیت. در طول آزمون شرکت کنندگان مورد بررسی قرار valence و انگیختگی 90 تصاویر منتخب از ‘بین المللی عاطفی تصویر سیستم’

شرکت کنندگان در درک لذت بخش و خنثی تصاویر در منفی تر راه در هنگام خواب خود را محدود شده بود برای چند شب در یک ردیف. نتایج ارائه شواهد ناکافی مقدار خواب برای پنج شب متوالی تعیین دگرسانی ارزیابی دلپذیر و محرکهای خنثی تحمیل یک عاطفی منفی دارد.

محققان اشاره کردند که این یافته ها به ویژه مربوط به دلیل مزمن خواب محدودیت شایع است و دست کم گرفت مشکل بهداشتی در جمعیت عمومی است.”با توجه به همه گیر از خواب ناکافی در جامعه مدرن ما نتایج پیامدهای بالقوه برای زندگی روزانه و همچنین در تنظیمات بالینی” Tempesta اشاره کرد.

—IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>