شش-حیاط عامل

را کوچکتر از مراسم عروسی آینده نزدیک دیدن شش حیاط شان را از صندلی عقب? Ahalya S بنیانگذار چنای بر اساس kanjeevaram ساری بوتیک Kanakavalli فکر می کند نیست.

همه که طلا

  • “تقاضا برای جواهرات سنتی ممکن است شیب و عروس را انتخاب کنید سبک معاصر برای پذیرایی می گوید:” Amarendran Vummidi شریک مدیریت از Vummidi Bangaru جواهرات. بنابراین oddiyanams (کمربند دور کمر) و bajubandhs (باند بازو) ممکن است پیدا کردن بسیاری از داوطلبان در حالی که بیشتر قطعات ظریف خواهد شد. این زمان خوبی به repurpose بزرگتر تکه های طلا برای ایجاد نگرفته ، “ما پیش بینی نیست مشکل در یافتن منابع مواد خام است. اما الماس ممکن است یک موضوع از آنجا که آنها می آیند از سورات” او می افزاید. برای کسانی که به دنبال انتخاب کنید از موجود مجموعه بروید مجازی. GRT زنده است بخش خرید (در grtjewels.com که در آن شما می توانید ورود به سیستم در یک زمان برنامه ریزی شده و یک از کارکنان به شما کمک کند را انتخاب کنید. شما هم می توانید خرید بلافاصله (و آن را تحویل) و یا سفارش و آن را انتخاب کنید. VBJ را نیز معرفی این گزینه به زودی.

“آیا جمع آوری بزرگ است یا کوچک, مراسم عروسی باید Instagram-شایسته. بنابراین عروس لباس را هنوز انجام بسیاری از اهمیت” او می گوید. در حالی که او نمی پیش بینی یک تغییر بزرگ در الگوهای هزینه های او اذعان می کند که در حال حاضر مردم تنها ‘خرید پنجره’. “من دیده ام یک افزایش در تعداد زیادی از مردم ما در حال دیدن سایت اما هیچ خرید.”

در ضمن فرمت خرده فروشان که در حال حاضر بسته و اجتماعی که در آن فاصله هنجارهای ممکن است کاهش footfalls — در حال بازنگری استراتژی های خود را. از Purists ممکن است به نوبه خود تا بینی خود را در خرید یک kanjeevaram ساری آنلاین, اما چنای سنگین وزن ها مانند RMKV و Nalli بالا برده اند خود را e-commerce بازی. (ما به خارج از برندهای اما هنوز برای دریافت پاسخ.) سابق یک لباس عروس کپسول مجموعه راه اندازی پنج ماه پیش و دومی دعوت مردم به فروشگاه از طریق Instagram. با گزینه های حمل و نقل بین المللی و بازده سفارشات باز هستند اما تحویل آغاز خواهد شد بسته به دولت بخشنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>