بریده بریده امنیت غذایی پوشش: اقتصادی بررسی

دهلی نو: برای جلوگیری از افزایش مواد غذایی یارانه لایحه هند باید به شدت کاهش تعداد بهره برداران تحت پوشش ملی امنیت غذایی عمل می کنند (NFSA) گفت: بررسی های اقتصادی 2019-20 روز جمعه منتشر خواهد شد.

“پوشش NFSA باید محدود به پایین 20 درصد (از جمعیت) و این موضوع قیمت ها را برای دیگران می تواند مرتبط به تهیه قیمت” بررسی گفت.

بررسی اضافه شده است که “در حال حاضر مواد غذایی دانه اقتصاد سرند های اقتصادی ناکارآمدی… این سیاست ها نیاز به حرکت در حال حاضر به مشوق تنوع و سازگار با محیط زیست پایدار تولید (کشاورزان).”

مستقیم, نقدی, نقل و انتقال به مصرف کنندگان یک جایگزین بهتر برای یارانه دانه های زیر عمومی سیستم توزیع بررسی گفت.

این NFSA حق به 67 درصد از خانواده ها به پنج کیلوگرم یارانه برنج و گندم هر فرد در هر ماه است. در حال حاضر بیش از 800 میلیون نفر بهره مندی از مواد غذایی یارانه طرح. موضوع قیمت نرخ که در آن اولویت خرید خانوار دانه از مغازه ها توزیع ( 2 به ازای هر کیلوگرم گندم و 3 به ازای هر کیلوگرم برنج).

پس از اجرای از NFSA در ماه جولای سال 2013 فدرال مواد غذایی یارانه لایحه افزایش به 1.7 تریلیون دلار در 2018-19 از 1.1 تریلیون دلار در 2014-15.

بررسی پیشنهاد به بریده بریده غذا یارانه پوشش همراه میان دوره طولانی از تنگنای اقتصادی در مناطق روستایی هند است. در مواجهه با رکود دستمزدها و عدم شغل روز و افزایش ناگهانی قیمت مواد غذایی در این NFSA همچنان به صورت یک خط زندگی برای آسیب پذیر خانواده های بی زمین.

اخیر مصرف بررسی گزارش junked توسط دولت بلافاصله پس از آن به بیرون درز نشان داد تیز 9 درصد کاهش در روستایی مصرف از جمله در مواد غذایی و کالاهای اساسی بین 2011-12 و 2017-18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme