شش تست مثبت برای covid-19 در Telangana

حیدرآباد:
شش نفر تست مثبت برای رمان coronavirus (covid-19) در Telangana روز جمعه از دولت این تعداد به 1044. در همان روز 22 بیشتر بیماران مبتلا به این ویروس شدند ترخيص شده از بيمارستان بعد از درمان. با این که تعداد کل افرادی که از بهبود covid-19 در دولت در حال حاضر در 442.

همانطور که در حال حاضر وجود دارد کمی بیش از 500 فعال covid-19 موارد در Telangana. دولت وزیر بهداشت Eatala Rajender گفت که دولت به طور موثر مبارزه با این ویروس است که موفق به مهار گسترش زیادی به گسترش است. “ما نگهداری ویژه افسران در مناطق مانند گدول حاوی ویروس است. وزیر (K. Chandrashekhar رائو) را باید جلسه کابینه در روز 5 مارس به بررسی موضوع” Rajender اضافه شده است.

وزیر بهداشت همچنین اظهار داشت که به غیر از اولیه اطلاعات تماس افراد آلوده به دولت را نیز تست هر کس دیگری نمایشگاه علائم covid-19. “میزان مرگ و میر در کشور ما 2.5% است در حالی که بالاتر از آن است که در این کشور است. حتی اگر کسی coronavirus, نگران نباشید, شما نمی خواهد مرد. لطفا به صفحه اصلی یدلایمخیرات (دولت) بیمارستان (برای تست),” Rajender اضافه شده است.

با بیان اینکه حدود 90 درصد از موارد در Telangana مرتبط به شرکت کنندگان از جماعت مذهبی برگزار شده توسط Tablighi Jamat فرقه در مرکز Nizamuddin در دهلی نو Rajender اما سوال Bharatiya Janata Party (BJP) اجازه دیدار برگزار می شود. “قانون و نظم است که در کنترل خود (در دهلی نو) و آنها در قدرت هستند پس چرا به آنها اجازه دهید آن اتفاق می افتد؟,” او پرسید.

تا کنون در Telangana تعداد کل افرادی که در اثر covid-19 28. یک روز پیش از آن در روز پنج شنبه, 22 مورد جدید شده بود شناسایی شده است. با اشاره به اولین قطار ویژه بود که در عمل بین Lingampalli ایستگاه (در حیدرآباد) و Tatia در Jharkhand در جمعه Rajender گفت: با توجه به نگرانی Telangana دولت برای شهروندان است.

“ما همچنین ارائه مهاجر کارگران Rs.500 (به غیر از کالاهای اساسی) اما آنها می خواهند به بازگشت به خانه به دلیل ترس” Rajender اضافه شده است. روز جمعه در یک آه امداد برای کارگران مهاجر سرگردان در حیدرآباد یک قطار از شهر Lingampalli ایستگاه حمل حدود 1200 کارگران مهاجر سمت چپ برای Hatia در Jharkhand در اوایل صبح روز جمعه.

این بود که برای اولین بار قطار به کشتی مهاجران در میان سراسر کشور مستند (که تمدید شده است برای دو هفته دیگر از 4 مارس) گفت: وزارت راه آهن. با توجه به مشکلات مواجه توسط مردم گیر در کشورهای دیگر با توجه به کروناویروس مستند این مرکز قبلا مجاز به شروع دولت درون جنبش دانشجویان و کارگران مهاجر گردشگران و زائران و افراد دیگر. یک مقام رسمی از جنوب مرکزی راه آهن گفت: قطار بود و عمل بر اساس یک درخواست از Telangana دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>