شش رنگ ترک وارن کمپین در نوادا: گزارش

شش رنگ سمت چپ دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenWarren: نر داوطلبانی که فکر می کنم آنها بهتر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در اشتباه هستند 2020 نامزد محکوم سنا برای acquitting مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه ای از مناظر در انتخابات پول: Pro-اتحادیه لایحه تساوی 2020 خطوط نبرد | شرکت های اضافه شده 291,000 شغل در ماه گذشته: نظرسنجی | وارن سیاهی اوباما در سال 2010 ستایش برای مصرف کننده دفتر بیشتر‘s (D-جرم.) نوادا تیم پس از شکایت از نژادی کوردلی در مبارزات سیاسی گزارش روز شنبه.

این حرکت اتفاق افتاده است و در طی چند ماه با شروع در ماه نوامبر با توجه به خروجی اخبار. نوادا شناخته شده است برای آن جمعیت بزرگ لاتین در مقایسه با دیگر ابتدایی متحده مانند آیووا و نیوهمپشایر. نوادا اولیه صورت می گیرد فوریه 22, یک هفته قبل از سه شنبه در مارس 3.

این کارکنان که در سمت چپ 70-عمل فرد در میدان نبرد دولت گزارش شکایت کرده است که آنها احساس tokenized توسط کمپین به دلیل نژاد خود را. یک کارمند گفت: سیاسی آنها احساس آنها “وجود دارد به معنای واقعی کلمه رنگ را به فضا اما نه دانش و صوتی است که همراه با آن است.”

تبلیغات

بسیاری از اختلافات آمد و به عنوان کارکنان خواست کمپین برای تولید بیشتر اسپانیایی-زبان و ادبیات و برگزاری رویدادها در اسپانیایی و اسپانیایی زبان کارکنان پیوستن به کمپین.

“در آن زمان من به کار گرفته شد [در] نوادا برای وارن وجود دارد قطعا چیزی اشتباه است با فرهنگ” مگان لوییس, زمینه, سازمان که عضو این کمپین در ماه مه و رفتگان در ماه دسامبر گفت: Politico. “من شکایت HR اما پیگیری دریافت کردم سمت چپ من احساس به عنوان اگر من نیاز به خودم کوچکتر یا تغییر که من به جا به دفتر فرهنگ است.”

وارن کمپین تایید خروج به تپه می کند و اختلاف اتهامات.

“ما در تلاش برای فراگیر محیط و کار سخت برای یادگیری و بهبود” وارن سخنگوی کمپین کریستن Orthman در بیانیه ای گفت به تپه. “ما یک سازمان از بیش از یک هزار نفر و هر زمان که ما از شنیدن نگرانی های ما آنها را به طور جدی.

“این مهم است که هر کسی که بخشی از تیم ما یک صدا و شنیده می شود” او ادامه داد. “همین دلیل است که ما افتخار می کنیم که ما یک اتحادیه کارکنان و روشن فرایندهای مربوط به مسائل آنها رسیدگی شود.”

ماه گذشته نیویورک تایمز گزارش داد که وارن حریف سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل Buttigieg2020 نامزد محکوم سنا برای acquitting مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه ای از مناظر در انتخابات آیووا دموکرات ها برای موضوع ‘اصلاح جزئی’ به آخرین جلسه نتایج تپه انتخاباتی گزارش: دموکرات مشتری جلب کردن اوباما روابط به عنوان نژاد شیفت به نیوهمپشایر بیشترنیز تا به حال مسائل مربوط به حفظ مردم از رنگ در کارکنان خود را. برخی از کارکنان اشاره کرد شکایت مشابه مانند اینکه از او خواسته به ترجمه مواد زمانی که آنها نمی اسپانیایی صحبت می کنند.

وارن تایید شده توسط حریف سابق سابق مسکن و توسعه شهری وزیر جولیان کاستروجولیان CastroIowa بحران را تهدید می کند در آینده از دولت قفقاز تهمت پشتیبانی از آیووا برای اولین بار-در-این-ملت رای گیری وضعیت پس از دموکراتیک حزبی هرج و مرج آیووا و نیوهمپشایر متنفر باید دو بار فکر می کنم بیشترشده است که شناور به عنوان یک پتانسیل همسر در حال اجرا. او به عنوان به خوبی به عنوان کمدین Cristela Alonzo خدمت خواهد کرد به عنوان جانشین برای او در یک سری از رویدادهای کمپین در سراسر تگزاس در هفته آینده با تاکید بر معاشرت رای لاتین در سه شنبه دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>