حیدرآباد: شش نفر از Telangana که سفر به دهلی نو را Nizamuddin منطقه برای حضور در ‘مرکز’ (مذهبی جماعت) را پس از درد و رنج از رمان کروناویروس گفت: Telangana دولت در اواخر شب و توسعه در روز دوشنبه.

این نشست در پایتخت این کشور برگزار شد از 13-15 مارس و دولت خواسته است کسانی که با حضور در آن به جلو آمده و وعده درمان رایگان به آنها را.

از شش درگذشت دو نفر از آنها در گذشت و در دولت-اجرای بیمارستان گاندی (که تبدیل شده به تنها مرکز درمانی برای درمان Covid-19) در حالی که دیگران درگذشت در بیمارستان های خصوصی گفت: بیانیه ای از Telangana وزیر K. Chandrashekhar رائو را (KCR) ،

زودتر بولتن از دولت در بخش بهداشت و درمان قرار داده و تعداد کل Covid-19 نفر در 77 اما با آخرین توسعه آن برگه به 81.

در همان روز و پیش بینی آب و هوای اقتصادی سخت پیش رو در نظر قفل کردن KCR همچنین اعلام کرد حقوق و دستمزد-کاهش 75% برای خود دولت MLAs, MLCs دولت شرکت رؤسا و نمایندگان محلی دیگر بدن. پرداخت و برش نیز تمدید شده است به IAS/IPS/IFS و دیگر چنین مرکزی خدمات دولت از افسران که خود را حقوق پایین آمدن 60%, در حالی که سایر دسته از کارکنان خود را به حقوق نصف شده است.

“کرونا ویروس منفی تأثیر Telangana دولت وضعیت اقتصادی. در این زمینه دولت تا به حال به عمل با احتیاط و دوراندیشی” گفت: بیانیه ای از KCR را در روز دوشنبه.

جدای از آن برای کلاس چهارم برون سپاری و قرارداد کارکنان وجود خواهد داشت 10% کاهش در حقوق و در حالی که همه دسته از بازنشستگان خود را ماهانه بازنشستگی نصف کاهش داده و کلاس چهارم بازنشسته کارکنان را کاهش حقوق 10٪. برای تمام بخش عمومی تعهدات موسسات که دریافت کمک های مالی دولت وجود دارد خواهد بود یک برش در حقوق کارمندان و همچنین (در صد مشخص نشده) اضافه بیانیه است.

روز دوشنبه شش بیشتر موارد Covid-19 نیز گزارش شده است و 13 نفر بودند که تحت درمان بودند نیز تخلیه شده در این دولت که دولت-اجرای بیمارستان گاندی به عنوان اصلی ترین مرکز برای درمان بیماران آلوده به ویروس. یک دکتر از بیمارستان گفت که نفر دوم که فوت کرده بود و ساکن حیدرآباد شهر که آیا سفر تاریخچه خارج از کشور بود اما رفته به دهلی نو به تازگی و پس از آن او با این ویروس آلوده.

یک روز پیش از آن در روز یکشنبه KCR اعلام کرده بود که هر کارگر مهاجر زندگی در Telangana خواهد شد Rs. 500 نقد و 12 کیلوگرم برنج به عنوان یک تسکین بسته است. “هیچ فرد باید گرسنگی در Telangana. لطفا نگران نباشید در مورد مواد غذایی خود را و ماندن و یا تجهیزات پزشکی. شما به اینجا آمده اند برای خدمت به ما و دولت ما شرکای توسعه. زندگی مسالمت آمیز در اینجا و نگران نباشید در مورد رفتن. مهم نیست که چقدر ما به صرف ما آن را انجام خواهد داد” KCR گفته بود برای اطمینان بخشیدن به کارگران است.

پس از آن پلیس حیدرآباد (که تقسیم شده است به حیدرآباد Cyberabad و Rachakonda commissionerates) نیز شروع به کمک به کارگران مهاجر که مورد نیاز مواد غذایی و سایر ملزومات. تحت Rachakonda پلیس محدودیت های که در آن هزاران نفر از کارگران اقامت (عمدتا مشغول به کار در ساخت و ساز و یا آجر کوره) پلیس روز دوشنبه توزیع برنج و دال و مواد غذایی پخته شده به کارگران از Bihar, Chhattisgarh, Odisha ،

در همسایه ایالت آندرا پرادش دو نفر تست مثبت برای Covid-19 روز دوشنبه نیز با تعداد کل بیماران در مجموع به 23 در حال حاضر. هر دو از افراد آلوده به تازگی در سفر به دهلی نو و همچنین پس از آن که آنها توسعه یافته علائم این بیماری است.

مهم تر از 65 سال بود که آلوده (با سفر تاریخچه به مدینه در عربستان سعودی) است و پس از آزمایش منفی دو بار برای ویروس. علاوه بر این دولت در AP نیز کارگردانی کرده است در تمام دانشکده های پزشکی و بیمارستان های خصوصی به جای محل خود را با تمام منابع موجود و نیروی انسانی در اختیار منطقه جمع به عنوان و هنگامی که مورد نیاز است. جمع شده اند با صدور دستورات برای تنظیم سطح منطقه تله مشاوره اي به تعامل با پزشکان متخصص و پزشکان به کار امکانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de