محصولات مراقبت از پوست برای مستند

به عنوان هند آغاز می شود هفته سوم از قرنطینه ما ماشین ظرفشویی کار متوقف می شود. پس از انجام این ظروف برای صبحانه من اینجا نشسته نوشتن این ستون با یک ماسک عسل و شیر و زعفران روی صورت من. مسلما وجود دارد و مهم تر از همه چیز به نگرانی در مورد از کیفیت پوست ما. اما به ما داده شده است یک مکث و یک فرصت برای مراقبت از آن را نمی ممکن است بسیار وحشتناک به متنعم خودمان را حتی در کوچکترین راه ممکن است.

Aerin Lauder پس از صحبت در مورد ارضاء فوری از رژ لب. من می خواهم بگویم این می رود برای هر مراسم زیبایی. حتی زمانی که ما تا به حال محکم بسته بندی شده برنامه فقط عمل از بین بردن آرایش در پایان روز ما تمرکز, البته به صورت خلاصه از لحظه در خودمان است. من شخصا احساس مراقبت از خود و عزت نفس دست به دست. لحظه ای شما را انتخاب کنید به جلو و از کسانی که اضافه 10 دقیقه فقط برای خودتان, شما در حال دادن ناخودآگاه خود پیام است که بله من ارزش خودم.

این روزها ما بیش از یک یا دو لحظه. این که آیا شما در حال کار از خانه و یا تمام وقت مادر شما کار می کنند و فریاد زدن در بچه های خود را با ماسک و روغن مو. کسانی که قبلا بسیار درستی در مورد شکایت داشتن زمان کافی می توانید در حال حاضر خشک بدن با قلم مو روغن مو خود را اعمال می شود روغن کرچک بر روی مژه ها و ابرو چون حداقل ما اضافی از چند ساعت که صرف مبارزه با ترافیک. و حتی اگر شما نمی توانید سفارش خود را از مورد علاقه زیبایی e-tailer در عین حال شما پیدا کنید که بسیاری از چیزهایی است که می تواند در خانه انجام می شود به نگاه و احساس بزرگ است.

بدیهی است که عسل-زعفران-شیر ماسک شگفت انگیز است و می تواند مورد استفاده روزمره است. همه شما نیاز دارید این است که یک قاشق چای خوری در هر یک از شیر خام و عسل و چند تاپیک زعفران. شما می توانید به جای زعفران را با کمی زردچوبه. اگر شما گیاهی را امتحان کنید, تازه آلوئه ورا ژل قرمز مسعود گنج شک و یک قطره یا دو تا از هر گونه روغن. Paayal Mahajan بنیانگذار وطنی, لوکس, محصولات مراقبت از پوست با نام تجاری ضروری بدن مدل به من آموخت که چگونه به را به آرامی لایه برداری پاکسازی مومیایی کردن در خانه. مساوی پودر moringa با عسل خام. مومیایی خشک خواهد شد به یک خمیر ضخیم است که می تواند ساخته شده spreadable با کمی آب هنگامی که شما از آن استفاده کنید.

دیگر در خانه ماسک که من قسم می خورم که عدس قرمز (masoor دال بدون پوست) آغشته به شیر یک شبه و سپس به خمیر زمین در صبح است. اضافه کردن کمی زردچوبه به رب درخواست بیش از همه چهره و سپس مالیدن زمانی که نیمه خشک است. شما می توانید یک دسته کوچک از خمیر و ذخیره در یخچال و فریزر خود را برای چند روز.

نوشتن بر زیبایی بیش از 15 سال من متوجه شدم که بدترین محصول برای پوست صورت تجاری بشویید. در واقع اگر شما فقط حذف این از خود مراقبت معمول, شما عظیم بهبود در رنگ قرمزی و هیدراتاسیون. استفاده از عسل برای صبح خود را پاک و از هر گونه روغن (نارگیل, زیتون, زردآلو) برای شب خود را پاک. پاک کردن با بخار داغ, حوله واقعا تمیز کردن منافذ پوست شما. زنان با پوست بهترین استفاده نشده صابون بر روی چهره خود را برای سال.

هر کس هم نگران پوست تضعیف شده بدون یک متخصص پوست مداخله. اما شما می توانید نگه داشتن پوست خود را به دنبال تنگ, مجسمه و د-اغراق با ماساژ روزانه. من پست شده چندین فیلم در وبلاگ, اما, وجود دارد بنابراین بسیاری از فیلم ها را انتخاب کنید — این Tanaka, ژاپنی, ماساژ صورت به آیورودا marma ماساژ نقطه و محکم ماساژ دهید. با تشکر از خدا برای اتصال. فوق Paayal نیز نشانی از یک کار فوق العاده در صورت تمرین است که شما می توانید به دنبال هر شب در ساعت 7: 30 pm در زندگی او Instagram دسته (@paayalm). من قسم می خورم پوست من به نظر می رسد خیلی بهتر و سخت تر با تکنیک.

ما همچنین می توانید کشف روغن مو که بسیاری از مدرن مدل مو اجتناب زیرا آنها بر این باورند آن را می سازد سر وضعیت بدتر است. اما در اینجا چیزی نیست. اگر شما روغن مو خود را در یک سر آن را به وضوح افزایش گرد و خاک. بنابراین منتظر نیست برای مو خود را ، به طور سنتی ما خواهد درخواست نفت در تازه شسته ، من هیچ دلیلی که چرا ما نباید بازگشت به آن روز در حال حاضر. بعد از همه وجود دارد احزاب و یا جلسات برای حضور در. این روزها من روغن مو من سه بار در هفته و نگه داشتن روغن در هر زمان از 24 ساعت. من سقوط مو تبدیل شده است و حداقل و مو نیز بسیار طولانی است.

در نهایت ما نمی تواند کنترل این ویروس در این کشور و یا هر یک از پیامدهای آن را به آرامی خود را نشان می دهد. اما ما قطعا می تواند استفاده از این زمان برای تغذیه و درمان. چون یک چیز برای مطمئن, این نیز بگذرد, و در حالی که ما باید این لحظه بیایید بسیاری از آنها را.

Vasudha رای بود, زیبایی, مدیر هارپر بازار جهان وطنی و سلامت زنان. او در وبلاگ ها vbeauty.co.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>