دهلی نو: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در یکشنبه خواست صندوق بین المللی پول به توسعه نوآورانه و روش های هوشمندانه برای دیدار با Covid-19 مربوط به تامین مالی مورد نیاز از کشورهای عضو داده شده “به شدت محدود” سیاست فضا در بسیاری از کشورها.

در سخنرانی خود در این نشست مجازی G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران Sitharaman خاص مداخلات در بررسی و بالا بردن صندوق بین المللی پول toolkit و گسترش بیشتر تعویض خط شبکه. “در موضوع مبادله ترتیبات Sitharaman تشویق صندوق بین المللی پول خود را به استفاده از منابع موجود برای ایجاد یک غیر stigmatised نقدینگی کوتاه مدت تعویض تسهیلات است که می تواند به سرعت مستقر به عنوان و هنگامی که مورد نیاز کشور است. او همچنین با تاکید بر نیاز به اجازه می دهد انعطاف پذیری برای کشورهای درگیر در خطوط جدید دو جانبه ترتیبات مبادله به عنوان در هر مورد نیاز” وزارت دارایی در بیانیه ای گفت:.

یک بیانیه مشترک صادر شده توسط G20 زمان صندلی عربستان سعودی نیز منعکس شده برخی از خواسته های ساخته شده توسط Sitharaman. “G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران همچنین در مورد نقش صندوق بین المللی پول بانک جهانی و دیگر موسسات مالی بین المللی برای استقرار تمام منابع در دسترس و کشف اقدامات اضافی مورد نیاز برای حمایت از بازارهای نوظهور و اقتصادهای در حال توسعه در میان COVID-19 همه گیر از جمله با حمایت از ثبات مالی و کاهش نقدینگی محدودیت” بیانیه ای گفت:.

G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران وظیفه گروه های کاری مربوطه به ارائه نقشه راه خود را ملاقات مجازی در 15 مارس سال 2020 است. “آنها توافق کردند که به ادامه بحث و فوری اقدامات مورد نیاز برای رسیدگی به این چالش جهانی ارائه شده توسط COVID-19 گیر” در این بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de