Skoda Superb: گل سرسبد سدان با یک جراحی کشیدن صورت تغییرات در زیر کلاه سر گذاشتن

فوق العاده همواره درخشان-گرد مدل است که شما را سوال نیاز به صرف بیشتر برای اندازه مشابه آلمانی ساخته شده از سدان لوکس.

برای سال 2020 Skoda داده است آن گل سرسبد سدان کشیدن هر چند از آن است که در زیر کلاه سر گذاشتن جایی که بزرگترین تغییر است. فوق العاده ساخته شده است دراماتیک تبدیل به بنزین تنها قدرت است; دوست داشتنی 2.0 لیتری دیزل و 1.8 TSI توربو-بنزین راه را برای قدرتمند تر 2.0 TSI توربو-بنزین واحد. وجود دارد دو متمایز از نسخه های فوق العاده در ارائه: راننده محور Sportline و لوکس مدل Laurin & Klement (L&K). این تمایز است که به بیرونی و داخلی بسته است. یکی از ما تست L&K. آنچه در آن است ؟

مانند یک رئیس

در لوازم آرایشی و بهداشتی کنار یک ظاهر طراحی شده, ترفند بسیار زیرکانه. چراغهای جلو در حال حاضر باریک رهبری واحد است که فیوز به حاشیه بزرگتر پنجره مشبک است. این دوباره جلو سپر می دهد فوق العاده کاملتری صورت در حالی که restyled هوایی سد در حال حاضر می آید flanked توسط aero-بالا بردن پرده هوا در L&K تر و تمیز. در Sportline, the bling است باب روز پایین است که در این تاریکی-از جزئیات در پنجره مشبک ویندوز و دم علاوه بر گسسته لب اسپویلر روی بوت درب.

داخل کمی تغییر کرده است اما این چیز بدی نیست — داخل کابین احساس مخمل خواب دار با استفاده سخاوتمندانه از نرم لمسی مواد.در حالی که L&K ویژگی های معمولی بیشتر سیاه و سفید-در-بژ به دنبال آن فضای داخلی فوق العاده Sportline تصویب یک تم سیاه. دومی Alcantara اثاثه یا لوازم داخلی racier جلو صندلی با یکپارچه هیدرستس تخت-کف فرمان و دیجیتال صفحة وعده اسپرت رانندگی احساس می کنید. L&K جلوی صندلی های بزرگ و حمایت و 12-راه های الکتریکی تنظیم باعث می شود آن را آسان برای پیدا کردن یک صندلی راحت موقعیت. در عقب یک رئیس دکمه’ در L&K اجازه می دهد تا فضای بیشتری برای عقب چپ مسافر توسط کشویی صندلی جلو.

Skoda Superb: the flagship sedan gets a facelift, changes under the bonnet

در تجهیزات جانبی استاندارد, ویژگی های شامل هشت کیسه های هوا, تک-پنجره sunroof و یک 8.0 اینچ صفحه نمایش لمسی ارائه می دهد که گرافیک ترد و نرم و صاف واکنش لمسی. این Sportline نتواند در گرم/تهویه مقابل صندلی که L&K ارائه می دهد علاوه بر این سیستم مانند یک لاستیک نظارت بر فشار و خستگی هشدار و یک دست-رایگان درب عقب اتومبیل. نیز وجود دارد یک 11 سخنران کانتون سیستم صوتی منحصر به فرد به L&K.

راه اندازی کنترل

2020 فوق العاده می آید طراحی شده توسط گروه VW آخرین 2.0 لیتری مستقیم-تزریق توربو-موتور بنزین و تنها با یک 7-سرعت dual-clutch transmission. این موتور باعث می شود 190hp در 4,200-6,000 rpm و 320Nm گشتاور در 1,450-از 4200 دور در دقیقه. Thatis 10hp و گوشتی 70Nm گشتاور تا بیش از قبل از آن 1.8 TSI-DSG دسته کوچک موسیقی جاز. در شهر سرعت موتور قابل ملاحظه ای صاف و تصفیه شده. قابل توجه وجود دارد تقلا در اواسط محدوده و پس از پایدار شارژ تا 6000 rpm است که همراه با سرگرم کننده از دندان قروچه کردن موتور. واحد احساس می کند هشدار و آماده و حاضر در همه زمان ها و سریع-تغییر گیربکس نقش آن در حمایت از نقش خوبی است.

یکی از ویژگی های مورد علاقه در این فوق العاده است که راه اندازی کنترل. در یک جاده فوق العاده ارسال شده در راه اندازی کنترل-کمک 0-100kph زمان 8.43 sec. قابل توجه مرطوب-آب و هوا شتاب زمان bettered قدیمی 1.8 TSI زمان توسط دهم. آسایش گرا تعلیق به معنی فوق العاده است کاملا گوشه-کارور است اما رضایت بخش وزن به فرمان و آن تغییر جهت پشتکار. Skoda است tinkered با تعلیق راه اندازی است که فقط به عنوان به خوبی به این دلیل که فوق العاده باعث می شود نور از چاههای و عیوب.

در جمع فوق العاده به نظر می رسد بخش pampers عقب-صندلی سرنشینان با cushy سوار و خوب است به درایو بیش از حد. Skoda Superb Sportline می آید در ₹29.99 لاخ در حالی که L&K تر و تمیز ورزشی ₹32.99 لاخ قیمت…. اما در مقایسه با مشابه آلمانی خودروی سواری شما خواهد شد فوق العاده برای آنچه در آن است: یک ماشین است که می شکند کلاس سقف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر